Filter
Teadusmagistrikraadid
Hongkong Kowloon Tong Õppe tüüp: Kõik Tempo: Osakoormus

Osakoormus Majandusuuringud Kowloon Tong - Majandusuuringud programmide Kowloon Tong Majandusuuringud , Kowloon Tong

Hariduselt tähistab Master of Science. See on kraadiõppe haridus kapten 's kraadi andnud ülikooli paljudes riikides. Aste on tavaliselt uuritud teadused ja vahetevahel sotsiaalteadused.

Majandus ja administratsioon on põnev ja unikaalne valdkond, kus uuritakse nii laialdasemat majandust kui ka individuaalset käitumist selle majanduse sees. Sügavad teadmised majanduses ning lisaks ka ärinduse, rahanduse ja avaliku korra teadmised võimaldavad kasutada mitmeid karjäärivõimalusi, mis eksisteerivad organisatsioonides nii avalikus kui ka erasektoris.

Hong Kong, leiti lõunarannikul Hiina riik on üks kahest erihalduspiirkonnad in Republic of China. Hongkongi 's kõrgharidus on paigutatud England struktuuri kui ka rahvusvahelisi süsteeme. Ta haldab riik 's Education Bureau.

Osakoormus Majandusuuringud Kowloon Tong - Võtke Majandusuuringud Kowloon Tongs. Saad kõik Majandusuuringud programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kooli otse siin!

Loe edasi Näita vähem

1 Tulemused Majandusuuringud, Kowloon Tong

Muud võimalused selles õppevaldkonnas:
Hong Kong Baptist University (HKBU) School of Business

See on ainus programm Hongkongis, mis ühendab rakenduslikud teadmised ja oskused raamatupidamises ja rahanduses nii spetsialistide koolitamiseks, kes on kodus mõlemas val ... [+]

Ülevaade

See on ainus programm Hongkongis, mis ühendab rakenduslikud teadmised ja oskused raamatupidamises ja rahanduses nii spetsialistide koolitamiseks, kes on kodus mõlemas valdkonnas. Programmis rõhutatakse tegelikke ja praktilisi rahvusvahelisi juhtumeid. Õpilased omandavad põhjalikku arusaamist ja uuendatud teadmisi nii raamatupidamises kui ka rahanduses. See muudab programmi sobilikuks mitte ainult raamatupidamise ja finantseerimise spetsialistide, vaid ka juhtide ja juhid teistes valdkondades.

Programmi teema

Tõhustada ja laiendada teadmisi professionaalses raamatupidamises ja rahanduses

Programmi eesmärgidAnda ettevõtjatele, spetsialistidele ja kõrgematele juhtidele võimalus arendada analüütilisi, subjektiivseid ja kontseptuaalseid mõtteid;Tõsta üliõpilaste arusaamist raamatupidamis- ja rahandusalastest uuematest teadmistest;Tõsta õpilastele tugevaid raamatupidamis- ja finantsteadmisi ning nende organisatsioonide juhtimiseks vajalikke praktilisi oskusi;Valmistada õpilasi ette oma karjääri edasiliikumiseks või jätkama õpinguid vastavates valdkondades jaEt hõlbustada õpilastel ette valmistada asjakohaseid kutsekvalifikatsioone.Õppe eesmärgidLG1: õpilastel on tänapäeva raamatupidamise alal teadmised ja neil on probleemide lahendamise oskused, mida toetavad raamatupidamise teooriad.LG2: Õpilased saavad teadmisi kaasaegses finantsvaldkonnas ja neil on probleemide lahendamise oskused, mida finantseerimise teooriad toetavad.LG3: Õpilased suurendavad oma analüütilist ja kriitilise mõtlemise oskusi, integreerides omandatud raamatupidamis- ja finantsteadmised ratsionaalse otsustusprotsessiga raamatupidamise ja rahanduse valdkonnas.LG4: õpilased selgitavad põhiküsimusi ja suurendavad teadlikkust raamatupidamise ja finantseerimise kutsealade eetilisest ja professionaalsest vastutusest muutuvas keskkonnas.... [-]
Hongkong Kowloon Tong
September 2019
Inglise
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles