Filter
Teadusmagistrikraadid
Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Juhtivpositsiooni programmid programmid Otsi top Juhtivpositsiooni programmid programme siin! - Juhtivpositsiooni programmid

Õpilased valivad sageli jätkata Master of Science kraadiga Juhtimine selleks valmistuda edu mõjukad äri rollid. See edasijõudnud annab fokuseeritud pilk vastutus ärijuhid ja valmistab ette õpilasi edu ettevõtluskeskkond koht.

Seal on palju erinevaid võimalusi üliõpilastele, kes soovivad valmistuda juhtivatel kohtadel. On programme, juhtimine tervishoius, täidesaatev roll poliitikas, kriminaalõiguse juhtimist ning infotehnoloogia juhtimine. Kursused need programmid tegelevad mitu tahku juhtkond ja paljud eripära igas valdkonnas. Näiteks jooksul kriminaalõiguse programmi kursused hõlmavad Homeland Security Policy, Emergency Management, õiguse ja avaliku korra, ja muude asjakohaste ja konkreetsete küsimuste kohta.

Kasu lõpule MSc Juhtimine kraadi sisaldavad preparaadi saada kogukonna juht, arendada juhtimisoskusi, võimet teha kindlaks toimiv sihte ja eesmärke, ja muude oluliste juhtimisoskusi. Paljudes koolides on ka isiklikku juhendamist ja juhiseid anda õpilastele esmaallikast kogemusi juhtimise seaded.

Maksumus registreerumise varieerub põhineb üksikute koolide ja võivad muutuda üsna natuke ühest riigist teise. Tuleviku üliõpilased peaksid teadus oma võimalusi teha kindlaks, kas programm sobib oma eelarve ja oma tuleviku eesmärke.

Töövõimalused kättesaadavaks lõpetajate MSc Juhtimine varieerub vastavalt eriprogrammide et nad lõpetavad.Mõned näited liiki kutsealade et lõpetajate hoidke hulka poliitikute ja teiste mõjukate poliitiliste seisukohtade, kriminaalõiguse ja õiguskaitseorganite juhid, poliitikud, IT juhid ja haigla administraatorid.

 

Seal on maailma võimalusi üliõpilastele, kes on huvitatud osalemisest seda tüüpi programmi. Kättesaadavus internetis ja kaugus programmid pakub võimalusi neile üliõpilastele, kes näevad vaeva, et pääseda ülikooli omal valikul. Otsi oma programmi alla ja kontakt otse vastuvõtu kontoris koolis oma valikut täites juhtima kujul. 

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

1 Tulemused Juhtivpositsiooni programmid

Zurich Institute of Business Education

8 Täistööajaga MBA - 2018 Edetabel FT.com CEIBS MBA programm teeb rohkem kui edendada oma karjääri. See on ümberkujunduslik kogemus. See varustab teid vajalike oskuste ja ... [+]

Õppekava struktuur

Globaalses ja pidevalt muutuvas keskkonnas peavad ettevõtete juhid olema varustatud äärmiselt laialdaste oskustega. Nad peavad suutma vastu võtta nii globaalseid kui ka kohalikke perspektiive, mis suudavad tegeleda keerukusega ja muutustega ning juhtida innovatsiooni. Nad peavad suutma tõhusalt suhelda mitmesuguste sidusrühmadega, et luua ühine nägemus ja entusiasm nende ettevõtete tegevusele. Tugeva ettevõtluskoolituse ja sõltumatu mõtte, meeskonnatöö ja avatud kommunikatsiooni edendamise kaudu pakub CEIBS oma lõpetajale olulisi tööriistu edu saavutamiseks paljudes karjäärivõimalustes. 64-krediidi täiskoormusega programm koosneb kohustuslikest kursustest kokku 44 ainepunkti ja valikainete kursused kokku 20 ainepunkti. Selle eesmärk on luua tugeva aluse juhtkonna põhialuste jaoks, pakkudes kohandatud programmide paindlikkust individuaalsete huvide ja karjääri eesmärkide saavutamiseks. Õpilased võivad keskenduda üldisele ärijuhtimisele või valida ühe kolmest kontsentratsioonist rahandus-, turundus- või ettevõtlusvaldkonnas. Lisaks on õpilastel võimalus osaleda kooli muljetavaldavas rahvusvahelises vahetusprogrammis maailma tipptasemel ärikoolidega ja / või koguda kogemusi suve internatuuri ajal.... [-]

Šveits Horgen
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
12 - 18 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles