Filter
Teadusmagistrikraadid
Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Loovtööstuste juhtimine programmid Otsi top Loovtööstuste juhtimine programme siin! - Loovtööstuste juhtimine

Õpilased, kes soovivad oma haridusteed teadustes sageli leida magistrikraadi (MSc), et see sobiks ideaalselt. Üldjuhul lõpetatakse üks kuni kaks aastat, see aste avab uksed lõpetajatele paljudes valdkondades, mis on seotud matemaatika ja teaduse, samuti üldine äri.

Mis on loomemajanduse juhtimise magistrikraad? Selle kraadiõppega üliõpilased õpivad loovate tööstusharude nagu reklaami, turunduse, meedia, uurimistöö ja disaini juhtidena muutuma juhtideks. Programmi osavõtjad õpivad väärtuslikke oskusi, mis võimaldavad neil tõhusalt hallata nii ettevõtte ärilisi aspekte kui ka oma tööstuse töötavaid loomingulisi kolleege. Kursused hõlmavad juhtimisteooriat ja -praktikat ning neid õpetavad kogenud professorid tööstuse tipptasemel.

Lõpetajad magistriõppes selle programmi keskenduvad end ennast jalg üles konkurentsivõimelise loomemajanduse sektoris. Potentsiaalsed tööandjad teavad, et nad on omandanud oskused, mis võimaldavad neil tõhusalt liikuda mitme ärikeskkonna olulise aspektiga.

Selle õppekava kulud sõltuvad koolist ja õppeperioodist (tavaliselt üks kuni kaks aastat). Kui olete kindlaks määranud oma huvidele vastavad programmid, võtke otsekohe ühendust koolidega seotud teabe eest.

Inimesed, kes loovad tööstusharude juhtimise magistrikraadi, saavad end sõltuvalt nende konkreetsetest huvidest ja karjääri eesmärkidest valmistada ja tööle võtta mitmesuguseid töökohti. Nende teadmised aitavad neid kvalifitseerida kõigile ametikohtadele, kus ühendatakse loome- ja ettevõtlusoskused, näiteks kogukonna kunstiorganisatsioonid, meediaettevõtted, veebidisaini firmad, tarkvarainvesteeringud ja palju muud. Nad võivad töötada ka majandusvaldkondades, mida üldiselt ei peeta loovateks tööstusharudeks, nagu näiteks rahandus ja pangandus, kui nende oskused on kohaldatavad.

Kui teil on õppetöö loomemajanduse valdkonnas ja huvitatud magistriõppesse selles põnevates valdkondades, on teie vajaduste rahuldamiseks palju võimalusi. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

5 Tulemused Loovtööstuste juhtimine

Sheffield University Management School

Loomingulise ja kultuuritööstuse edukaks juhiks saamiseks peate mõistma sektorit - alates juhtimisteooriast kuni rakenduslike erialaste oskuste omandamiseni selles valdko ... [+]

Loomingulise ja kultuuritööstuse edukaks juhiks saamiseks peate mõistma sektorit - alates juhtimisteooriast kuni rakenduslike erialaste oskuste omandamiseni selles valdkonnas. Meie MSc loomingulise ja kultuuritööstuse juhtimise aluseks on teadlaste meeskonna teaduslikud teadmised, teadmised ja töökogemused, kes pakuvad suurepärast arusaamist tänapäeva maailmas loomemajandusettevõtete ja kultuuriorganisatsioonide juhtimisalastest nõudmistest. Selles magistrikursuses õpiksite olulisi teadmisi ja kriitilisi oskusi, mida peate kultuuri- ja loomesektoris edukaks juhiks saama. Võimalik, et teil on ka võimalus korraldada projekti, mis annab teile reaalse töökogemuse ettevõtte sees.... [-]

Suurbritannia Sheffield
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
12 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
IPAG Business School

Pariisi IPAG Business School erialad pakuvad üliõpilastele ja spetsialistidele ainulaadset võimalust oma äritegevuse kasvu tänapäeva dünaamilises ja konkurentsivõimelisel ... [+]

Pariisi IPAG Business School erialad pakuvad üliõpilastele ja spetsialistidele ainulaadset võimalust oma äritegevuse kasvu tänapäeva dünaamilises ja konkurentsivõimelisel turul.

Need programmid sobivad üliõpilastele ja spetsialistidele, kes soovivad alustada või jätkata oma karjääri riiklikes, piirkondlikes või rahvusvahelistes äriprojektides.

See prantsuse programm on kavandatud suunama õpilasi, arendama oma teadmisi ja mõistma erinevaid ärivaldkondi enne karjääri valimist.

Programm ühendab nii teooria kui ka juhtumiuuringud, julgustades õpilasi strateegiate väljatöötamist reaalsetes äriseadetes.

Lisaväärtuse tagamiseks kasutavad kursused nii praegust äriringkonda kui ka juhtumiuuringuid ning strateegiatega algatuste ja probleemide lahendamiseks.... [-]

Prantsusmaa Pariis
Võta kooliga ühendust
Prantsuse
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Audencia Business School

Liitu meie mitmekesise akadeemilise kogukonnaga väljakutsete ja koostöö aastatega, mis aitab teil oma karjäärijoont muuta ja kujundada. Meie õpilased on juhitud disaineri ... [+]

Innovatiivne ärikoolitus loomemajanduse jaoks

Liitu meie mitmekesise akadeemilise kogukonnaga väljakutsete ja koostöö aastatega, mis aitab teil oma karjäärijoont muuta ja kujundada. Meie õpilased on juhitud disainerid, arhitektid, visuaalsed ja ilusad kunstnikud, esinejad, kirjanikud ja teised, kes töötavad loome- ja kultuuritööstuses. Meie õppejõud on elav juhtide spetsialistide ja reklaamijate segu. Kõik meist on kirglik tööle, millel on ühiskonnale tõeline mõju.

See ainulaadne programm on mõeldud oma karjääri edendamiseks soolo-praktikuna, ettevõtjana või suurema organisatsiooni liikmena loomemajanduses. Programmi ajal saate:

Ehitage teadmisi ettevõtlusest ja juhtimisest loomemajanduse ja kultuuritööstuse kontekstisHankige uusi õppemeetodeid, luues ja juhtides, et parandada oma karjääri edu ja rahulolu - sotsiaalselt vastutustundlikul ja mõistlikul viisilTöötada välja erinevad rahvusvahelised võrgustikud eakaaslaste, mentorite ja tööstuse spetsialistide seas loomingulistes ja kultuurivaldkondades... [-]
Prantsusmaa Nantes Hiina Shenzhen
September 2020
Inglise
Päevane õpe
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Kedge Business School

Alates 2004. aastast tänu loomemajanduse teadmistele ... [+]

Alates 2004. aastast tänu loomemajanduse teadmistele

Prantsusmaa on ainulaadne oma rikkaliku kultuuripärandi ja elava loovisektori poolest. See riik, mis on tuntud oma „kultuurilise erandi” poolest, toetab laiaulatuslikku tootmist. Prantsusmaa tuvastab unikaalse mõiste kunsti-, kultuuri- ja loomemajandusest, mis eristab neid kogu maailmas. Kunstnikke ja loojaid kutsutakse vestlema õpilastega, et näidata neile valdkonna mitmekesisust ja julgustada neid oma visiooni inspireerima.

Miks valida see programm?Prantsuse Vaim

Kasutage oma kunsti-, kultuuri- ja loominguliste organisatsioonide juhtimisest parimaid võimalusi. Prantsusmaa on ainulaadne oma rikkaliku kultuuripärandi ja elava loovisektori poolest. See riik, mis on tuntud oma „kultuurilise erandi” poolest, toetab laiaulatuslikku tootmist, siinjuures ei käsitleta kultuuri lihtsalt kui muud kaupa. Prantsusmaa tuvastab unikaalse mõiste kunsti-, kultuuri- ja loomemajandusest, mis eristab neid kogu maailmas.... [-]

Prantsusmaa Pariis
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
NEOMA Business School

Hariduselt kultuuri- ja loomemajandus on täiskoormusega inglise keeles õpetatav magistrikraad, mis pakub terviklikku vaadet kultuuri- ja loomemajandusele ning annab üleva ... [+]

Hariduselt kultuuri- ja loomemajanduse eesmärk on anda õpilastele sügavad teoreetilised ja empiirilised teadmised loome- / kultuuritööstuse sektorist. See tegeleb kultuurisektori kõigi harudega: muusika, kino, raamatud, kujutav kunst ja etenduskunst. Seega valmistab see õpilasi ette karjääriks kultuuri- / loomemajanduses.

Miks liituda selle programmiga?

Programmi lõpus saavad õpilased arendada karjääri loome- ja kultuurivaldkonnas. Neil on võimalus kohtuda ja teha koostööd paljude kunstisektori spetsialistidega. Kui nimetada mõnda, siis Centre Pompidou, Musée de Rouen, Netflixi ja Canal'i produtsendid, Editions du Seuil, Editions de la Découverte, Centre National du Cinéma, Believe Music, Warner, Uzik.... [-]

Prantsusmaa Rouen
September 2020
Inglise
Päevane õpe
15 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles