Filter
Teadusmagistrikraadid
Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Käitumuslik rahandus programmid Otsi top Käitumuslik rahandus programme siin! - Käitumuslik rahandus

Master of Science, või magistrikraad Teadus on akadeemilise kraadi ülikoolides paljudes riikides. Magistrikraad on populaarne valik pärast lõpetamist bakalaureusekraadi.

MSc Programs: Otsing siin Käitumuslik rahandus programmid. Saad kõik kooli ja MSc info directely, säästa aega ja kontakt MSc vastuvõtu 3 klikke siin!

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

1 Tulemused Käitumuslik rahandus

University of Exeter Business School

Meie MSc Economics programmide eesmärk on süvendada oma teadmisi ja mõistmist majanduse kui akadeemilise distsipliini. Meie programmid on kavandatud paindlikuks, et saaks ... [+]

Meie MSc Economics programmide eesmärk on süvendada oma teadmisi ja mõistmist majanduse kui akadeemilise distsipliini. Meie programmid on kavandatud paindlikuks, et saaksite võimalikult intellektuaalse tulu, olgu siis bakalaureuse kraadi põhifookusena ökonoomika õppinud või kui majandus oleks kvantitatiivselt fokuseeritud kraadi väike osa.

See programm ühendab intellektuaalse ranguse tavalise majandusteaduste magistriõppe teadmistega, mis tulenevad majanduse, sotsiaalse psühholoogia ja tunnetuse ristumiskohast.

Pakkudes standardse mikroökonoomika kvantitatiivset koolitust, pakub see programm eksperimentaalökonoomika taga olevat uurimistöö metoodika põhjalikku alust. Samuti pakub see statistilist koolitust, mida on vaja katsete andmete analüüsimiseks ja tõlgendamiseks.... [-]

Suurbritannia Exeter
September 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles