Filter
Teadusmagistrikraadid
Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Juhtimisuuringud programmid Otsi top Juhtimisuuringud programme siin! - Juhtimisuuringud

Magistrikraad on kraadiõppe akadeemiline kraad, mida sageli saavutavad üliõpilased, kes on lõpetanud bakalaureusekraadi ja soovivad süvendada oma teadmistebaasi. See aste nõuab tavaliselt ühe kuni kaheaastast õppimist ja võib ühendada nii teoreetilised kui ka praktilised teaduslikud elemendid.

Mis on juhtimise teadustöö magistrikraad? Selle programmi lõpetajad võivad eeldada, et nad on varustatud teadmiste ja oskustega, mis keskenduvad teadustegevusele juhtimisalal. Õpilased teevad kursuste tööd, mis arendab teadustöö oskusi ja analüüsi erinevate tõestatud meetodite abil ja õpib neid oskusi kasutama, et leida lahendusi tänapäeva ärijuhtimisega seotud probleemidele. Nad õpivad, kuidas korraldada kraadiõppe uurimist põhiteabe kindlaksmääramiseks. Mõned juhtimisvaldkonnad, mida nad võiksid uurida, on väikeettevõte, avalikud arenajad, külalislahkus ja palju muud.

Juhtimisuuringute magister õpetab õpilaste oskusi, mis kergesti tõlgivad nende valitud töövaldkonda. Nad arendavad teadmisi, mida saab kasutada arvukates tootmisvõimsustes ja võivad anda neile konkurentsieelise organisatsioonides, kes soovivad täita olulisi teadusuuringute positsioone.

Selle taseme programmitasud sõltuvad koolist ja õppeperioodist. Mõned koolid võimaldavad kursuste tegemisi täiesti võrgus, teised võimaldavad õpilastel osaleda klassides osalise või täistööajaga. Tulevased üliõpilased, kes on huvitatud konkreetsete kursuste tegemisest, peaksid pöörduma otse kooli poole, et leida asjakohaseid üksikasju.

Juhtimisuuringute magistrikraadiga õpilased leiavad mitmesuguseid võimalusi, mille abil nad saavad rakendada oma ulatuslikke teadmisi kvalitatiivsetest ja kvantitatiivsetest uurimismeetoditest. Mõned valdkonnad, kus nad saavad oma uurimisalast abi kasutada, on pangandus, turism, rahvusvaheline äri, haridus, mikrokrediit jne. Nende võime analüüsida ja innovatiivselt mõelda suudab seda konkurentsivõimelist ja ulatuslikku valdkonda hästi seada.

Valikuvõimalused on küllaltki suured, kui otsite oma teadmiste baasi juhtimisalastes teadusuuringutes. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

2 Tulemused Juhtimisuuringud

Asia e University

AeU MSC sobib spetsialistide huvi teaduse ja huvi suurendada oma teadmisi ja oskusi konkreetsete alade haldamist ... [+]

Magistrikraad (MSc) Juhtimine Research AeU MSC sobib spetsialistide huvi teaduse ja huvi suurendada oma teadmisi ja oskusi konkreetsetes piirkondades majandamise valdkonnas.

Akrediteeritud programmi [2] Malaisia ​​Qualifications Agency (MQA) [3], kõrgharidus.

&nbsp

UUENDUSED

• Üks väheseid akrediteeritud MSc programmi Malaisia

• Ühine rühma õpilased erinevaid haridusliku taustaga

• Tutorials ei ole kohustuslik osaleda, saab teha täielikult Internetis

&nbsp

ENTRY NÕUDED

• Bakalaureuse 's kraad tunnustatud AeU senati või

• Avatud sisseastumisel tunnustatud kõrgharidus, Malaisia: ... [-]

Malaisia Kuala Lumpur
Jaanuar 2020
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles
American University Online

Ameerika ülikooli online magistriõppe mõõtmine ... [+]

Ameerika ülikooli online magistriõppe mõõtmine

See aste valmistab teid ette tööle selliste rollide juhtimisel, kes hindavad, jälgivad ja annavad aru keskkonnast, sealhulgas valitsusasutustest, ülikoolidest, mittetulunduslikest organisatsioonidest ning ettevõtetest ja ettevõtetest. Tüüpilised rollid võivad hõlmata hindamis-, uurimis- ja hindamisanalüütikute, hindamistööde, hindamise juhataja, vanemteadurite ja muude seotud tehniliste positsioonide direktorit mitmes tööstuses.

93 protsenti Ameerika ülikooli üliõpilastest, kellel on kraadiõppekraad, leiavad tööd või jätkavad täiendavaid õpinguid kuue kuu jooksul pärast lõpetamist.

[-]
Ameerika Ühendriigid Washington
September 2020
Inglise
Osakoormus
20 kuud
Online
Loe edasi eesti keeles