Filter
Teadusmagistrikraadid
Euroopa Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Kvaliteedijuhtimine Euroopas - Kvaliteedijuhtimine programmid Kvaliteedijuhtimine Euroopas

Master of Science või MSc on kraadiõppe kraadi tavaliselt valdkondades Teaduste ja sotsiaalteadused. MSc võib muidugi põhinev, teaduspõhise, või nende kahe segust.

Kvaliteedijuhtimine on õppevaldkond, mis uurib ja hindab organisatsioone ja tooteid, et tagada soovitud täiuslikkuse tase. Kogu maailmas pakutakse programme ja õpilased saavad nende erinevate kohtade jaoks teha erinevaid karjäärivõimalusi.

Euroopas, üks maailma 's seitse mandrite on tavaliselt tuntud kui kõige läänepoolsem poolsaar Euraasia. Teine väikseim mandril, 10180000 (km2), ala koondatakse 50 riigis.

Kvaliteedijuhtimine Euroopas - Võtke Kvaliteedijuhtimine Euroopas. Saad kõik MSc programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kooli otse siin!

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

1 Tulemused Kvaliteedijuhtimine, Euroopa

University of Greenwich

University of Greenwich loodusvarade instituudi antud programm on kavandatud selleks, et anda lõpetajate jaoks ülevaade meetmetest, mis on vajalikud tarbijate turvalise j ... [+]

MSc Applied Food Safety and Quality Management

See programm annab lõpetajale ülevaate meetmetest, mis on vajalikud tarbijate turvalise ja tervisliku toidu pakkumiseks kogu maailmas. Toidu ohutuse ja kvaliteedijuhtimisega seotud probleemide laiaulatuslik lahendus tegeletakse põllumajandusettevõtte juhtimisega.

Kõnealused teemad hõlmavad head valitsemistava ja riiklikke kontrollisüsteeme; toidu inspekteerimise ja katsetamise teenused; õigusaktid ja eraõiguslikud standardid; toiduohutuse ja kvaliteedi juhtimine nii tarneahelas kui ka hotellides ja restoranides.

Õpilased omandavad ka riskianalüüsil põhinevate ohutus- ja kvaliteedijuhtimissüsteemide kavandamise ja haldamise alaseid teadmisi, nt ohuanalüüsi ja kriitilise kontrollpunkti (HACCP), ISO 9001: 2008, mis on ette nähtud siseriiklike ja rahvusvaheliste õigusaktide ning erasektori standardite nõuete täitmiseks. Õpilased annavad Toiduainete tootmise HACCP-s rahvatervise 3. taseme kuningliku ühiskonna auhinna ning saavad ka Toiduaheoloogia Instituudi liikmeks.... [-]

Suurbritannia Rochester London
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 3 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles