Filter
Teadusmagistrikraadid
Tšehhi Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Keskkonnatehnoloogia Tšehhis - Keskkonnatehnoloogia programmid Tšehhis Keskkonnatehnoloogia

Master programmid annab sama pealkirja kraadi - Master. Magistriõpingutele nagu Masters of Science on lühendatud MSc. Master of Science in Management programm või Master of Science of Management haridus on kraadiõppe programmide ühise juhtimise alla. See tähendab, et õpilased saavad akadeemilise hariduse koos põhjaliku arutelu ja abstraktsioon. Masters tavaliselt saab liigitada Master of Science (MSc) või populaarne Master of Arts (MA). Master of Science (MSc) tavaliselt on antud edukalt saavutada kraadiõppe programmide teaduse või tehnika koondumispunktiks.

Keskkonnatehnika on alamhulk inseneri, mis keskendub aitab säästa keskkonda, vähendada reostuse tagajärjed, kliimamuutus ning jäätmetest. Isikud, kes töötavad keskkonna insenerid luua, disaini ja rakendada lahendused, et praeguse kui ka edasise ökoloogilisi probleeme.

Tšehhi on Euroopa südames on naaber Slovakkia, Austria, Saksamaa ja Poola. Tšehhi ülikoolid pakuvad kauaaegne maine ja huvitavaid erialasid.

Keskkonnatehnoloogia Tšehhis - Võtke MSc Tšehhis. Kõik MSc programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kool siin!

Loe edasi Näita vähem

1 Tulemused Keskkonnatehnoloogia, Tšehhi

University of Chemistry and Technology, Prague

Rahvusvaheline keskkonnatehnoloogia ja -tehnoloogia magister (IMETE) on ühine magistrikraad programm, mis õpetatakse inglise keeles ja ühendab üliõpilasi ja teadlasi kogu ... [+]

.

Rahvusvaheline keskkonnatehnoloogia ja -tehnoloogia magister (IMETE) on ühine magistrikraad programm, mis õpetatakse inglise keeles ja ühendab üliõpilasi ja teadlasi kogu maailmast.

IMETE programm kestab kaks aastat ja algab igal aastal septembris UCT Prague . Järgmise aasta veebruaris liiguvad üliõpilased Madalmaadesse Delfti, kus nad saavad valida kahe rööbastee, "Ecotechnology" ja "Advanced water treatment" tehnoloogia vahel. Vabatahtliku praktika saab lõpule viia suvel. Septembris liiguvad õpilased Belgiasse Genti, et valida 3. semestri "Air" ja "Soil" lugude vahel. Lõpuks, 3. aasta veebruaris alustavad õpilased oma väitekirja uurimist ühes kolmest akadeemilisest asutusest või assotsieerunud partnerist.... [-]

Tšehhi Prague
September 2019
Inglise
Päevane õpe
2 leia oma õigusteaduste doktori kraad
Ülikool
Loe edasi eesti keeles