Filter
Teadusmagistrikraadid
Saksamaa Nuremberg Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Juhtimisuuringud Nuremberg - Juhtimisuuringud programmide Nuremberg Juhtimisuuringud, Nuremberg

Master of Science, või magistrikraad Teadus on akadeemilise kraadi ülikoolides paljudes riikides. Magistrikraad on populaarne valik pärast lõpetamist bakalaureusekraadi.

Juhtimise programmis osalevad tudengitel on võimalus saada baasteadmised juhtimise põhimõtete ja meetodite kohta, mis võib olla vägagi rahuldustpakkuv, kuna see valmistab neid ette karjääriks erinevates ärivaldkondades.

Saksamaa, ametlikult Saksamaa Liitvabariigi, on föderaalne parlamentaarne vabariik Lääne-ja Kesk-Euroopas. Riik koosneb 16 riiki ja selle pealinn ja suurim linn on Berliinis.

Nürnberg City on kapitali Kesk-Frangimaa seisundi Saksamaal Baieris. See on mitu turismimagnetiks sihikud ja üle 5 Muuseumid. Linn on koduks rohkem kui 400.000 elanikke.

Juhtimisuuringud Nuremberg - Võtke MSc Nurembergs. Saad kõik MSc programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kooli otse siin!

Loe edasi Näita vähem

3 Tulemused Juhtimisuuringud, Nuremberg

Muud võimalused selles õppevaldkonnas:
ICN Business School

ICNi magistrikraadi digitaalse juhtimise diplom, Bac 5, pakutakse meie ülikoolilinnakutes Nancy'is ja Pariisis. ... [+]

ICNi magistrikraadi digitaalse juhtimise diplom , Bac 5, pakutakse meie ülikoolilinnakutes Nancy'is ja Pariisis. Kes ütleb digitaalset (või digitaalset), ütleb vahetuste, tavade ja seega juhtimise ümberkujundamine. Lisaks uutele tehnoloogiatele, kes on oma äritegevuse südames, peab iga ettevõte, kui ta soovib areneda, saada tootlikkust ja konkurentsivõimet, integreerida oma strateegiasse digitaalne tehnoloogia ja ümbritseda end pädevate juhtidega. Selle magistriõppega digitaaljuhtimise valdkonnas kasutab ICN teile ühe või kahe aasta jooksul Prantsusmaal ja rahvusvaheliselt suurte digitaalettevõtete juhtidele.

Miks programmi integreerida?Õppida digitaalseid põhialuseid, mida rakendatakse ärimaailma.Disainige digitaalne arengustrateegia.Kasu Grande Ecole de Management hariduslikust, majanduslikust ja kultuurilisest keskkonnast.Individuaalne toetus: individuaalne ja isiklik hindamine, mis põhineb mitmesugustel töölevõtmise testidel, orienteerumisaruandel, internatuuri uurimise abistamisel ja professionaalse projekti realiseerimisel.Vastuvõtmise tingimused... [-]
Saksamaa Nuremberg
Võta kooliga ühendust
Inglise,Prantsuse
Päevane õpe
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
ICN Business School

See Luksus- ja Disainihalduse Magistrikraad on Artem Alliance'i 3 Kooli koostöö tulemus: Nancy'i Kunstikooli, ICN Business School ja Mines Nancy'i (Engineerin ... [+]

Sisestage Design and Luxury universum ja muutke loominguliseks juhiks!

See Luksus- ja Disainihalduse Magistrikraad on Artem Alliance'i 3 Kooli koostöö tulemus: Nancy'i Kunstikooli, ICN Business School ja Engineering Schooli Mines Nancy'i kunstiülikool, .

PROGRAMMI EESMÄRGIDArendamaks pidevalt muutuvate luksus- ja disainiturgude arenguks vajalikke teadmisi ja kogemusi,Et rakendada luksusturul asuvatele professionaalidele kohandatud äri-, turundus- ja kommunikatsioonistrateegiaid,Disainikultuuri omandamine, ajalugu, materjalide tundmine, luksusfirmade keskmes olevad rollid, oskused ja rakendamine, kasutades sidet turustamise ja loomingu vahel,Üliõpilaste ettevalmistamine rahvusvahelise karjääri edendamiseks luksuskaupade, eriti uute arenevatel turgudel.PROGRAMMI SISU... [-]
Saksamaa Nuremberg
Võta kooliga ühendust
Inglise,Prantsuse
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
ICN Business School

See multikultuurne magistriõpe toimub koostöös ICN Business School Nancy'iga (Prantsusmaa), Bologna ülikooliga (Itaalia), Universidade Federal do Rio Grande do Sul ... [+]

Multikultuuriline ja eriprogramm, mis nõuab rahvusvahelist liikuvust

See multikultuurne magistriõpe toimub koostöös ICN Business School Nancy'iga (Prantsusmaa), Bologna ülikooliga (Itaalia), Universidade Federal do Rio Grande do Sul'iga (Brasiilia), Ida-Hiina teaduse ja tehnoloogia ülikooliga Shanghais (Hiina), Universidad LaSalle Mehhiko (Mehhiko), MGIMO Ülikooli (Moskva Riikliku Rahvusvaheliste Suhete Instituut, Venemaa) ja Uppsala Ülikooli (Rootsi).

PROGRAMMI EESMÄRGID:

Pakkudes magistrikraadi inglise keeles, rahvusvahelise äri keelt, rahvusvahelises äris, võimaldab õpilastel orienteeruda rahvusvaheliste karjääride poole, pakkudes samas kindlat alust turunduse, rahanduse, logistika, majanduse ja õiguse valdkonnas.Ühendage erinevate riikide ja kultuuride õpilaste dünaamiline rühm.Laske õpilastel omandada teadmised konkreetses majandusvööndis (2. aasta) ja õppida selle tsooni keelt. Lõpetamisel on üliõpilasel vajalikud oskused rahvusvahelise ettevõtte jaoks.... [-]
Saksamaa Nuremberg
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles