Filter
Teadusmagistrikraadid
Rumeenia

Keskkonnatehnoloogia Rumeenias - Keskkonnatehnoloogia programmid Rumeenias Keskkonnatehnoloogia

MSc, ehk teadusmagistri kraad, on üks kahest kõige populaarsemast bakalaureusekraadist. Rahvusvaheliselt tunnustatud MSc kraad omistatakse tavaliselt peale nelja aastat põhjalikku õppetööd, tavaliselt reaalteadustega seotud aladel.

Keskkonnatehnika on alamhulk inseneri, mis keskendub aitab säästa keskkonda, vähendada reostuse tagajärjed, kliimamuutus ning jäätmetest. Isikud, kes töötavad keskkonna insenerid luua, disaini ja rakendada lahendused, et praeguse kui ka edasise ökoloogilisi probleeme.

Rumeenia ülikoolide kvalifikatsiooni hindavad kõrgelt ja tunnustatud Euroopas kui ka väljaspool, madalaim õppemaks ja elamiskulud kulu Euroopas. Rumeenlased on vana ja rikas ajalugu, eriti pealinnas Bukarestis oma 2 miljonit inimest. Rahvusvahelised õpilased, kes soovivad õppida Rumeenia saab taotleda kas Haridus-ja Teadusministeerium või valitud Rumeenia ülikooli, et saada nõustumuskirja.

Keskkonnatehnoloogia Rumeenias - Võtke MSc Rumeenias. Kõik MSc programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kool siin!

Loe edasi Näita vähem

1 Tulemused Keskkonnatehnoloogia, Rumeenia

University Politehnica of Bucharest

Magistrikraad KESKKONNAMÕJU pakub valdkonnas arenenud uuringuid, õpetades õpilasi tõelisteks spetsialistideks, kes suudavad rakendada keemiliste, füüsikalis-keemiateadmis ... [+]

. Umbes

See on mõeldud University Politehnica of Bucharest lõpetanutele, keemiatehnoloogia ja naftakeemiatööstuse keskkonnatehnoloogia erialal rakendusliku keemia ja materjaliteaduste teaduskondadele ning samasugustele bakalaureusekraadidele, mis on korraldatud Timisoara Ülikooli Politehnica osakonna Tehnikaülikoolis "Gh. Asachi "- Iasi, Transilvania ülikool - Brasov, University Sapientia - Miercurea Ciuc.

Magistrikraad KESKKONNADE IN ENGERINE pakub kõrgtasemelisi uuringuid valdkonnas, harida õpilasi saada tõsi spetsialistid, kes suudavad

rakendada looduslikes ökosüsteemides ja töötlemisprotsessides esinevaid keemilisi / fotokeemilisi / biokeemilisi muutusi modelleerimisel keemiliste, füüsikalis-keemia-, matemaatika- ja keemiatehnoloogiate alaseid teadmisi;olema tuttav saasteainete tekitavate tehnoloogiliste protsessidega;arusaama, ennetada ja kõrvaldada inimtegevusest tingitud reostuse mõju,arendada keskkonnapoliitikat ühenduse tasandil.... [-]
Rumeenia Bucharest
September 2019
Inglise
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles