Filter
Teadusmagistrikraadid
Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Loomemajandus programmid Otsi top Loomemajandus programme siin! - Loomemajandus

Magistrikraadi omandamine võib avada paljud uksed õpilastele, kes soovivad oma akadeemilist karjääri edendada. MSc kursuste pakkumine pakub edasijõudnud õppekava, mis on oluline rikkalike ja rahuldust pakkuvate võimaluste pääsemiseks, kui uuringud on lõpule viidud, mis on oluline särava tuleviku tagamiseks.

Mis on loomemajanduse magistrikraad? Selles astmes osalevad loomingulised kutsealad, näiteks muusikute, filmitegijate, autorite ja isegi arhitektide saamine ning nendega tegelemisel mängib rolli majandus. Kursuste töö hõlmab selliseid praktilisi üksikasju nagu selliste loova ametikohtade riskide ja väljakutsetega tegelemine, samuti õpilaste omandamine juhtimisoskusi, mis on vajalikud kasumi suurendamiseks paljudes erinevates valdkondades. Seega õpivad õpilased õppemeetodeid funktsionaalsete põhimõtete rakendamisel paljudele loomingulistele ettevõtjatele.

Loomingulise majanduse kapteni teenimine võib aidata sisu loojad teenida nende loomingulise väljundi jaoks sobivat hüvitist. See on oluline paljude kunstiteoste edendamiseks, mis teenivad ühiskonnale tervikuna kasu.

Mis puutub õppetööse, siis võib asi nagu kooli asukohariik ja kursuste kestus mõjutada lõplikku hinda. Selle tulemusena tuleb igal õpilasel otsustada, milline on nende praeguste finantseesmärkidega kõige paremini toimiv lahendus, pöördudes otse koolide poole.

Kui tegemist on karjäärivõimalustega, on loomemajanduse kraadi omandanud piiramatud võimalused. Arenevad ettevõtted saavad kasutada majanduslikult mõtlevaid üksikisikuid, et aidata kaasa finantsprotsesside tõhustamisele ja kasumite suurendamisele. Lõpetajad saavad ka oma oskusi paremini kasutada, aidates kaasa mitmesuguste kunstnike ja muude loominguliste rahaliste vahendite haldamisele. See tähendab, et lõpetajatel on kindel töökoht, mis teenib paljude loominguliste tegevuste lahutamatu osa.

Hariduse edendamisel on õpilastel võimalik leida erinevaid veebipõhiseid õppimisvõimalusi. Sellised võimalused võivad olla eriti olulised töötavatele spetsialistidele, aga ka nendele, kes elavad kaugetes piirkondades maailmas. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

3 Tulemused Loomemajandus

Durham University Business School

Meie MSc programmid majandusteaduses annab sulle võimaluse varustada ennast vajalike oskuste ja teadmiste karjääri majandusteaduse ja sellega seotud erialadel. ... [+]

UCAS kood: L1T309 Kursuse kestus: 1 aasta (täistööajaga) Õppetöö: täistööaeg Alguskuupäev: 02.02.2018

Meie MSc programmid majandusteaduses annab sulle võimaluse varustada ennast vajalike oskuste ja teadmiste karjääri majandusteaduse ja sellega seotud erialadel. Programm koosneb komplekt südamik ja valikainete moodulitest, mis lõpeb praktikale ettevõtmine projekti või teadustöö väitekirja.

Core ja Valikmoodulid

Sa uurib:

Advanced makroökonoomika Täpsem mikroökonoomika Käitumise Finance and Economics Eksperimentaalse Majandus-ja rahandusministeerium

Tuginedes oma eelnevaid teadmisi ja kogemusi siis striimitakse õppida ühe järgmistest moodul kombinatsioonid:... [-]

Suurbritannia Durham
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Audencia Business School

Liitu meie mitmekesise akadeemilise kogukonnaga väljakutsete ja koostöö aastatega, mis aitab teil oma karjäärijoont muuta ja kujundada. Meie õpilased on juhitud disaineri ... [+]

Innovatiivne ärikoolitus loomemajanduse jaoks

Liitu meie mitmekesise akadeemilise kogukonnaga väljakutsete ja koostöö aastatega, mis aitab teil oma karjäärijoont muuta ja kujundada. Meie õpilased on juhitud disainerid, arhitektid, visuaalsed ja ilusad kunstnikud, esinejad, kirjanikud ja teised, kes töötavad loome- ja kultuuritööstuses. Meie õppejõud on elav juhtide spetsialistide ja reklaamijate segu. Kõik meist on kirglik tööle, millel on ühiskonnale tõeline mõju.

See ainulaadne programm on mõeldud oma karjääri edendamiseks soolo-praktikuna, ettevõtjana või suurema organisatsiooni liikmena loomemajanduses. Programmi ajal saate:

Ehitage teadmisi ettevõtlusest ja juhtimisest loomemajanduse ja kultuuritööstuse kontekstisHankige uusi õppemeetodeid, luues ja juhtides, et parandada oma karjääri edu ja rahulolu - sotsiaalselt vastutustundlikul ja mõistlikul viisilTöötada välja erinevad rahvusvahelised võrgustikud eakaaslaste, mentorite ja tööstuse spetsialistide seas loomingulistes ja kultuurivaldkondades... [-]
Prantsusmaa Nantes Hiina Shenzhen
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
LUT University

Selles magistriõppes õpid, kuidas asendada kaupu teenustega, kui see on keskkonnasõbralikum ja parem. Näiteks võib infotehnoloogia pakkuda meile juurdepääsu toodetele ja ... [+]

Magistriprogrammi ringikujulisuses pakub Lappeenranta tehnoloogiaülikool (LUT) Lahti ülikoolilinnakus.

Olemasolev majandussüsteem põhineb peamiselt fossiilkütustest lähtuva lähenemisviisi abil. Eeldatakse, et majanduskasvu suurenemine tekitab nii palju ülejääki, mis võiksid lahendada kahjuliku keskkonnamõju.

Kuid süsteem kasvab ainult siis, kui ümberkorraldamiseks on piisavalt ressursse, raiskab jäätmeid, investeeritakse krediiti ja majanduskasv.

Ringikujundus pakub alternatiivi. Selle eesmärk on hoida tooteid, komponente ja materjale nende suurima kasuliku väärtuse ja väärtusega. Selle eesmärk on lahutada majanduskasv piiratud ressursside tarbimisest, lõpetades toote elutsüklite ahela. Süsteem, milles materjalid muutuvad kasulikeks kaupadeks ja teenusteks lõputult, töötavad taastuvate energiaallikatega.... [-]

Soome Lappeenranta
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles