Filter
Teadusmagistrikraadid
Albaania Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Majandusuuringud Albaanias - Majandusuuringud programmid Albaanias Majandusuuringud

MSc, ehk teadusmagister on rahvusvaheliselt tunnustatud akadeemiline kraad, mis näitab teatud valdkonnaga seotud oskuste ning teadmiste omandamist. Enamuse MSc programmide läbimiseks kulub umbes neli aastat, peale mida suunduvad paljud inimesed tööle, kuid on ka neid, kes jätkavad oma haridusteed. 

Majandus ja administratsioon on põnev ja unikaalne valdkond, kus uuritakse nii laialdasemat majandust kui ka individuaalset käitumist selle majanduse sees. Sügavad teadmised majanduses ning lisaks ka ärinduse, rahanduse ja avaliku korra teadmised võimaldavad kasutada mitmeid karjäärivõimalusi, mis eksisteerivad organisatsioonides nii avalikus kui ka erasektoris.

See riik on teine ​​kodu kvaliteedi kõrgkoolide hariduse mitmete ülikoolide alates University of Albaania. Riik on ka vastu võetud seadused, mis tagavad, et iga ülikool on varustatud õppe võimalusi, nagu raamatukogu teiste hulgas.

Majandusuuringud Albaanias - Võtke MSc Albaanias. Kõik MSc programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kool siin!

Loe edasi Näita vähem

1 Tulemused Majandusuuringud, Albaania

University of New York - Tirana (UNYT)

Hariduselt rahanduse ja raamatupidamise programm on mõeldud lõpetanutele, kes soovivad laiendada oma teadmisi rahanduse või raamatupidamise. ... [+]

Programmi teave Magistrikraad rahanduse ja raamatupidamise programm on mõeldud lõpetanutele, kes soovivad laiendada oma teadmisi rahanduse või raamatupidamise. Intensiivkursused, kes õpivad põhilisi rahandus- ja raamatupidamisalaseid erialasid, hõivavad programmi esimesel poolel, samal ajal kui selle teine ​​pool annab õpilastele võimaluse keskenduda arenenud ja kohaldatavate valdkondade erialadel.

Miks uurida seda programmi UNYT-s? Kogu oma ajaloos on UNYT loonud maine oma kvaliteetsetele bakalaureuse- ja magistriprogrammidele. UNYT lõpetanud on muljetavaldav professionaalne ja akadeemiline rekord kraadiõppe tasemel. See programm juhib spetsialiseeritud õppejõud kogu maailmas, kes ühendavad teoreetilised teadmised, millel on ulatuslikud kogemused kommenteeritud ärivaldkondades. Õpilasel on juurdepääs arvutiseadmetele ja ulatuslikule raamatukogu ressurssidele, sealhulgas Maailmapanga kõik väljaanded, aruanded ja andmebaasid kõvas ja pehmes koopias. Arvestades kiiresti areneva riigi pealinnu, ei pruugi ükski võrreldav magistrikraad leida. Rahandus- ja raamatupidamisprogramm. Programmi kestus: 14-18 kuud (täistööajaga); 24-30 kuud (osalise tööajaga). Programmi struktuur Programm koosneb viiest põhiosast ja neljast vabatahtlikust kursusest, kus on 15 Briti krediiti. Samuti peate läbima väitekirja (60 Briti ainepunkti), et saada kraadi. Programm sisaldab kokku 180 Briti ainepunkti (90 ECTS või 45 AKTI).... [-]

Albaania Tirana
September 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
14 - 30 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles