Filter
Teadusmagistrikraadid
Ameerika Ühendriigid Õppe tüüp: Kõik

Osakoormus Linnaarendus Ameerika Ühendriigids - Linnaarendus programmid Ameerika Ühendriigids Linnaarendus

Hariduselt tähistab Master of Science. See on kraadiõppe haridus kapten 's kraadi andnud ülikooli paljudes riikides. Aste on tavaliselt uuritud teadused ja vahetevahel sotsiaalteadused.

Õpilased, kes õpivad linnaarengu võib õppida, kuidas analüüsida linnapoliitikas ja arendada naabruspoliitika tegevuskava. Programmid võivad keskenduda teemasid, nagu linna elamumajanduse, finantseerimine linnainfrastruktuure maaparanduse, integreeritud linnaplaneerimise ja keskkonnajuhtimissüsteemi.

Haridus Ameerika Ühendriikides on peamiselt ette nähtud avaliku sektori jaoks, kontrolli ja rahastamise pärit kolmel tasandil: riigi, kohalike ja föderaalsete, selles järjekorras.Ühised nõuded õppida kõrghariduse tasemel Ameerika Ühendriigid hõlmavad oma ülestunnistusi essee (tuntud ka avalduse eesmärk või isikliku avaldusega), õiend, soovitus / viide tähti, keele testid

Osakoormus MSc Ameerika Ühendriigids - Võtke Osakoormus MSc Ameerika Ühendriigids. Kõik Osakoormus MSc programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kool siin!

Loe edasi Näita vähem

1 Tulemused Linnaarendus, Ameerika Ühendriigid

Muud võimalused selles õppevaldkonnas:
Kansas State University Global Campus

Magistrikraad ühenduse arengus (MSCD) pakub oskusi, teavet ja võrgustikke, mis on vajalikud jätkusuutliku ja jõuka kogukonna muutmiseks. See annab praktikutele vahendid, ... [+]

Ülevaade

Magistrikraad ühenduse arengus (MSCD) pakub oskusi, teavet ja võrgustikke, mis on vajalikud jätkusuutliku ja jõuka kogukonna muutmiseks. See annab praktikutele vahendid, mis on vajalikud kogukonna loomiseks 21. sajandil.

Programmi lõpuleviimine nõuab 36 krediiditundi, sealhulgas lõpueksami, magistritöö või lõputöö edukas läbimine, mis võimaldab teil läbi viia iseseisva projekti, mis on keskendunud konkreetsele erialasele huvivaldkonnale.

Karjäär

Programm teenib kogukonna juhte, praktikuid ja inimesi, kes on pühendunud inimestele ja kohtadele sellistes valdkondades nagu:

kogukonna ja piirkonna planeeriminepargid ja vaba aegeluaserakendatud sotsioloogiakeskkonna- ja sotsiaalset õiglustkogukonna majandusarengühistute laiendamisteenusedmittetulundussektorisAkrediteerimine... [-]
Ameerika Ühendriigid USA veebis
Avatud registreerimine
Inglise
Osakoormus
Online
Loe edasi eesti keeles