Filter
Teadusmagistrikraadid
Saksamaa Nuremberg Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Majandusuuringud Nuremberg - Majandusuuringud programmide Nuremberg Majandusuuringud, Nuremberg

MSc, ehk teadusmagister on rahvusvaheliselt tunnustatud akadeemiline kraad, mis näitab teatud valdkonnaga seotud oskuste ning teadmiste omandamist. Enamuse MSc programmide läbimiseks kulub umbes neli aastat, peale mida suunduvad paljud inimesed tööle, kuid on ka neid, kes jätkavad oma haridusteed. 

Majandus ning haldus on hübriideriala, mida õppivad tudengid uurivad nii mikro- kui ka makromajandust. Ajaloo analüüs ning majanduslike põhimõtete mõistmine, lisaks rahanduse, avaliku poliitika ning ärindusega seotud teemade tundmine võimaldavad ekspertidel nii lühi- kui ka pikaajalisi soovitusi teha.  

Saksamaa, ametlikult Saksamaa Liitvabariigi, on föderaalne parlamentaarne vabariik Lääne-ja Kesk-Euroopas. Riik koosneb 16 riiki ja selle pealinn ja suurim linn on Berliinis.

Nürnberg City on kapitali Kesk-Frangimaa seisundi Saksamaal Baieris. See on mitu turismimagnetiks sihikud ja üle 5 Muuseumid. Linn on koduks rohkem kui 400.000 elanikke.

Majandusuuringud Nuremberg - Võtke MSc Nurembergs. Saad kõik MSc programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kooli otse siin!

Loe edasi Näita vähem

1 Tulemused Majandusuuringud, Nuremberg

Friedrich-Alexander-Universität Erlangen-Nürnberg FAU

See kaasaegne, rahvusvaheliselt orienteeritud magistrikraadi programmi majandusteaduses võimaldab õpilastel nii saada kutsekvalifikatsiooni ja valmistuda võimalikuks dokt ... [+]

See kaasaegne, rahvusvaheliselt orienteeritud magistrikraadi programmi majandusteaduses võimaldab õpilastel nii saada kutsekvalifikatsiooni ja valmistuda võimalikuks doktorikraadi. Esimeses etapis on see programm, õpilased võtavad kapteni kursused. Teises etapis lõpetajale head hinded võivad areneda otse doktoriõppe ja saada PhD. Intensiivne raamistikus kui ka võimalust veeta aega uurimistööks ülikooli välismaal. Lühikese esitlus MSE on pilk meie Flyer.

Programmi saab valmis täielikult inglise keeles, ei ole sügav Saksa oskused on vajalikud lõpetamist (töö VP 2015/16 aastast). Siiski Saksa teadmised on soodsam.

Student profiili

See magistriprogrammi eesmärk on õpilastele suurt huvi majandusteaduse samuti huvi sooritada sõltumatu teadusliku töö. Tahke teadmisi matemaatika ja statistika on vajalik, sest analüütilised oskused on olulised, et mõista majandusteooria ja empiirilised uuringud.... [-]

Saksamaa Nuremberg
Oktoober 2019
Inglise,Saksa
Päevane õpe
4 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles