Filter
Teadusmagistrikraadid
Aafrika Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Juhtimiskontroll Aafrikas - Juhtimiskontroll programmid Juhtimiskontroll Aafrikas

Master programmid annab sama pealkirja kraadi - Master. Magistriõpingutele nagu Masters of Science on lühendatud MSc. Master of Science in Management programm või Master of Science of Management haridus on kraadiõppe programmide ühise juhtimise alla. See tähendab, et õpilased saavad akadeemilise hariduse koos põhjaliku arutelu ja abstraktsioon. Masters tavaliselt saab liigitada Master of Science (MSc) või populaarne Master of Arts (MA). Master of Science (MSc) tavaliselt on antud edukalt saavutada kraadiõppe programmide teaduse või tehnika koondumispunktiks.

Juhtimise oskused võivad soovida mitmetes valdkondades kogu maailmas. See on põhjus, miks tegutsemiseks haridus Juhtimiskontrollis võib olla nutikas liinil mõned õpilased. Kursused eesmärk on levitada oskusi ja teadmisi vaja tõhusalt töötada sees peaaegu iga juhi kohale.

Aafrika on kontinent 53 sõltumatut riiki ja rikkalik põlisrahvaste kultuuride, majandust ja ajalugu. Aafrika on suuruselt teine ​​kontinent maailmas.

Juhtimiskontroll Aafrikas - Võtke Juhtimiskontroll Aafrikas. Saad kõik MSc programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kooli otse siin!

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

1 Tulemused Juhtimiskontroll, Aafrika

Muud võimalused selles õppevaldkonnas:
Christian Service University College

Christian Service University College on selge valik juhtkonna töötajad juhtivatel kohtadel, kes kaaluvad ümberehitamise ise valdkonnas järelevalvet ja hindamist. Eliit Ma ... [+]

Christian Service University College on selge valik juhtkonna töötajad juhtivatel kohtadel, kes kaaluvad ümberehitamise ise valdkonnas järelevalvet ja hindamist. eliit Master of Science Õppekava Järelevalve ja hindamine (M & E) on esimene omalaadne, mis käivitatakse iga ülikooli sees Lääne-Aafrika sub piirkonnas.

Vastavalt juht osakonna planeerimise ja arengu CSUC hr Paul Kitson B. Asamoah, Ghana kasvavat sõltuvust rahvusvaheliste organite ja doonorasutustega vahendite ja muude toetuse liikumas arengukavade, programmide ja projektide, on vajadust koolitada kõrge kaliibriga spetsialistid on kraadiõppe tasandil järelevalvet ja hindamist. "Indepth teadmisi seire ja hindamine on vähe ja on bitti. See ei ole kõikehõlmav. Ja kus organisatsioonid peavad personali põhjalik teadmiste ja oskuste M & E, veedavad nad sageli tuhandeid dollareid, et saata välismaale, et saada koolitust, "ütles hr Asamoah. "Initsiatiiv CSUC President professor Sam Afrane tuues selle programmi ukselävel on kiiduväärt ja muutub paremaks ja tasuv vahend kvaliteetse hariduse omandamiseks ja koolitus M & E," lisas hr Asamoah. Programm, mis on nii teoreetiline ja praktiline komponendid on käed 12 kuud intensiivkursus töö ja teadus komponendid samuti ekstra kolme kuu väitekirja. Programm on suunatud ametnikele erinevate ministeeriumide osakondade, suurlinna, linna ja linnaosa sõlmed. Samuti sihib meedia organisatsioonide, kohalike ja välismaiste valitsusväliste organisatsioonidega. Noorte lõpetanud otsib kohaldada, mida nad vajavad vähemalt kaks aastat töökogemust eksklusiivne riiklike teenust. Kokkuvõttes CSUC on M & E määral on programm, mille aeg on tulnud nii Ghana ja teiste riikide Lääne-Aafrika piirkonnas. Huvitatud taotlejate, eriti teistes Lääne-Aafrika riikide lahkelt külastada CSUC veebisaidilt www.csuc.edu.gh taotlusvormi ja registreeruda. ... [-]
Ghana Kumasi
September 2020
Inglise
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles