$close

Filtrid

Kuva tulemused

Kaunid kunstid programmid Otsi top Kaunid kunstid programme siin! - Kaunid kunstid

Pärast bakalaureuseõppe lõpetamist saab magistrikraadi saamine suurepäraseks võimaluseks edendada oma haridust veelgi. Ehkki madalama taseme kraad on tavaliselt eelduseks, on karjääri kraadiõppe eelised laialt levinud. Mis on magistrikraad kunstiõpetuses? Kunstiteosed on tegelikult paljude erinevate erialade vanemkategooria. Peamised valdkonnad, kus üliõpilased õpivad oma magistri kr… Loe edasi

Pärast bakalaureuseõppe lõpetamist saab magistrikraadi saamine suurepäraseks võimaluseks edendada oma haridust veelgi. Ehkki madalama taseme kraad on tavaliselt eelduseks, on karjääri kraadiõppe eelised laialt levinud.

Mis on magistrikraad kunstiõpetuses? Kunstiteosed on tegelikult paljude erinevate erialade vanemkategooria. Peamised valdkonnad, kus üliõpilased õpivad oma magistri kraadi poole püüdlemisel, on loominguline kirjutamine, fotograafia, filmitegemine, visuaalne kunst ja etenduskunstid. Mõnda neist fookustest saab edasi lükata sõltuvalt sellest, kuidas te plaanite oma kraadi pärast lõpetamist kasutada. Uuringud jagunevad iga kunsti vormi ja kunstiteooriate vahel.

Kasu teenides magistrikraadi kunstiõpetuses on teie valdkonna professionaalne meisterlikkus. Kuna teil on juba omandanud bakalaureusekraadi, on teil tõenäoliselt juba ulatuslikud teadmised kunsti vormist, mida soovite õppida. Magistriprogramm keskendab seda kirge karjääriarendusse, kaasates tööstuse teadmisi.

Kuna kaunite kunstide valdkond on nii mitmekesine, on sellega seotud kulud ka väga erinevad. Lisaks fookusele on koolil ja õppejõul ning programmiperioodil oluline roll teie õppetöö kindlaksmääramisel.

Kaunite kunstide karjäärivalikud on sama mitmekesised kui programm ise. Enamik karjääri on jagatud õpetuskategooriateks, vabakutseliseks ja isiklikuks tööks. Juhend sisaldab tööd kolleegiumi professoritena või muuseumikülastajatena. Lisaks vabakutselistele töödele on võimalik saada ka sisemine kunstnik. Lõpuks võite valida privaatse stuudio loomise, mis on eriti fotograafias ja visuaalkunstis elujõuline.

Kui olete huvitatud kunstist, peate hakkama oma magistriõppe poole, uurides koolid ja programmid. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas: 
$format_list_bulleted Filtrid
Järjestus:
Soovitatud Viimatised pealkiri
Boston University Wheelock College of Education & Human Development
Brookline, Ameerika Ühendriigid

Kujunduskunsti magister skulptuuris pakub vahendeid ja keelt õpilastele, et neist saaksid 21. sajandil ranged mõtlejad ja kunstnikud. Programm põimib loomingulise tootmise, in ... +

Kujunduskunsti magister skulptuuris pakub vahendeid ja keelt õpilastele, et neist saaksid 21. sajandil ranged mõtlejad ja kunstnikud. Programm põimib loomingulise tootmise, intellektuaalse ja teoreetilise uurimise ning kultuuriloo ja kaasaegse kunsti diskursuse kriitilise seotuse olulised nõudmised. -
MSc
Täiskoormus
Inglise
Ülikool