Filter
Teadusmagistrikraadid
Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Kunstiharidus programmid Otsi top Kunstiharidus programme siin! - Kunstiharidus

Bakalaureuseõppe üliõpilastele on MSc järgmine samm edasi. Sageli ühe kuni kaheaastase lõpetamise ajaga võimaldab see aste õpilastele avada edasijõudnud karjäärivõimalusi.

Mis on kunstihariduse magistrikraad? Õppekava selle kraadiõppe on tavaliselt õpilastele, kes ei ole ainult kunst kire, vaid on ka kirg seda õpetama. Selle kraadi keskmes on tavaliselt tunnistada, et kunst võib olla keeruline õpetada ja õppida üliõpilasel tõestatud tehnikatel. Kursuseplaan sisaldab tavaliselt õpetamise kogemust või projekte, mis keskenduvad kunsti õpetamisele.

Kunstihariduse omandajatel on tihti tugev suhtlemisoskus, sest õpetamine nõuab kõrget suhtlemist. Lisaks õpivad nad tavaliselt hästi korraldatud ja kuidas oma aega õpetajana õpetada. Need oskused on kasulikud klassiruumis ja igapäevaelus.

Kunstihariduse omandamisel MSc ei ole määratud. Erinevatel koolidel võivad olla erinevad õppemaksu ja tasud. Õppemaksu ja kulude uurimine on alati hea mõte.

Karjääri, mida MSc kunstihariduse lõpetanute hulgas otsivad, on üldjuhul kunstiõpetaja. See võib olla igas klassis, alates algkoolist ülikoolini. See aste võib viia ka täiskasvanute kunstihariduseni väljaspool akadeemilist keskkonda. Kui tegemist on kunstiga, on õpetajatel mitmeid alamkategooriaid, mis keskenduvad sõltuvalt õpilaste vajadustest ja huvidest. Need õpetajad võivad kasutada mitte ainult oma oskusi tulevaste kunstnike õpetamiseks, vaid ka valida karjääri, kus nad juhendavad teisi kunstiõpetajaid.

Kunstihariduse magistrikraadi saab võtta kogu maailmas. Lisaks on neile, kellel on raskendatud ajakava, on olemas ka veebikursused. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

1 Tulemused Kunstiharidus

Rochester Institute of Technology (RIT)

Teravdage oma kunstilisi võimeid, kui valmistute õpetama järgmise põlvkonna kunstnikke ja loojaid. ... [+]

Ülevaade

Millal saab kunstnik õpetajaks? MST visuaalkunstiklassides (kunstiharidus) valmistab teid ette järgmise kunstniku põlvkonna õpetamiseks ja kunstikogemuste loomiseks, kui te oma kunstilisi oskusi austate. See kiirendatud programm annab teile praktilise kogemuse aasta, mis peegeldab teie elu kunstiõpetajana. Kunstihariduse meister valmistab teid ette karjääri jaoks, lisades sertifikaadid ja töökoha toetuse otse õppekavasse. Te töötate koos piirkondlike koolidega, et leida oma isikupära, andeid ja õpetamise eesmärke kõige paremini.

Visuaalse kunsti MST - kõik klassid (kunstiharidus) viib New Yorgi osariigi esmase / professionaalse visuaalse kunsti sertifitseerimisele klassidele K kuni 12. See sertifikaat võimaldab taotlejatel õpetada New Yorgi osariigi riigikoolides. Programmis on pedagoogilised uuringud, stuudio küsitlus ja üliõpilaste õpetamine. Programm valmistab õpilasi ette, et nad vastaksid rahvusliku, riikliku ja piirkondliku visuaalkunstnike vajadusele ning on mõeldud täitma kunstiõpetajaid ja kunstnike ja õppijate huve kõigis klassides. Programm on riiklikult akrediteeritud ja on mõeldud kunstihariduse õpetajatele, kellel on BFA või BA (art major) kraad. Klassid algavad igal augustil ja lõppevad mais. RITi õpetajahariduse programmide lõpetajatel on New Yorgi osariigi õpetajate sertifitseerimise eksamitel 96 protsenti.... [-]

Ameerika Ühendriigid Rochester
August 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles