Filter
Teadusmagistrikraadid
Hongkong Kowloon Tong Õppe tüüp: Kõik Tempo: Osakoormus

Osakoormus Majandusuuringud Kowloon Tong - Majandusuuringud programmide Kowloon Tong Majandusuuringud , Kowloon Tong

Hariduselt tähistab Master of Science. See on kraadiõppe haridus kapten 's kraadi andnud ülikooli paljudes riikides. Aste on tavaliselt uuritud teadused ja vahetevahel sotsiaalteadused.

Majandus ja administratsioon on põnev ja unikaalne valdkond, kus uuritakse nii laialdasemat majandust kui ka individuaalset käitumist selle majanduse sees. Sügavad teadmised majanduses ning lisaks ka ärinduse, rahanduse ja avaliku korra teadmised võimaldavad kasutada mitmeid karjäärivõimalusi, mis eksisteerivad organisatsioonides nii avalikus kui ka erasektoris.

Hong Kong, leiti lõunarannikul Hiina riik on üks kahest erihalduspiirkonnad in Republic of China. Hongkongi 's kõrgharidus on paigutatud England struktuuri kui ka rahvusvahelisi süsteeme. Ta haldab riik 's Education Bureau.

Osakoormus Majandusuuringud Kowloon Tong - Võtke Majandusuuringud Kowloon Tongs. Saad kõik Majandusuuringud programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kooli otse siin!

Loe edasi Näita vähem

2 Tulemused Majandusuuringud, Kowloon Tong

Hong Kong Baptist University (HKBU) School of Business

Läbi loengute, õpikodade, ümarlaua arutelude, juhtumiuuringute ja ekspertide jagamise tööstusharude spetsialistide poolt laiendab ja süvendab seda valdkondadevahelist pro ... [+]

Häirivate tehnoloogiate tõusu ja uue põlvkonna Big Data ja FinTechi abil tuleb vaadelda raha, maksete, identiteedi ja turvalisuse kontseptsioone uue objektiivi abil - kuidas rahastada spetsialiste varakult ja tõhusalt laine sõitmiseks, ja ära kasutage uusi võimalusi, enne kui on liiga hilja?

Läbi loengute, õpikodade, ümarlaua arutelude, juhtumiuuringute ja ekspertide jagamise tööstusharude spetsialistide poolt laiendab ja süvendab seda valdkondadevahelist programmi, mida õpetavad nii finants- kui ka juhtimissüsteemide õppejõud. traditsiooniliste finantsmudelite tehnoloogiat. Teil on õigus teadmistega rahanduses, finantstehnoloogias, finantsanalüütikas, masinõppes, finantsarvutuses, tekstianalüüsis, küberjulgeolekus, privaatsuses, Blockchainis, krüptovaluutas, algoritmilises kauplemises, finantspettustes ja õigusnormide järgimises . Hangi hästi ettevalmistatud andmed tänapäeva andmetel põhineva majanduse kiiresti kasvava nõudluse jaoks ning töötada välja uusi teadmisi ja väljavaateid uute tehnoloogiate suhtes ning rakendada neid finantssektorile järgmisele tasandile.... [-]

Hongkong Kowloon Tong
September 2020
Inglise
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Hong Kong Baptist University (HKBU) School of Business

See on ainus programm Hongkongis, mis ühendab rakenduslikud teadmised ja oskused raamatupidamises ja rahanduses nii spetsialistide koolitamiseks, kes on kodus mõlemas val ... [+]

Ülevaade

See on ainus programm Hongkongis, mis ühendab rakendatud teadmised ja oskused raamatupidamises ja rahanduses, et koolitada spetsialiste, kes on mõlemas valdkonnas kodus. Programmis rõhutatakse tegelikke, praktilisi rahvusvahelisi juhtumeid. Õpilased omandavad põhjaliku arusaamise ja ajakohastatud teadmised nii raamatupidamises kui rahanduses. See muudab programmi sobivaks mitte ainult raamatupidamis- ja finantsspetsialistidele, vaid ka teiste ärivaldkondade juhtidele ja juhtidele.

Programmi teema

Tõhustada ja laiendada teadmisi professionaalses raamatupidamises ja rahanduses

Programmi eesmärgidAnda ettevõtjatele, spetsialistidele ja kõrgematele juhtidele võimalus arendada analüütilisi, subjektiivseid ja kontseptuaalseid mõtteid;Tõsta üliõpilaste arusaamist raamatupidamis- ja rahandusalastest uuematest teadmistest;Tõsta õpilastele tugevaid raamatupidamis- ja finantsteadmisi ning nende organisatsioonide juhtimiseks vajalikke praktilisi oskusi;Valmistada õpilasi ette oma karjääri edasiliikumiseks või jätkama õpinguid vastavates valdkondades jaEt hõlbustada õpilastel ette valmistada asjakohaseid kutsekvalifikatsioone.Õppe eesmärgid... [-]
Hongkong Kowloon Tong
September 2020
Inglise
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles