Filter
Teadusmagistrikraadid
Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Laevamehaanika programmid Otsi top Laevamehaanika programme siin! - Laevamehaanika

Kolm neljandikku Maa pinnast on kaetud veega. Kõik selle laia avatud ruumi on võimalus ootab arestitud. Need, kellel Master of Science (MSc) in Ocean Engineering on valmis ära maailma kõige arvukama ja alakasutatud loodusvara.

Mis on hariduselt Ocean Engineering? See on edasijõudnud sobib mereteaduse ja tehnikateaduste tippspetsialistid. Need programmid tavaliselt nõuavad veel kaks aastat õpinguid pärast bakalaureusekraadi. Need võimaldavad üliõpilastel keskenduda töötavad tehnoloogiad, mis mõjutavad ookeanide ja rannikualadel. See on interdistsiplinaarne määral, mis sisaldab paljusid füüsilise ja bioteaduste pakkudes laia valikut erialasid. Teemasid uuring sisaldavad sageli ookeani geograafia, laine mehaanika ja merebioloogia. Õpilased õpivad ka umbes keskkonnamõju ookeani tehnoloogia ja õppida säästvate tavade tööstuslike rakenduste jaoks.

Lõpetaja on valmistatud mitmekesist ja väärtuslikku oskusi. Nad mõistavad omavahel töös füüsikas ja keemias ookeani vesi. Nad on ka teadlik, et säiliks tasakaal ranniku ökosüsteemide vaja säilitada, et säilitada mereelustiku. Nad õpivad tundma tööriistu ja võtteid mõõta, jälgida ja analüüsida maailmamere ja selle looduslike protsesside.

Kulu ühe neist kraadi programmid sõltub ülikoolis. Tuleviku üliõpilased julgustatakse ühendust ülestunnistusi osakondade institutsioonide kaalumisel üksikasju tasude ja õppemaksu.

Pärast viimistlus üks neist kraadi programmid, lõpetajate siseneda tööjõud eksperdid ookeani teadused. Naftatööstus palkab paljud neist spetsialistid töötada nafta koristustööde kohta. Development ettevõtted peavad oma teadmisi planeerida rannikualade elanikele.International laevakompaniid peavad kohanema jätkusuutliku kaubaveo meetodite kui liikuvate lasti üle merede. Mõned tööd õppeasutusele või sooritada ookeanide uurimise. Teised võivad kasutada reguleerivate asutuste, et vältida kahju merekeskkonnale tööstusprotsesside.

See on hea mõte alustada uurides haridusprogrammid kohe. Rahvusvahelistele üliõpilastele või töötavad spetsialistid, online-kursused pakuvad suurepärast koolitusvõimalusi, et mahuvad igapäevast keerukat väljakutseid. Otsi oma programmi alla ja otse ühendusse sisseveo office koolis oma valik täites juhtima kujul.

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

3 Tulemused Laevamehaanika

University of Strathclyde: Faculty of Engineering

Põhjalik tehnoloogilised uuringud kaasneb üha olulisemaks pädevuse juhtimisoskusi, kvaliteedi tagamise ja heli kallinemine majanduslike, poliitiliste, sotsiaalsete ja kes ... [+]

Põhjalik tehnoloogilised uuringud kaasneb üha olulisemaks pädevuse juhtimisoskusi, kvaliteedi tagamise ja heli kallinemine majanduslike, poliitiliste, sotsiaalsete ja keskkonnaalaste küsimuste oluline professionaalse edu.

Üksikud projekti (MSc ainult) [-]
Suurbritannia Glasgow
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
12 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Strathclyde: Faculty of Engineering

See programm on mõeldud koolilõpetaja inseneride mereväe arhitektuur, offshore, masinaehitus ja muude sellega seotud erialadel, kes soovivad jätkata karjääri offshore ins ... [+]

MSc / PgDip in ujuvaid Systems

See programm on mõeldud koolilõpetaja inseneride mereväe arhitektuur, offshore, masinaehitus ja muude sellega seotud erialadel, kes soovivad jätkata karjääri offshore inseneri.

See annab teile praktilisi teadmisi avamere ujuv süsteemide. Sa vaata oma arusaamadest, projekteerimise ja paigaldamise. Sul on ka saada tugeva aluse matemaatika ja tehnikateaduste põhialuste.

Mis maailma otsida nafta ja gaasi liigub üha vaenulik valdkondades ookeani ja sügav ja ultra-sügav vesi, ujuvad süsteemid on järjest rohkem levinud. Ujuvad peavad olema projekteeritud ja ehitatud taluma karmi keskkonnad uuenduslikke meetodeid ja tehnikat on vastu võetud arendada tugev samuti majanduslikult tõhus ja ohutu struktuure. In nendele nõudmistele, mure keskkonna muutub üha tähtsamaks.... [-]

Suurbritannia Glasgow
August 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Gdansk University Of Technology (Politechnika Gdańska)

Eesmärgiks on pakkuda kõrgel tasemel tehnilisi teadmisi valdkonnas Ocean Engineering sealhulgas kaks peamist spetsialiseerumise: Ship tehnoloogia ja Offshore Engineering, ... [+]

Määral on võimalik saada

Magistrikraad

KESTUS

2 aastat

Keeled

Inglise

ECTS punkti

120

programmi kirjeldus

Eesmärgiks on pakkuda kõrgel tasemel tehnilisi teadmisi valdkonnas Ocean Engineering sealhulgas kaks peamist spetsialiseerumise: Ship tehnoloogia ja Offshore Engineering, Marine Engineering ja Offshore Energy. Õpilased saavad põhjalikud teadmised jooksul selliseid teemasid nagu Marine Applied informaatika, CAE ja Design Tools, laevade ja offshore-Power Systems Design, Dynamics of Ship ja Offshore Konstruktsioonid, Advanced Mechanics of Marine Konstruktsioonid, laevade ja offshore-struktuuride kavandamine, mere-ja offshore Systems ja Equipments, modelleerimine ja simuleerimine Ocean Engineering, töökindlus, ohutus ja riskianalüüs Advanced Material Engineering and Manufacturing Technology, Marine ja ühendvedude, rahandus-ja majandusministeeriumi projekteerimisfirmad, Maritime Environmental Protection ja optimeerimine projekteerimisfirmad. Nad tegelevad reaalse projekteerimise protsess ja koostab lõpliku väitekirja koostöös tööstusharu partneritega teaduskonna.... [-]

Poola Gdańsk
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
4 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles