Filter
Teadusmagistrikraadid
Taani Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Keskkonnatehnoloogia Taanis - Keskkonnatehnoloogia programmid Taanis Keskkonnatehnoloogia

MSc, ehk teadusmagistri kraad, on üks kahest kõige populaarsemast bakalaureusekraadist. Rahvusvaheliselt tunnustatud MSc kraad omistatakse tavaliselt peale nelja aastat põhjalikku õppetööd, tavaliselt reaalteadustega seotud aladel.

Keskkonnatehnika viitab filiaali insener, mille eesmärk on tuua pikaajalised keskkonnasõbralikumaid lahendusi ülemaailmsetele probleemidele, nagu näiteks puhta vee puuduse, saaste ja jäätmete töötlemise. Keskkonnakaitse insenerid töötavad ettevõtted arendada lahendusi nende probleemide samas kavandada plaane, et vältida tulevasi saastumist.

Taani 's kõrgharidus põhirõhk tehnilise kõrghariduse ülikooli õppes. Enamik Taani ülikoolides pakub kvaliteeti välisüliõpilased kultuur tänu pingevaba Skandinaavia suhtumine.

Keskkonnatehnoloogia Taanis - Võtke MSc Taanis. Kõik MSc programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kool siin!

Loe edasi Näita vähem

2 Tulemused Keskkonnatehnoloogia, Taani

Muud võimalused selles õppevaldkonnas:
Aalborg University

Environmental Engineering programmi Aalborgi Ülikool pakub sulle võimalust osaleda uute protsesside ja tehnoloogia, mis võivad moodustada aluse säästva energia tootmise j ... [+]

Kas see on teie unistus teha tööd keskkonnas, kus tervis on võtmeküsimus? Kas sa oled huvitatud lahendada keskkonna probleeme, mis meil on juba praegu? Ja sa arvad, et on lõbus töötada erinevate küsimuste interdistsiplinaarse viisil? Environmental Engineering programmi Aalborgi Ülikool pakub sulle võimalust osaleda uute protsesside ja tehnoloogia, mis võivad moodustada aluse säästva energia tootmise ja ressursside juhtimine.

Kui sa hoiad teise qualifiying hariduse kui BSc in Engineering, näiteks Bachelor in Biology, võite registreeruda Master of Science in Technology programm Environmental Engineering. Programmi saab ka õppis Master of Science in Engineering. Taotlejad, kellel BSc in Engineering võib taotleda seda programmi.... [-]

Taani Aalborg Copenhagen Esbjerg
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Southern Denmark

Suured kliimaprobleemid ja vähesed loodusvarad ohustavad meie tulevikku. Seetõttu peame keskkonnamõõtjad pöörduma - ja see võib olla teie. Programm annab teile põhjaliku ... [+]

Õpid kujundama keskkonnasõbralikke ja ökoloogiliselt tõhusaid lahendusi, mis viitavad rohelisele ja tulevikku suunatud suunale.

Saate kõige värskemad teadmised elutsükli hindamise, globaalsete keskkonnaprobleemide ja jätkusuutlikkuse, keskkonnasäästliku tehnika (sh ringmajanduse kontseptsioonid), jäätmekäitluse, materjalivoo analüüsi ja linna veemajanduse valdkondades.

Programmi struktuur

See on kaheaastane magistriprogramm. Keskkonnatehnoloogia magistrikraadi õppimiseks peab teil olema asjakohane bakalaureusekraad (kolm aastat eelmisest ülikoolitasemest uuringust). Magistriõppes valite akadeemilise profiili; ala, kuhu soovite spetsialiseeruda.

Paljud erinevad karjäärivõimalused... [-]

Taani Odense
September 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles