Filter
Teadusmagistrikraadid
Šveits Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Keskkonnatehnoloogia Šveitss - Keskkonnatehnoloogia programmid Šveitss Keskkonnatehnoloogia

MSc, ehk teadusmagistri kraad, on üks kahest kõige populaarsemast bakalaureusekraadist. Rahvusvaheliselt tunnustatud MSc kraad omistatakse tavaliselt peale nelja aastat põhjalikku õppetööd, tavaliselt reaalteadustega seotud aladel.

Isikud, kes naudivad projekteerimine loomingulisi lahendusi ja keskkonnakaitse võiksite jätkata akadeemilist programmi keskkonnatehnika. Keskkonnakaitse insenerid aidata ettevõtetel vastama keskkonnakaitse eeskirju ning need võivad ka aidata taastada reostunud ökosüsteeme.

Šveits (saksa keeles: Schweiz, prantsuse: Suisse, Itaalia: Svizzera, retoromaani: Svizra. Šveits on ühed maailma tuntust universites nagu ETH Zürichis, EPFL Lausanne, IHEID Genfis Lausanne'i ülikool või University of St Gallen. Pea meeles, et see 's palju parem räägi kohalikku keelt, nii et kui sa ei ' t räägi kas prantsuse, saksa või itaalia keeles, parema minna keelekursuse esimene.

Keskkonnatehnoloogia Šveitss - Võtke MSc Šveitss. Kõik MSc programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kool siin!

Loe edasi Näita vähem

1 Tulemused Keskkonnatehnoloogia, Šveits

School of Life Sciences FHNW, University of Applied Sciences and Arts Northwestern Switzerland

Major keskkonnatehnoloogia tegeleb kohaldatud tehnoloogiaid ja strateegiaid valdkondades vee-ja jäätmemajandus. See hõlmab optimeerimine protsessi, materjali ja energiat, ... [+]

MSc keskkonnatehnoloogia

Kvalifitseeritud eksperte pidevalt kasvav bioteaduste turul

MSc õppekava läheb maha erialaseid teadmisi lõpetajatele, aidates neil integreeruda kiiresti ja tõhusalt ühendada globaalne tööstus bioteaduste sektori ja planeerida oma järgmise karjääri samm. MSc põhineb bakalaureuse programmi, valmistades õpilasi juhtimise funktsioone, sealhulgas vastutus inimressursside ja eelarve.

&nbsp

&nbsp

Keskkonnatehnoloogia

Rakendatud keskkonnakaitse teaduse ja tehnoloogia

Major keskkonnatehnoloogia tegeleb kohaldatud tehnoloogiaid ja strateegiaid valdkondades vee-ja jäätmemajandus. See hõlmab optimeerimine protsessi, materjali ja energiat, mille eesmärk on vähendada kahjulikke heitmeid keskkonda.Kuuluvate tehnoloogiate põhinevad muu hulgas biotehnoloogiliste protsesside ja membraani tehnoloogia, näiteks veepuhastus ja keskkonna saneerimisel. Põhimõtted arendada säästvat veekasutust tsüklit samuti hinnata ravi tulemuslikkust ja tõhusust keemiliste ja bioloogiliste meetoditega on osa programmist. Seoses keskkonnakaitse tööstuses mõisted keskkonnasäästlikke tehnoloogiaid (CT) ja integreeritud tootepoliitika (IPP) uuritakse, sealhulgas selliseid aspekte nagu ökotõhususe protsesside ja kasutamise jäätmevoogude teisese ressursse. Õpilased õpivad ka täita tehnoloogiaga seotud keskkonnariskide hindamise ja vähendamise meetmena planeerimine. ... [-]

Šveits Basel
Veebruar 2020
Päevane õpe
Osakoormus
3 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles