$close

Filtrid

Kuva tulemused

Kultuuriajalugu programmid Otsi top Kultuuriajalugu programme siin! - Kultuuriajalugu

Magistrikraad või magistrikraad antakse tavaliselt üliõpilastele, kes on omandanud intensiivse ja spetsiifilise õppekursuse. Lõpetajad kasutavad sageli oma karjääriarengu kvalifikatsiooni ja hariduse edendamist. Mis on kultuuriajaloo magistrikraad? Selline kraadiõppe programm nõuab üldiselt, et õpilased kasutaksid analüütilist teadustöö oskust, et uurida kultuuri elemente ja nende… Loe edasi

Magistrikraad või magistrikraad antakse tavaliselt üliõpilastele, kes on omandanud intensiivse ja spetsiifilise õppekursuse. Lõpetajad kasutavad sageli oma karjääriarengu kvalifikatsiooni ja hariduse edendamist.

Mis on kultuuriajaloo magistrikraad? Selline kraadiõppe programm nõuab üldiselt, et õpilased kasutaksid analüütilist teadustöö oskust, et uurida kultuuri elemente ja nende järgnevat mõju ajaloole. Programmides palutakse õpilastel kritiseerida mõju, mida sellised tegurid nagu poliitika, majandus, tehnoloogia ja geograafia on ajaloo jooksul ühiskondadele avaldanud. Üldiselt võimaldavad programmid õpilastel keskenduda konkreetsele koondumisele ja paljud nõuavad, et õpilased loovad väitekirja või väitekirja kui osa programmi lõpetamisest. Enamikke programme saab lõpetada vähem kui kolme aasta jooksul.

Õpilased, kes töötavad kultuuri ajaloo magistrikursuste poole, võivad arendada oskusi, mis ületavad töökoha. Kultuuri sügavamat tunnustamist arendavad õpilased oma teadustöö oskusi ja arendavad tugevaid suhtlemisoskusi. Lõpetajad töötavad sageli ka teadustöö oskusi, mis muudavad nad pärast lõpetamist elujõulisteks kandidaatideks.

Magistriõppe läbimiseks ei ole kehtestatud kulusid, kuna programmiga liitumisega kaasnevad kulud aitavad kaasa mitmed tegurid. Tulevastele üliõpilastele peaks täpsemate kulude kindlaksmääramiseks pöörduma institutsiooni esindaja poole.

Magistrikraadi vastuvõtmine kultuuri ajaloos võib olla esimene samm praeguse karjääri edendamiseks, uue karjääri alustamiseks või hariduse edendamiseks. Selle mandaadiga õpilased võivad leida, et neil on eelis konkurentsivõimelises tööturul. Tööandjad võivad otsida neid, kellel on selline aste, täita ametikohad tegevdirektorite, sotsiaalnõustajate, akadeemiliste juhendajate, kultuuriauhindade, kogukonna juhendamise juhtide, kultuurihaldurite ja paljude teiste ametikohtade jaoks, kes tegelevad sotsiaalsete ja kogukondlike küsimustega.

Kolledžid ja ülikoolid kogu maailmas võivad pakkuda magistriõppe programme. Mõned programmid pakuvad kaugõppekursusi, mis kasutavad Interneti-tehnoloogiat. Alustamiseks otsige allpool oma programmi ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas: 
$format_list_bulleted Filtrid
Järjestus:
Soovitatud Viimatised pealkiri
Utrecht University
Utrecht, Holland

See kaheaastane magistriõppeosakond on tugev rahvusvaheline keskne roll ja see tutvustab teile kultuurilise mitmekesisuse ja võimsuse keerukat koosmõju Aafrikas, Aasias, Ladin ... +

See kaheaastane magistriõppeosakond on tugev rahvusvaheline keskne roll ja see tutvustab teile kultuurilise mitmekesisuse ja võimsuse keerukat koosmõju Aafrikas, Aasias, Ladina-Ameerikas ja Kariibi mere piirkonnas. Te saate välismaal toimuvat etnograafilist välitööd. -
MSc
Täiskoormus
2 aastat
Inglise
Ülikool