Filter
Teadusmagistrikraadid
Ungari Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Juhtimisuuringud Ungaris - Juhtimisuuringud programmid Ungaris Juhtimisuuringud

MSc, ehk teadusmagister, on akadeemiline saavutus, mis omistatakse neile, kes läbivad edukalt ettenähtud kursused reaalteadustega seotud erialal. MSc kraad suurendab tihtipeale karjääri- ning teenimisvõimalusi.

Juhtimisõpingud valmistavad tudengeid ette juhipositsioonioks erinevates organisatsioonides, sealhulgas valitsuses. Paljudes programmides on tudengitel võimalik spetsialiseeruda teatud valdkonnas, nagu näiteks rahandus, turundus, majandus või raamatupidamine.

Sisemaariigist leitud Kesk-Euroopa regioonis, kus ungari oma riigikeeles. Riigi matemaatika ja loodusteaduste lähenemine on lahendamata. See kodu on maailma esimene tehnoloogia instituut. Just siin, et esimene aurumasin Euroopas on ehitatud juba 1722.

Juhtimisuuringud Ungaris - Võtke MSc Ungaris. Kõik MSc programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kool siin!

Loe edasi Näita vähem

2 Tulemused Juhtimisuuringud, Ungari

International Business School – Budapest

Programm - MSc in International Management pakub kõrgtasemel koolitust rahvusvahelise juhtimise rõhuasetusega segu teooria ja praktika. ... [+]

Programm - MSc in International Management pakub kõrgtasemel koolitust rahvusvahelise juhtimise rõhuasetusega segu teooria ja praktika, mille eesmärgiks on toota lõpetanud oskavad kasutada oma teadmisi ja mõistmist keeruline kaubanduslikus kontekstis ja osalevad rahvusvahelises äris.

Kuna organisatsiooni ellujäämine maailmaturul vaja tõhusat konkurentsi strateegiaid, MSc programmi paneb oluliselt rõhku strateegilise mõtlemise komponent. Ja mis on strateegiline mõtlemine? See on võime mõelda, kus järgmisi atribuute - mõningaid või kõiki neid - võib esineda samaaegselt:

vaadates teema integreeritult, võttes keskkonnale kui arenev süsteem antud küsimus kuulub, tunnustades, et seal võiks olla lõplik vastus küsimusele (id) tõsta. ... [-]
Ungari Budapest
Võta kooliga ühendust
Päevane õpe
Osakoormus
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Pécs

See programm on mõeldud õpilastele, kes soovivad süvendada oma teadmisi äri ja tõsta seda kõrgemale tasemele. MSc programm põhineb bakalaureuse programmi õpetatakse ingli ... [+]

Programmi kirjeldus

See programm on mõeldud õpilastele, kes soovivad süvendada oma teadmisi äri ja tõsta seda kõrgemale tasemele. MSc programm põhineb bakalaureuse programmi õpetatakse inglise keeles UP. Aitab õpilased siseneda programmis erineva ettevõttega seotud taustaga, tingimusel et nad on valmis kõvasti tööd tegema. Koolituskursustel ja külalisõppejõududele Euroopast või Ameerika Ühendriikidest kasutatakse regulaarselt programmi kursusi sageli uuenduslikke õpetamis- ja õppimismeetodeid. Lõpetajad saavad töötada juhtimisel või jätkata õpinguid doktoriõppes. Programm toimib veebruari alguses.

Taotluse kord

Eduka taotluse saamiseks järgige alltoodud samme:... [-]

Ungari Pécs
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles