Filter
Teadusmagistrikraadid
Omaan Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Loodusteadused Omaans - Loodusteadused programmid Omaans Loodusteadused

MSc, ehk teadusmagistri kraad, on üks kahest kõige populaarsemast bakalaureusekraadist. Rahvusvaheliselt tunnustatud MSc kraad omistatakse tavaliselt peale nelja aastat põhjalikku õppetööd, tavaliselt reaalteadustega seotud aladel.

Loodusteaduste programmid õpetavad tudengitele kuidas loodusnähtusi vaadelda, prognoosida ning eksperimente läbi viia. Võidakse puudutada erinevaid teemasid ning tudengid võivad spetsialiseeruda sellistes valdkondades nagu bioloogia, astronoomia, füüsika, keemia ning geoteadused.

Oman, ametlikult nimetatakse Omaani, on Araabia riik Edela-Aasia kagurannikul Araabia poolsaarel. See on strateegiliselt tähtis positsioon suudmes Pärsia lahes.

Loodusteadused Omaans - Võtke MSc Omaans. Kõik MSc programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kool siin!

Loe edasi Näita vähem

2 Tulemused Loodusteadused, Omaan

Muud võimalused selles õppevaldkonnas:
Hindustan University

Täiskohaga kursus M.Sc. (keemia) pakub olulisi aspekte keemiaalaseid nimelt. Füüsiline, orgaanilise, anorgaanilise, analüütilise, Tuumakeemia, spektroskoopia ja biokeemia ... [+]

Kursuse kohta

Täiskohaga Muidugi on M.Sc. (keemia) pakub olulisi aspekte keemiaalaseid nimelt. Füüsiline, orgaanilise, anorgaanilise, analüütilise, Tuumakeemia, spektroskoopia ja biokeemia. Lisaks kokkupuudet keemiaga seotud valdkondadevahelised on ka kaetud. Tuning õpilastele teadmisi ja oskusteavet, praktilise koolituse ja projekti koolitust laiendatakse teadus on muude oluliste osade muidugi. Kokku krediidi kursus on 93. Hindamine Kursus koosneb Pidev sisemine hindamine (50%) ja lõpp-poolaasta läbivaatamine (50%). Õpilased pärast muidugi olema hea arusaam on taotluste Keemia päevast-päeva elu, mis võimaldavad neil toime tulla praeguse tööstuse vajadusi.

Karjäärivõimalusi Course Sõltuvalt valik profiili ja spetsialiseerumine pala on pidev tähelepanu pöörama talent organisatsioonid ja ettevõtted keemilise sektoris. ... [-]
Omaan Muscat
Juuli 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
German University of Technology in Oman

Magistrikraad rakenduslikes geoteadustes pakub õpilastele teoreetilisi ja tehnilisi teadmisi hüdrogeoloogia, naftageoloogia ja maavarade geoloogia alal. ... [+]

Programmi kohta

Magistrikraad rakenduslikes geoteadustes pakub õpilastele teoreetilisi ja tehnilisi teadmisi hüdrogeoloogia, naftageoloogia ja maavarade geoloogia alal.

Hüdrogeoloogia spetsialiseerumine valmistab õpilasi ette kaevude pumpamise ja laadimise kavandamiseks, põhjavee vooluhulgaks analüütilise ja numbrilise modelleerimise rakendamiseks, hüdrogeoloogiliste katsemeetodite ja nende rakenduste õppimiseks ning põhjavee väljakutsetega geoloogiliste väljade meetodite rakendamiseks.

Naftageoloogia spetsialiseerumisel õpivad õpilased seismilise modelleerimise lähenemisviise, seismilisi atribuute ja kvantitatiivseid tõlgendusmeetodeid, saavad 2D ja 3D seismilise tõlgendamise kogemuse tööjaama keskkonnas, valdavad lähenemisi põllumajanduse arendamise kavandamiseks ja tootmiseks õli / gaasi kogunemiseks, hindavad ja hallata nafta- / gaasivälja varusid ning õppida basseini modelleerimise põhimõtteid ja basseini modelleerimise tarkvara põhifunktsioone, samuti mõista ja tõlgendada geokeemilist teavet ning hinnata geokeemilisi tehnilisi aruandeid. Õpilased saavad ka ülevaate peamistest alumise metsaraie tehnikatest, nende füüsilisest alusest koos andmete ja tulemuste visualiseerimise ja tõlgendamisega.... [-]

Omaan Muscat
Oktoober 2019
Inglise
Osakoormus
6 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles