Filter
Teadusmagistrikraadid
Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Kaubanduslik juhtimine programmid Otsi top Kaubanduslik juhtimine programme siin! - Kaubanduslik juhtimine

Magistriõppe programm on kraadiõppe õppekava, mis traditsiooniliselt järgib bakalaureuseõppe, bakalaureusekraadi lõpetamist. Kuigi programmi kestus varieerub sõltuvalt asutusest ja muudest teguritest, kulutab enamus õpilastel ligikaudu kaks aastat magistrikraadi. Mõned pühendavad siiski pingutustele rohkem aega.

Sageli mõtlevad õpilased, kes on mures kogukondade, äritegevuse, finantstulemuste ja ehituse pärast, milline on ärijuhtimise magistrikraad? Ülemaailmsel turul peavad äriklientidel olema ühel ajal tööl palju erinevaid projekte. Need, kes õpivad kommertsjuhtimist, üldiselt õpivad, kuidas neid projekte planeerida, suunata ja üldiselt juhtida. Töötades ärijuhtimise magistrikraadi poole, saavad õpilased sooritada kursusi prognoosimisel, projekteerimisel, hankimisel ja projekti planeerimisel. Kuid paljud programmid võimaldavad osalejatel kujundada oma õpinguid sõltuvalt kire ja huvi valdkondadest. Tihti lõpetavad õpilased oma magistriõppe, kirjutades välja olulise uurimistöö.

Individuaalsed inimesed omandavad tavaliselt erinevaid oskusi, kui nad osalevad ärijuhtimise magistriprogrammi programmis. Kõige olulisemad õpilased õpivad üldiselt disaini, ajajuhtimist ja analüütilist arutlusoskust. Need võime kipuvad aitama lõpetanutel konkureerida nii algtaseme ärijuhtimise seisukohtade ja keskel karjääri tutvustusi.

Kuna sellised tegurid nagu asutus, programmide asukoht ja kestus mõjutavad ärijuhtimise magistriõppe lõpetamise kogukulu, on kraadiõppeid raske üldistada. Seetõttu peavad tulevased üliõpilased enne uurimisprogrammi otsustamist sageli uurima õppemaksu, tasusid ja muid kulutusi.

Kaubandusjuhtimise magistrikraadi omandamine on paljude üksikisikute jaoks tõhus karjääri edendamise strateegia. Kõige levinum karjääri programm lõpetanutele on ehitus valdkonnas. Kraadiõpetajate tihti töötavad meeskonnajuhid, ehitusjuhid ja kommertsjuhid. Mõned kõrgkoolid aga otsustavad tegeleda karjääriga äritegevuses, töötades selle asemel ülemaailmsete hoonete juhtide, täitevametnike või projektijuhtidega. Teised endised üliõpilased leiavad tööd mittetulundussektoris, töötavad tegevdirektorina, poliitika spetsialistidena ja õpetajatena.

Kuigi paljud õpilased võtavad magistrikraadi kommertsjuhtimise kursused tegelikus institutsioonis, teised otsustavad saada virtuaalne juhendamine kaudu veebiportaal. Lisateabe saamiseks otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

4 Tulemused Kaubanduslik juhtimine

Aarhus University

Hariduselt kaubanduse ja jaekaubanduse juhtimine põhineb kasvavatel väljakutsetel, millega seisavad silmitsi tarbekaupade tööstus. See on välja töötatud tihedas koostöös ... [+]

Teave programmi kohtaKeel: inglise keelÕppekoht: AarhusAlgus: august / september (talvel ei ole suvi)Sissejuhatus

Hariduselt kaubanduse ja jaekaubanduse juhtimine põhineb kasvavatel väljakutsetel, millega seisavad silmitsi tarbekaupade tööstus. See on välja töötatud tihedas koostöös tuntud tööstuses tegutsejatega.

Õppekava valmistab üliõpilast ette karjääriks tarbekaupade tööstuse peakontori funktsioonides ja see annab mõista tööstuse konkreetsetest väljakutsetest, mis sillutab teed kiiremale karjääriredelil tõusmisele.

Õpilased omandavad kvalifikatsiooni sellistes valdkondades nagu jaemüügistrateegia ja innovatsioon, tarbijakäitumine, äriläbirääkimised, hinnakujundus, jõudluse juhtimine, samuti tootevaliku, kategooria ja kaubamärgi juhtimine.... [-]

Taani Århus
August 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Westminster

See uuenduslik kraadiõppe ehituskursus on suunatud lõpetajatele, kes juba töötavad või on töötanud ehitusega seotud töökohtades ning soovivad kõrgematele ametikohtadele ä ... [+]

Kursuse kokkuvõte

See uuenduslik kraadiõppe ehituskursus on suunatud lõpetajatele, kes juba töötavad või on töötanud ehitusega seotud töökohtades ning soovivad kõrgematele ametikohtadele ärijuhtimise valdkonnas. Kursuse eesmärk on arendada oma teadlikkust ehitusprojektide olulisusest klientidele ning projektide hankimise ja läbiviimise kontekstist ja piirangutest.

Te saate rohkem teadmisi ja arusaamu ehitusprojektide ärijuhtimiseks vajalikest teooriatest, kontseptsioonidest, põhimõtetest, tehnikatest ja intellektuaalsetest ja praktilistest oskustest. Teil on võimalus planeerida ja ellu viia ärilise juhtimisega seotud isiklikku uurimisprojekti. Kursuses kasutatakse veebipõhiseid tehnoloogiaid, mille käigus kasutatakse laialdaselt uurimistegevust, et parandada elukestva õppe oskusi.... [-]

Suurbritannia London
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Heriot-Watt University Dubai

Kuna ehitustööstuses karjääri alustama ja karjääri kujundada soovijate seas kasvab konkurents, pakub see rahvusvaheliselt tunnustatud kvalifikatsioon potentsiaalsetele tö ... [+]

Ülevaade

Kuna konkurents kasvab nende seas, kes soovivad ehitustööstuses karjääri astuda ja areneda, on see rahvusvaheliselt tunnustatud kvalifikatsioon potentsiaalsete tööandjate jaoks kvaliteedinõue ning võib suurendada karjäärivõimalusi.

Õppetöö, mis põhineb paljudel tööstussektoritel rakendatavatele koguselistele uuringutele kohaldatavatele põhimõtetele, annab programmis osalejatele põhjalikud ja põhjalikud teadmised valdkonnast.

Ametialane tunnustus

Programmi on akrediteeritud nii Royal Institute of Chartered Surveyors (RICS) kui ka Chartered Institute of Building (CIOB).

Pärast edukat lõpuleviimist MSc kommertsjuhtimise ja koguse uuringute, lõpetajatele võib taotleda RICS liikmeks. Pärast kutsealase pädevuse hindamise (APC) edukat lõpulejõudmist saavad lõpetaja liikmed täieliku prahitud staatuse.... [-]

Araabia Ühendemiraadid Akadeemiline linn
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Leeds Beckett University

Koostada teoreetilised teadmised ja professionaalsed oskused, mis on vajalikud kvantitatiivse mõõdistamise ja kommertsprojektide juhtimise eksperdiks. ... [+]

Kursuse üksikasjad

Koostada teoreetilised teadmised ja professionaalsed oskused, mis on vajalikud kvantitatiivse mõõdistamise ja kommertsprojektide juhtimise eksperdiks.

Teil võib juba ehitustööstuses töötada või võite soovida laiendada kogemusi, mis teil on tekkinud seotud valdkonnas. Kursuse abil saate kursuse abil luua Royal Institute of Chartered Surveyors (RICS) *, mis on vajalikud paindlikul kujul olenemata sellest, kus te asute. Tuginedes oma kogemustele töökohal, suunatakse õpingud konteksti, mis suurendab teie strateegilist mõtlemist ja teie usku otsustusprotsessi.

Te uurite ehitustehnoloogiat, disainiökonoomikat, finantsjuhtimist ja hankeid. Teil on ka võimalus alustada teadusuuringuid, mis arendavad teie oskusi uurimise ja kriitilise analüüsiga. Meie seosed kohalike, piirkondlike ja riiklike tööandjatega tagavad, et teie õppimine on inspireeritud tänapäevasest tööstuspraktikast, mis on teie tulevase karjääri seisukohalt väga oluline.... [-]

Suurbritannia Leeds
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 aastat
Online
Loe edasi eesti keeles