Filter
Teadusmagistrikraadid
Leedu Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Juhtimisuuringud Leedus - Juhtimisuuringud programmid Leedus Juhtimisuuringud

Master of Science, või magistrikraad Teadus on akadeemilise kraadi ülikoolides paljudes riikides. Magistrikraad on populaarne valik pärast lõpetamist bakalaureusekraadi.

Juhtimisõpingud valmistavad tudengeid ette juhipositsioonioks erinevates organisatsioonides, sealhulgas valitsuses. Paljudes programmides on tudengitel võimalik spetsialiseeruda teatud valdkonnas, nagu näiteks rahandus, turundus, majandus või raamatupidamine.

Leedus ametlikult Leedu Vabariik on riik Põhja-Euroopas suurim Balti riikides. See asub mööda Kagu kaldal Läänemere itta Rootsis ja Taanis. Rohkem kui 90% leedulastest oskavad vähemalt üht võõrkeelt ning pool elanikkonnast räägib kahte võõrkeelt, peamiselt vene ja inglise keeles.

Juhtimisuuringud Leedus - Võtke MSc Leedus. Kõik MSc programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kool siin!

Loe edasi Näita vähem

1 Tulemused Juhtimisuuringud, Leedu

ISM University of Management and Economics

Programmi üldine eesmärk on anda õpilastele teadmisi, oskusi, väärtusi ja hoiakuid, mis on seotud rahvusvahelise turunduse juhtimisega. Programmi eripära keskendub turund ... [+]

Rahvusvaheline turundus ja juhtimine

Peter Druckeri sõnul: "Kuna ettevõtte eesmärk on luua klient, on ettevõttel ainult kaks põhifunktsiooni: turundus ja uuendused". Selle kohaselt on turundus üks organisatsiooni kõige olulisemaid funktsioone. Lühidalt öeldes on turunduse eesmärk luua väärtust, edastada väärtust, koguda väärtust ettevõtte klientidelt, suurendades seega organisatsiooni üldist väärtust. Turundus on organisatsiooni kõige olulisem turgude teadmiste allikas, kuigi see on ka organisatsiooni nägu, mida enamik kliente ja sidusrühmi näevad. Programmi eesmärk on õpetada turule orienteeritud juhte, kes töötavad tipptasemel teadusuuringutega seotud väljaõppel maailma parimate ettevõtete jaoks.... [-]

Leedu Vilniuses
September 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles