Filter
Teadusmagistrikraadid
Kamerun

Majandusuuringud Kameruns - Majandusuuringud programmid Kameruns Majandusuuringud

Hariduselt tähistab Master of Science. See on kraadiõppe haridus kapten 's kraadi andnud ülikooli paljudes riikides. Aste on tavaliselt uuritud teadused ja vahetevahel sotsiaalteadused.

Majandus ning haldus on hübriideriala, mida õppivad tudengid uurivad nii mikro- kui ka makromajandust. Ajaloo analüüs ning majanduslike põhimõtete mõistmine, lisaks rahanduse, avaliku poliitika ning ärindusega seotud teemade tundmine võimaldavad ekspertidel nii lühi- kui ka pikaajalisi soovitusi teha.  

Lääne-Aafrika riigi Kamerun uhke kiiresti kasvav kõrgharidussüsteemi. Kolledžid ja ülikoolid olid vähe alles hiljuti, kuid palju uusi koole, pakkudes mitmeid uusi akadeemilisi programme on oluliselt mitmekesistanud võimalusi üliõpilastele selles riigis.

Majandusuuringud Kameruns - Võtke MSc Kameruns. Kõik MSc programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kool siin!

Loe edasi Näita vähem

1 Tulemused Majandusuuringud, Kamerun

Muud võimalused selles õppevaldkonnas:
Catholic University Of Cameroon

Osakond pakub kõrghariduse tasemel koolitust, mis toodab tervishoiuökonoomika pädevaid spetsialiste ja teadlasi, kellel on tugevad analüütilised ja praktilised ettevõtlus ... [+]

Visioon

Et olla maailmatasemel akadeemiline asutus teadmiste edendamiseks kristliku usu valguses.

Osakonna esindus

Osakond pakub kõrgharidustasemel koolitust, mis toodab tervishoiuökonoomika pädevaid spetsialiste ja teadlasi, kellel on tugevad analüütilised ja praktilised ettevõtlusoskused teadustööks, majandusanalüüsiks ning poliitika- ja tervishoiusüsteemide juhtimiseks. Õpilased on avatud paljudele teaduslikele ja tehnilistele oskustele, mis on seotud kõikehõlmava kristliku kutse-eetika töökeskkonna mõistmisega.

DHEPMi eesmärgid

Osakond pakub kaheaastast magistrikursust. Programmi üldeesmärk on rajada kohaliku suutlikkuse Kesk-Aafrika piirkonna tervishoiu ökonoomika, poliitika ja juhtimise alal.... [-]

Kamerun Bamenda
September 2019
Inglise
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles