Filter
Teadusmagistrikraadid
Saksamaa Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Korporatiivne juhtimine Saksamaas - Korporatiivne juhtimine programmid Saksamaas Korporatiivne juhtimine

Master of Science, või magistrikraad Teadus on akadeemilise kraadi ülikoolides paljudes riikides. Magistrikraad on populaarne valik pärast lõpetamist bakalaureusekraadi.

Lõpetajad ühingujuhtimise programm võib olla võimalik alustada karjääri juhtimise ja tegevjuhtkonda mittekuuluvate ettevõtete juhtide, finantsjuht ametnikud, tegevjuhid, fondijuhid, riski juhtijate, pardal sekretärid, audiitorid, investeerimispankurid, krediidireiting esindajad ja advokaadid.

Saksamaa, ametlikult Saksamaa Liitvabariigi, on föderaalne parlamentaarne vabariik Lääne-ja Kesk-Euroopas. Riik koosneb 16 riiki ja selle pealinn ja suurim linn on Berliinis.

Korporatiivne juhtimine Saksamaas - Võtke MSc Saksamaas. Kõik MSc programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kool siin!

Loe edasi Näita vähem

2 Tulemused Korporatiivne juhtimine, Saksamaa

University of Applied Sciences Europe

Juhtidel on nõudlikumad töökohad kui kunagi varem. Parimad ettevõtted otsivad talente, kellel oleks hea kombinatsioon nii ametialasest, organisatsioonilisest kui ka isikl ... [+]

. Ettevõtlik

Juhtidel on nõudlikumad töökohad kui kunagi varem. Parimad ettevõtted otsivad professionaalsete, organisatsiooniliste ja isiklike kvalifikatsioonide suurepärast valikut. Meie magistrikraad Corporate Management vastab nendele nõudmistele, võttes teid ja oma oskusi järgmisele tasemele. Lisaks sellele saab selle magistriõppe kava hõlpsalt kombineerida teise tööga, kuna meie loengud toimuvad kolmapäeva pärastlõunast ja laupäeva õhtul.

University of Applied Sciences Europe üliõpilasena koolitame teid halduriks, kellel lisaks erialasele oskusteabele on ka teadmised teaduslikest meetoditest ja tugevad sotsiaalsed kompetentsid. Juhtumianalüüsid, plaanimängud ning projekti- ja uurimistööpraktikad täiendavad teie teoreetilist haridust, pakkudes teile integreeritud ja tulevikku suunatud õpinguid.... [-]

Saksamaa Berliin Iserlohn Hamburg
Märts 2020
Inglise,Saksa
Päevane õpe
Osakoormus
2 - 4 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Applied Sciences Europe

Juhtide nõudmised on kõrged. Top firmad otsivad andeid, mis tasakaalustavad professionaalset, organisatsioonilist ja isiklikku kvalifikatsiooni. Meie magistriprogramm Cor ... [+]

Magistrikraad ettevõtte juhtimises (M.Sc.)ettevõtliku

Juhtide nõudmised on kõrged. Top firmad otsivad andeid, mis tasakaalustavad professionaalset, organisatsioonilist ja isiklikku kvalifikatsiooni. Meie magistriprogramm Corporate Management vastab sellele väitele ning viib teid ja teie oskusi järgmisele juhtimistasandile. Lisaks saab uuringut optimaalselt kombineerida kõrvaltööga, sest meie loengud toimuvad kolmapäeva pärastlõunal ja laupäeva õhtul.

Euroopa University of Applied Sciences Europe üliõpilasena koolitame teid olema liider, kellel ei ole mitte ainult erialateadmisi, vaid ka vajalikke teaduslikke meetodeid ja tugevaid sotsiaalseid oskusi. Juhtumiuuringud, simulatsioonimängud, projekti- ja teadustöö praktikad tipp-äripartneritega laiendavad teoreetilist haridust integreerivale ja tulevikku suunatud õppimisele.... [-]

Saksamaa Hamburg Iserlohn
Märts 2020
Saksa
Päevane õpe
4 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles