Filter
Teadusmagistrikraadid
Ungari Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Keskkonnatehnoloogia Ungaris - Keskkonnatehnoloogia programmid Ungaris Keskkonnatehnoloogia

Master of Science (MSc): Need programmid on kraadiõppe inimestele, kes on hiljuti lõpetanud bakalaureuse õpinguid ja soovivad parandada oma teadmisi sügav ja teaduslik tase.

Tõttu suurenenud teadlikkus ja täiendada teadmisi maailmas on muutumas muret keskkonna. Seega peaaegu iga MTÜ ja valitsus nõuab teenuste keskkonna insener. Peale selle, et need spetsialistid on kõrgelt tasustatud.

Ungari on merepiirita riik Kesk-Euroopas. See asub Karpaatide basseini ja piirneb Slovakkia põhja, Ukraina ja Rumeenia itta, Serbia ja Horvaatia lõunasse, Sloveenia edelasse ja Austria läände.

Keskkonnatehnoloogia Ungaris - Võtke MSc Ungaris. Kõik MSc programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kool siin!

Loe edasi Näita vähem

1 Tulemused Keskkonnatehnoloogia, Ungari

University Of Debrecen

MSc keskkonnajuhtimise eesmärk on arendada oma bakalaureuseõppe teadmisi ja parandada seda rakenduse ja teadusuuringute kaudu. ... [+]

Keskkonnajuhtimise valdkond on lai ja programm peegeldab seda mitmekesisust, pöörates erilist tähelepanu loodusvarade haldamisele, keskkonnamõju hindamisele, keskkonnatehnoloogiatele, keskkonnainformaatikale, mis on kursuse eest vastutava vee- ja keskkonnajuhtimise osakonna peamised uurimisvaldkonnad. Teie kogu Debreceni ülikoolis viibimise ajal on keskkonnajuhtimise kraadiõppuril isiklik akadeemiline juhendaja, kes juhendab teid oma õpingute ja individuaalsete eesmärkide ja huvide eest.

Õppevaldkonnad:

Avalik haldus, organisatsiooni-keskkonnaõigus, loodusvarade haldamine, säästvad põllumajandussüsteemid ja -tehnoloogiad, maakasutus ja piirkondlik planeerimine, keskkonnamõju hindamine, keskkonnatööstuse mõõtmise tehnikad, ökotoksikoloogia, keskkonnatehnoloogiad, looduskaitse, veeressursside haldamine ja veekvaliteedi kaitse, maastik Juhtimine, keskkonna- ja kvaliteedijuhtimine, keskkonnaalane informaatika, põllumajanduse keskkonnapoliitika, keskkonnamajandus, põllumajanduse kaugseire, agrohüdroloogia-põllumajanduse vesikondade haldamine, täppispõllumajandus, keskkonna tervis, põllumajanduse keskkonnakaitse.... [-]

Ungari Debrecen
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
4 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles