Filter
Teadusmagistrikraadid
Omaan Muscat Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Loodusteadused Muscat - Loodusteadused programmide Muscat Loodusteadused, Muscat

MSc, ehk teadusmagister, on akadeemiline kraad, mis omistatakse neile, kes lõpetavad edukalt neli aastat kestva konkreetse teema-alase erialase õppe. Paljud MSc kursused pakuvad kombinatsiooni klassiruumi-põhisest ja uurimistöö-põhisest õppekavast.

Loodusteaduste õpingutes selgitatakse, kuidas rakendada teaduslikke meetodeid looduse ja universumi uuringutes. Õpingute jooksul võib olla mitmeid võimalusi spetsialiseerumiseks sellistes valdkondades nagu näiteks geoteadused, füüsika või keemia.

Kui teil on vaja uurida Kaug-Ida ja õppida imeline ja rikas araabia kultuur, registreeruda ülikoolis või kolledžis kursuse Omaan. See on riik, kus pingerida institutsioonid nagu Sultan Qaboos University, University of Nziwa ja Dhofar University. Saad õppida palju eluviiside Araabia õppides Omaan.

Riigis, mis on ametlikult kutsutud Omaani, on Araabia riik asub Edela-Aasias. Haridussektoris on kõrge kirjaoskuse tase. Omaan on edetabeli instituutide maailma nagu Sultan Qaboos University, Dhofar University ja University of Nizwa.

Loodusteadused Muscat - Võtke MSc Muscats. Saad kõik MSc programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kooli otse siin!

Loe edasi Näita vähem

2 Tulemused Loodusteadused, Muscat

Muud võimalused selles õppevaldkonnas:
Hindustan University

Täiskohaga kursus M.Sc. (keemia) pakub olulisi aspekte keemiaalaseid nimelt. Füüsiline, orgaanilise, anorgaanilise, analüütilise, Tuumakeemia, spektroskoopia ja biokeemia ... [+]

Kursuse kohta

Täiskohaga Muidugi on M.Sc. (keemia) pakub olulisi aspekte keemiaalaseid nimelt. Füüsiline, orgaanilise, anorgaanilise, analüütilise, Tuumakeemia, spektroskoopia ja biokeemia. Lisaks kokkupuudet keemiaga seotud valdkondadevahelised on ka kaetud. Tuning õpilastele teadmisi ja oskusteavet, praktilise koolituse ja projekti koolitust laiendatakse teadus on muude oluliste osade muidugi. Kokku krediidi kursus on 93. Hindamine Kursus koosneb Pidev sisemine hindamine (50%) ja lõpp-poolaasta läbivaatamine (50%). Õpilased pärast muidugi olema hea arusaam on taotluste Keemia päevast-päeva elu, mis võimaldavad neil toime tulla praeguse tööstuse vajadusi.

Karjäärivõimalusi Course Sõltuvalt valik profiili ja spetsialiseerumine pala on pidev tähelepanu pöörama talent organisatsioonid ja ettevõtted keemilise sektoris. ... [-]
Omaan Muscat
Juuli 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
German University of Technology in Oman

Magistrikraad rakenduslikes geoteadustes pakub õpilastele teoreetilisi ja tehnilisi teadmisi hüdrogeoloogia, naftageoloogia ja maavarade geoloogia alal. ... [+]

Programmi kohta

Magistrikraad rakenduslikes geoteadustes pakub õpilastele teoreetilisi ja tehnilisi teadmisi hüdrogeoloogia, naftageoloogia ja maavarade geoloogia alal.

Hüdrogeoloogia spetsialiseerumine valmistab õpilasi ette kaevude pumpamise ja laadimise kavandamiseks, põhjavee vooluhulgaks analüütilise ja numbrilise modelleerimise rakendamiseks, hüdrogeoloogiliste katsemeetodite ja nende rakenduste õppimiseks ning põhjavee väljakutsetega geoloogiliste väljade meetodite rakendamiseks.

Naftageoloogia spetsialiseerumisel õpivad õpilased seismilise modelleerimise lähenemisviise, seismilisi atribuute ja kvantitatiivseid tõlgendusmeetodeid, saavad 2D ja 3D seismilise tõlgendamise kogemuse tööjaama keskkonnas, valdavad lähenemisi põllumajanduse arendamise kavandamiseks ja tootmiseks õli / gaasi kogunemiseks, hindavad ja hallata nafta- / gaasivälja varusid ning õppida basseini modelleerimise põhimõtteid ja basseini modelleerimise tarkvara põhifunktsioone, samuti mõista ja tõlgendada geokeemilist teavet ning hinnata geokeemilisi tehnilisi aruandeid. Õpilased saavad ka ülevaate peamistest alumise metsaraie tehnikatest, nende füüsilisest alusest koos andmete ja tulemuste visualiseerimise ja tõlgendamisega.... [-]

Omaan Muscat
Oktoober 2019
Inglise
Osakoormus
6 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles