Filter
Teadusmagistrikraadid
Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Kindlustusmatemaatilised teadused programmid Otsi top Kindlustusmatemaatilised teadused programme siin! - Kindlustusmatemaatilised teadused

Magistrikraad või MSc, on akadeemiline kraad, et õpilased teenida pärast oma uuringus konkreetses valdkonnas. Aste tüüpiliselt meisterlikkust oskusi ja täielikult välja arenenud arusaam konkreetses valdkonnas või tööstuses. See edasijõudnud võib tähendada suuremaid võimalusi rahalist edu või esimene samm suurema akadeemilise.

Pärast statistika, matemaatika või äri kraadi, õpilased võivad jätkata edasijõudnud Aktuaaride rahandus. Mis on hariduselt Aktuaaride Finance? See programm hõlmab kohaldamise analüütilised võimed äri. Teemadel nagu raamatupidamine, ettevõtte rahanduse ja majanduse kõik võib katta kursuse töö. Teistesse klassidesse võib hõlmata küsimusi, nagu riskijuhtimine, derivaadid ja kindlustus. Klassid on lisada teave õpetatakse mikro-ja makroökonoomika, tõenäosusteooria ja matemaatilise statistika.

Seal on palju eeliseid osalemise MSc Aktuaaride Finance programm. Nendeks praktilise kohaldamise kvantitatiivseid ja probleemide lahendamise oskusi, juurdepääs professionaalid, ja kokkupuude jooksvaid küsimusi kindlustusmatemaatiliste valdkonnas. Lõpetajad sageli on juurdepääs paljulubav karjääri ja võimalusi.

Osalemise kulud MSc Aktuaaride Finance programm võib varieeruda üsna natuke ühest koolist teise, eriti üle riigi rida. Tuleviku üliõpilased peaksid võtma ühendust kooli, et saada täpsemat teavet registreerumise kulud ja õppemaksu.

Valmib see programm sageli töökohti aktuaaridega, riski juhtijate kindlustusseltsid, finants spetsialistide ettevõtete või valitsuse seisukohti, konsultandid, panga töötajad, investeeringute spetsialistid, konsultatsioonibürood ja palju muud.Mis magistrikraadi, lõpetajate võib tihti leida positsioonide kas avalikus või erasektoris. Kindlustus ja igas suuruses ettevõtted, mis asub riigis üle kogu maailma, nõuda teenuste Aktuaaride tahke rahaline taust.

 

Selleks, et leida MSc Aktuaaride Finance programm, mis sobib teie eesmärkide läbi võimalusi programmis noteerimist. Täida plii kujul seotud programme, mis näivad kõige kohaldatav. Otsi oma programmi alla ja kontakt otse vastuvõtu kontoris koolis oma valikut täites juhtima kujul. 

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

2 Tulemused Kindlustusmatemaatilised teadused

University of Central Missouri

Kindlustusmatemaatika ja statistika statistika magistriõpe on mõeldud õpilaste vajaduste rahuldamiseks kindlustusmatemaatika, statistika või sellega seotud valdkondades. ... [+]

Aktuaarsed teadused ja statistika

Kindlustusmatemaatika ja statistika statistika magistriõpe on mõeldud õpilaste vajaduste rahuldamiseks kindlustusmatemaatika, statistika või sellega seotud valdkondades. Teil on võimalus võtta mitmeid kursusi statistikas, kindlustusmatemaatika, andmeanalüüsides ja arvutiteadustes. Õppekava eesmärk on anda tugev koolitus kvantitatiivsete ja statistiliste arutluste ning statistilise tarkvara, sh R ja SAS, kasutamise oskusi. Programm on piisavalt paindlik, et võimaldada üliõpilastel koondada kursused kas kindlustusmatemaatika teaduses või statistikasse ning pakkuda kursuste kombinatsiooni statistikat ja infotehnoloogiat neile, kes on huvitatud andmeteaduse valdkonnas.... [-]

Ameerika Ühendriigid Warrensburg
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
KU Leuven: Faculty of Economics and Business

See on inglise keele õpetamise programm 120 ECTS, mis valmistab õpilasi ette karjääriks kindlustusmatemaatika, finantskorralduse või kvantitatiivse riskijuhtimise valdkon ... [+]

Programmi pealkiri ja ingliskeelne võrdlus on heaks kiidetud komisjoni 19. jaanuari 2018. aasta Flandriigi kõrgharidusega. Ootame programmi lõplikku kinnitamist Flandria valitsuse poolt 2018. aasta märtsi alguseks.

See on inglise keele õpetamise programm 120 ECTS, mis valmistab õpilasi ette karjääriks kindlustusmatemaatika, finantskorralduse või kvantitatiivse riskijuhtimise valdkonnas finantsasutuste.

See magistriprogramm toob kaasa:

põhikoolitus kindlustusmatemaatika, kindlustuse, finantstoodete, finantsmatemaatika ja inseneriteaduse, finantseerimise ja kindlustuse andmete analüüsi, finantseerimisasutuste riskijuhtimise alal;täiustatud kursused, mis näitavad valdkonna uusimaid arenguid;teoreetiliste kursuste ja arvutuskoolituse segu;praktiliste aspektide tutvustamine meie personali, külalisõppejõudude ja internatuuri (6 ECTS) otsesest kogemusest;multidistsiplinaarne lähenemisviis, kus tehnilised kvantitatiivsed kursused on seotud kursuste (finants- ja kindlustus) reguleerimise, usaldatavusnormatiivide, majanduse ja aruandlusega.... [-]
Belgia Leuven
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles