Filter
Teadusmagistrikraadid
Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Kommunikatsioonikorraldus programmid Otsi top Kommunikatsioonikorraldus programme siin! - Kommunikatsioonikorraldus

MSc Kommunikatsiooni juhtimine annab õpilastele võimaluse arendada oma kvalifikatsiooni töötamiseks avalike suhete, turunduse ja kommunikatsiooni ettevõtete, mittetulundusühingute, meelelahutus või valitsuse seaded. Paljud ülikoolid üle maailma pakuvad programme, tavaliselt võimaluse spetsialiseeruda ühes või mitmes konkreetses valdkonnas.

Teil võib tekkida küsimus, mis on MSc kommunikatsioonijuhtimise? See kõrgkoolides kraadi hõlmab arendades edasi oma teadmisi kontseptsioonide ja oskusi hea side, sealhulgas õppida muutusi erinevaid meetodeid. See ilmutab kuidas kavandada ja teostada kõige tõhusamate strateegiate suhtlemine erinevate professionaalsete seaded.Õppekava üldiselt keskendub pakkuda vundamendi põhi mõtteid vahetada, koos võimalus võtta kursusi erinevate erialade jooksul alal, nagu näiteks turundus, meedia ja meelelahutus, tervisele ja sotsiaalseid muutusi, rahvusvahelise ja kultuuridevahelise ja korraldusest ja strateegilistest ettevõtte kommunikatsiooni.

Selle kraadi, õpid parimaid tavasid suheldes tänapäeva, kas kasutada äri, meelelahutus, või edendamine sotsiaalseid muutusi. Lisaks õpid oluline eluks vajalikke oskusi, sealhulgas kriitilist mõtlemist, kirjutamisoskust ning arendada esitlusi.

Maksumus MSc Kommunikatsiooni juhtimine sõltub institutsioon, samuti pikkuse programmi. Mõned programmid kestavad vaid ühe aastaga, samas kui teised võivad kesta mitu aastat, eriti kui teil registreeruda osalise tööajaga.Et arvutada kulud määral, siis on teadus konkreetse kooli või kooli, kuhu te kavatsete taotleda.

On mitmeid erinevaid karjäärivõimalusi, mida valida selle kapten 's kraadi. Enamik lõpetajaid leida juhtimis- või täitevvõimu tasandil seisukohtade side, avalike suhete või turundusosakond ettevõtted. Muud lõpetajate kasutada oma oskusi konsultandid, koordinaatorite või suhted juhid.

Igal asutusel on erinevad loa taotlemise menetlused ja nõuded, nii et teil on kooliga nende direktiivide kohaldamise protsessi. Et leida oma kooli valikuid, otsida oma programmi alla ja otse ühendusse sisseveo office koolis oma valik täites juhtima kujul.

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

4 Tulemused Kommunikatsioonikorraldus

University of Stirling

MSc Media & Communications Management on University of Stirling teadlased andnud inglise keeles, kus õpetatakse rahvusvaheliselt tunnustatud kohalikke meediaspetsiali ... [+]

Ülevaade

MSc Media & Communications Management on University of Stirling teadlased andnud inglise keeles, kus õpetatakse rahvusvaheliselt tunnustatud kohalikke meediaspetsialiste ja juhtivaid Vietnami meediatöötajaid. See hõlmab näost näkku õpetamist, samuti online-õpetust.

Kogu kursuse käigus saate põhjaliku arusaamise kommunikatsioonijuhtimise alustest, sealhulgas:

turundusbrandingsise- ja kriisiohjemeediasäästlikkusrahastadaärijuhtimise strateegiasotsiaalmeedia kogukonna juhtimine

Sul on ka võimalus parandada oma juhtimisoskusi, samuti oma analüütilist perspektiivi side- ja meediatööstuses. Teid koolitatakse sobivate uurimismeetodite abil, nii kvantitatiivseid kui ka kvalitatiivseid.... [-]

Suurbritannia Stirling
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
16 - 27 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Stirling

See kursus annab teile võimaluse kujundada, rakendada ja hinnata avalike suhete kampaaniaid, mis aitavad teil arendada praktilisi ja analüütilisi oskusi, mida vajate stra ... [+]

Ülevaade

See kursus annab teile võimaluse kujundada, rakendada ja hinnata avalike suhete kampaaniaid, mis aitavad teil arendada praktilisi ja analüütilisi oskusi, mida vajate strateegilise kommunikatsiooni edukaks karjääriks. Te arendate kriitiliselt hinnangut avalike suhete rollist ühiskonnas, analüütilistest ja professionaalsetest oskustest. Samuti saate kindlasti mõista avalike suhete teooriat ja neil on palju võimalusi seda teooriat praktikas rakendada.

Uuringute lõppedes on teil avalikes suhetes juhtimisalaseks tööks vajalikud oskused. Saate analüüsida keskkonda, probleeme, organisatsioonilisi kultuure ja suhteid, samuti seada eesmärgid ning kujundada ja rakendada suhtekorraldusstrateegiaid.... [-]

Suurbritannia Stirling
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
12 - 24 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Singapore Management University

Aasia kõige kõrgema astme kraadiõpe ärikommunikatsioonis. Programm on Kagu-Aasia esimene magistrikraad kommunikatsioonijuhtimises; ta arendab liidrid, kes saavad organisa ... [+]

Master of Science in Communication Management läbi Singapore Management University ( SMU ) on Kagu-Aasia ainus ülikoolikraad ettevõtte kommunikatsiooni.

Programmis õpivad kommunikatsiooni spetsialistid:

Lugege, kuidas suhtlus aitab kaasa strateegilise juhtimise kujundamisele, mõistes rahanduse, strateegia, turunduse ja raamatupidamise ärifunktsioone.Õpi analüüsima peamisi strateegilisi kommunikatsiooni- ja juhtimisküsimusi organisatsioonidega.Õpi andma andmepõhiseid otsuseid andmete analüüsi ja uusimate teaduslike tõendite abil.Hallake suhtlemist erinevate sidusrühmade ja erinevate meediaplatvormide vahel.

Kursuste esiletõstmineValige 12-kuulise täisajaga õppekava õppekavale pühendunud üliõpilaste või 15-kuulise osalise tööajaga programmi vahel, et mahutada töötavaid spetsialiste.Arendab liidreid, kes saavad organisatsioonides strateegilist suhtlemist ja kultuuri- ja meediakommunikatsiooni juhtimist.Õpetab maailmatasemel õppejõud.Koostage juhtivate ettevõtete kommunikatsioonipraktikutega.Ankrus ärialustele ja seotud strateegiaga.Vastuvõtutingimused... [-]
Singapur Singapore
August 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
12 - 15 kuud
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles
Arden University

Arendada vajalikke oskusi, et parandada äriside telekommunikatsioonivõimalusi ning hallata võrgulahenduste kavandamist ja rakendamist. Ardenist pärit MSc telekommunikatsi ... [+]

Kursuse ülevaade

Arendada vajalikke oskusi, et parandada äriside telekommunikatsioonivõimalusi ning hallata võrgulahenduste kavandamist ja rakendamist. Ardenist pärit MSc telekommunikatsioonihalduse programm toob kasu neile, kes loodavad edeneda või liikuda strateegilise või operatiivse telekommunikatsiooni juhtimise rollile.

Ardeni paindlik õpperežiim muudab oma oskuste ja teadmiste arendamise telekommunikatsioonijuhtimises lihtsamaks, kui teie olemasolevad kohustused ja kohustused on olemas. See programm aitab teil oma karjääri järgmisele tasandile viia, samal ajal kui suurendate oma organisatsiooni edukalt suhtlemise viise ja vahendeid.

Kõik Ardeni programmid on keskendunud tööalase konkurentsivõime ja karjääri edukusele. See programm on välja töötatud, et aidata teil inspireerida ja juhtida muutusi oma ettevõttes, pöörates erilist tähelepanu telekommunikatsiooni infrastruktuurile.... [-]

Suurbritannia Coventry
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
18 - 60 kuud
Online
Loe edasi eesti keeles