Filter
Teadusmagistrikraadid
Euroopa Õppe tüüp: Kõik Tempo: Osakoormus

Osakoormus Linnakujundus Euroopas - Linnakujundus programmid Linnakujundus Euroopas

MSc, ehk teadusmagistri kraad, on üks kahest kõige populaarsemast bakalaureusekraadist. Rahvusvaheliselt tunnustatud MSc kraad omistatakse tavaliselt peale nelja aastat põhjalikku õppetööd, tavaliselt reaalteadustega seotud aladel.

Urbanistika õpilased õpivad füüsilise korralduse linnades nii arhitektuuri, infrastruktuuri, maanteel disain ja nii edasi. See hõlmab ka loomist ja rakendamist erinevate protsesside eesmärk on võimaldada eduka tuleviku planeerimisel ja arendamisel.

Euroopas, üks maailma 's seitse mandrite on tavaliselt tuntud kui kõige läänepoolsem poolsaar Euraasia. Teine väikseim mandril, 10180000 (km2), ala koondatakse 50 riigis.

Osakoormus Linnakujundus Euroopas - Võtke Linnakujundus Euroopas. Get kõiki Osakoormus Linnakujundus programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kooli otse siin!

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

2 Tulemused Linnakujundus, Euroopa

University of Strathclyde: Faculty of Engineering

See kursus on mõeldud praktikud ja õpilased suurendada oma arusaamist linna kui keeruline ja dünaamiline süsteem. Kuigi oma keskendutakse füüsilise planeerimise ja projek ... [+]

MSc / PgDip / PgCert in Urban Design

Viimased andmed ja prognoose tulevase määr linnastumine linnade kõige levinum elukeskkonna tulevikus.

Millist elu see siis seitse miljardit inimest, kes elavad olemasolevate või linnade arendamisel? Linnad hoida tohutut potentsiaali, kuid samal ajal on stressi allikad, ebavõrdsuse ja reostust. Me töötame selle parandamiseks linnades paremini toetada täitmisel ja mitmekesine elustiili.

Urban disain on oluline roll määramisel nii praeguste ja tulevaste kujul linnades. Vastutust arengu ja juhtimise linnad jagatakse üha.

See kursus on mõeldud praktikud ja õpilased suurendada oma arusaamist linna kui keeruline ja dünaamiline süsteem.... [-]

Suurbritannia Glasgow
Võta kooliga ühendust
Inglise
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Fontys University of Applied Sciences

Linnade kujundaja põhipädevus on võime kujundada ruumilisi tingimusi, mis hõlbustavad mitmekesiseid ja dünaamilisi linnaprogramme ja linnakeskkonda, järgides saidi ja ühi ... [+]

Mida meilt oodata?

Selle magistriõppe hariduskontseptsioon on ainulaadne; haridus koos töötamisega erialases praktikas. See samaaegne haridus pakub üliõpilaste kogemusi ja haridust väljaspool koolide õppekava, mis on nende erialaseks kujundamiseks olulised linnaplaneerijatena. Lisaks on Akadeemia ise tegelike sidusrühmade ruumiliste ülesannete laboratoorium. Meie juhendajad on eri valdkondade spetsialistid, kuid kõik on tugevalt seotud. Disaintuba on magistriõppe keskus. Stuudios on õpilastel koolitatud rakendada erinevaid oskusi ja meetodeid üha keerukamate ruumiprobleemide sünteetilise kujundamise ettepanekute ülevõtmiseks. Stuudioülesanded on alati seotud kaasaegsete ühiskondade keerukusega ning hõlmavad sotsiaalseid, kultuurilisi, poliitilisi, majanduslikke ja tehnoloogilisi parameetreid.... [-]

Holland Tilburg
Võta kooliga ühendust
Inglise
Osakoormus
48 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles