Filter
Teadusmagistrikraadid
Soome Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Majandusuuringud Soomes - Majandusuuringud programmid Soomes Majandusuuringud

Master programmid annab sama pealkirja kraadi - Master. Magistriõpingutele nagu Masters of Science on lühendatud MSc. Master of Science in Management programm või Master of Science of Management haridus on kraadiõppe programmide ühise juhtimise alla. See tähendab, et õpilased saavad akadeemilise hariduse koos põhjaliku arutelu ja abstraktsioon. Masters tavaliselt saab liigitada Master of Science (MSc) või populaarne Master of Arts (MA). Master of Science (MSc) tavaliselt on antud edukalt saavutada kraadiõppe programmide teaduse või tehnika koondumispunktiks.

Majandust ja haldust õppinud spetsialistid mõistavad nii suuremat majanduse struktuuri kui ka väiksemaid individuaalseid trende. See on interdistsiplinaarne valdkond, kus õpetatakse kaaluma ning analüüsima nii avaliku kui ka privaatsektori erinevaid komponente ning tegema soovitusi põhinedes nii praegustele kui ka potensiaalsetele olukordadele.  

Soomes ametlikult Soome Vabariik, on Põhjala riik asub Fennoskandia piirkonnas Põhja-Euroopas.

Majandusuuringud Soomes - Võtke MSc Soomes. Kõik MSc programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kool siin!

Loe edasi Näita vähem

10 Tulemused Majandusuuringud, Soome

Aalto University

Kinnisvara majanduse magistrikraad pakub õpilastele põhjalikku haridust valdkonnas, keskendudes tehnoloogia, majanduse, õiguse ja kinnisvara haldamisele. ... [+]

Kinnisvarainvesteeringute magistriprogramm pakub põhjalikku arusaamist kinnisvaraturgude dünaamikast. Sa saavutate tervikliku arusaamise kinnisvaraturgudega seotud nähtustest ja õppida kinnisvara analüüsimiseks ja haldamiseks kasutatavaid meetodeid.

Programm ühendab majanduse, juhtimise, maakorralduse ja planeerimise teaduse valdkonnad, pakkudes teile võtmeoskusi, mis on vajalikud mitmesugustel karjääris kinnisvarasektoris.

Paljud kursused ühendavad teoreetilised teadmised reaalse elu projektide ja ärijuhtudega, andes teile praktilisi kogemusi ja arusaamist teemade keerukusest. Kuna enamus kinnisvara töökohti on seotud inimeste ja suhtlemisega, pannakse uuringutele tugev rõhk meeskonnatööle.... [-]

Soome Espoos
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Aalto University

Rahvusvahelise disaini ärijuhtimise magistriõppe programm aitab teil tulevikus kujunduse ja tehnoloogia integreerimiseks maailma äriarendusega kujundada tulevikuks. ... [+]

Rahvusvahelise disaini ärijuhtimise magistriõppe programm aitab teil tulevikus kujunduse ja tehnoloogia integreerimiseks maailma äriarendusega kujundada tulevikuks.

Uuringu eesmärgid

Multidistsiplinaarne rahvusvaheline disaini ärijuhtimine (IDBM) programm tekitab muutuste ja innovatsiooni ajendeid, et juhtida algatusi ja teha uusi äriettevõtteid ülemaailmses keskkonnas.

Programm hõlmab disaini laiemalt kui meetodit, mõtteviisi ja konkurentsieelist, keskendudes toodete, teenuste ja äri disaini, tehnoloogia ja innovatsiooni juhtimisele.

Karjäärivõimalused

IDBMi uuringud pakuvad teile karjääri loomemajanduses ning ettevõtetes ja muudes organisatsioonides, mis tuginevad loovusele, disainile ja tehnoloogiale nende konkurentsivõimelise positsioneerimise põhikomponentidele.... [-]

Soome Espoos
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Aalto University

Loomingulise jätkusuutlikkuse magistriprogramm (CS) pakub teile oskusi ja teadmisi säästva arengu edendamiseks ettevõtluse kaudu. Ettevõtte ja jätkusuutlikkuse vahelised ... [+]

Loomingulise jätkusuutlikkuse magistriprogramm (CS) pakub teile oskusi ja teadmisi säästva arengu edendamiseks ettevõtluse kaudu. Ettevõtte ja jätkusuutlikkuse vahelised seosed on kaasaegsetel organisatsioonidel väga olulised, kas soovite olla ettevõtte jätkusuutlikkuse spetsialist või juhtimiskeskus, kes tegutseb mõnes teises valdkonnas.

Karjäärivõimalused

Igas organisatsioonis tekivad jätkusuutlikkuse kaalutlused, seega on inimestel, kellel on kogemusi jätkusuutlikkuses ettevõttes, mitmeid karjäärivõimalusi. Jätkusuutlikkuse spetsialistina saate töötada rahvusvahelistel ettevõtetel ja muudel suurtel organisatsioonidel, konsultandina, alustavatel ettevõtetel ja ettevõtjana või tegeleda jätkusuutlikkusega seotud küsimuste üle valitsusväliste organisatsioonide või avaliku sektori ametikohtadel.... [-]

Soome Espoos
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Aalto University

Majanduse ökonoomika programm annab teile vahendid maailma mõistmiseks ja muutmiseks. ... [+]

Uuringu eesmärgid

Magistrikraad majandusteaduses arendab suutlikkust rakendada majandusteooriat paljudele majanduslikele nähtustele.

Programmis saab mõista, et mõlemad mõistavad mikro- ja makromajanduslike küsimuste seost ning näevad nende küsimuste vahelist põhjuslikku seost.

Lisaks pakub programm teile majandusküsimuste ja -probleemide lahendamiseks sobivaid ökonomeetrilisi ja matemaatilisi analüüsivahendeid. Õppige analüüse analüüsima, organiseerima ja edastama tõhusalt.

Programmi ülevaade

Majandusteaduskonna majandusteaduses omandate rahvusvaheliselt tunnustatud kvalifikatsiooni ja teadmisi, mis on väärtuslikud nõudlikel tööturul. Meie kursused hõlmavad kõiki peamisi majandusvaldkondi. Lisaks põhilistele kohustuslikele kursustele võite valida valikute hulgast spetsialiseeritud kursustest nt tööjõu ja personali ökonoomika, keskkonna ja energeetika ökonoomika, tööstusorganisatsiooni, rahvusvahelise majanduse, arengumajanduse ja majandusajaloo.... [-]

Soome Helsingi
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Helsinki

... [+]

maaettevõtluse keskkonna- ja loodusressursside.

Lisaks õpinguid peab sisaldama vähemalt 15 ainepunkti metodoloogilisi uuringuid.

Aspirantuur

Uuring lugu: põllumajanduse ökonoomika

Uuring lugu: Keskkonnakaitse ja Allika Economics

Õppemaksud

EL-i / EMP riikide kodanikud, kellel ei ole piirkonnas alalist elamisluba ja kes õpivad inglise keeles, peavad tasuma õppemaksu. Küsitluste veebisaidil Studyinfo saate kontrollida, kas olete kohustatud õppemaksu tasuma või mitte.

[-]
Soome Helsingi
Võta kooliga ühendust
Inglise,Soome,Rootsi
Päevane õpe
2 nädalat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
LUT University

Programm ühendab ainulaadsel viisil tööstuse juhtimise, ettevõtte rahanduse, informaatika ja rakendusmatemaatika õpingud, pakkudes väga võimsat teadmiste kombinatsiooni. ... [+]

Programm ühendab ainulaadsel viisil tööstuse juhtimise, ettevõtte rahanduse, informaatika ja rakendusmatemaatika õpingud, pakkudes väga võimsat teadmiste kombinatsiooni.

Ootame sobiliku taustaga ambitsioonikaid õpilasi, kes on valmis kõvasti tööd tegema - vastutasuks pakume tööriistu ja teadmisi, et saada tuleviku juhtivateks tegijateks ettevõtluses ja tööstuses.

Kavandatud õpitulemused

Magistrikraadiga lõpetanuna on teil pädev ärianalüütika spetsialist, kes teab ja oskab kriitiliselt analüüsida valdkonna teooriaid ja meetodeid.

Pärast selle programmi täitmist teete:

oskama valida sobivaid ärianalüüsi meetodeid ja neid praktikas kasutada.oskama teha loogilisi järeldusi ja anda soovitusi strateegiliste otsuste tegemise olukordades, tuginedes otsuste toetamise meetodite väljunditele.olema pädev rakendusuuringutes.oskama süstemaatiliselt analüüsida distsipliinidega seotud uurimisprobleeme.oskama teha põhjendatud järeldusi ja analüütiliselt arutada toodetud uurimistulemuste mõju.oskama koostada akadeemilise uurimistöö aruannet vastavalt hea teadusliku käitumise põhimõtetele.omavad vastutustundliku ärioskuse oskusi ja sügavat arusaamist distsipliinispetsiifilistest vastutuse teemadest.suutma kriitiliselt hinnata äriotsuste tagajärgi vastutuse vaatenurgast.näidata meeskonnatöö pädevusi.olema tõhus meeskonnaliige ja suuteline meeskondades probleeme lahendama.omada head koostöö- ja inimestevahelist suhtlemisoskust.Kraadi struktuur ja õpingud... [-]
Soome Lappeenranta
August 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
LUT University

Selles magistriõppes õpid, kuidas asendada kaupu teenustega, kui see on keskkonnasõbralikum ja parem. Näiteks võib infotehnoloogia pakkuda meile juurdepääsu toodetele ja ... [+]

Magistriprogrammi ringikujulisuses pakub Lappeenranta tehnoloogiaülikool (LUT) Lahti ülikoolilinnakus.

Olemasolev majandussüsteem põhineb peamiselt fossiilkütustest lähtuva lähenemisviisi abil. Eeldatakse, et majanduskasvu suurenemine tekitab nii palju ülejääki, mis võiksid lahendada kahjuliku keskkonnamõju.

Kuid süsteem kasvab ainult siis, kui ümberkorraldamiseks on piisavalt ressursse, raiskab jäätmeid, investeeritakse krediiti ja majanduskasv.

Ringikujundus pakub alternatiivi. Selle eesmärk on hoida tooteid, komponente ja materjale nende suurima kasuliku väärtuse ja väärtusega. Selle eesmärk on lahutada majanduskasv piiratud ressursside tarbimisest, lõpetades toote elutsüklite ahela. Süsteem, milles materjalid muutuvad kasulikeks kaupadeks ja teenusteks lõputult, töötavad taastuvate energiaallikatega.... [-]

Soome Lahti
August 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
LUT University

Selles magistriõppes saate uurida strateegiliste rahandus- ja ärianalüütikate erialasid. Sa omandate huvitavaid ja asjakohaseid oskusi, mis võimaldavad teil töötada rahvu ... [+]

Kaasaegne finantsjuhtimine nõuab rohkem ärianalüütika tööriistade ja tehnikate tundmaõppimist.

Strateegiliste rahandus- ja ärianalüütikate kombinatsioon on vajalik tulevaste ettevõtete vajaduste rahuldamiseks, kes tahavad teha faktipõhiseid otsuseid konkurentsivõimelises ärimaailmas.

Selles magistriõppes saate uurida strateegiliste rahandus- ja ärianalüütikate erialasid. Sa omandate huvitavaid ja asjakohaseid oskusi, mis võimaldavad teil töötada rahvusvahelises ärikeskkonnas erinevates juhtkondades.

Programmi sisu põhineb finantsökonoomika ja ettevõtte finantseerimise teooriatel ja kontseptsioonidel. Te omandate praktilisi otsuste tegemise oskusi ja analüüsi oskusteavet, mis aitavad teil luua usaldusväärse baasi karjääri finantsjuhtimiseks.... [-]

Soome Lappeenranta
August 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Hanken School of Economics

... [+]

[-]
Soome Helsingi
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Hanken School of Economics

Majandus on ühiskonna majandustehingute üldise ja süstemaatilise arusaamise aluseks. Lisateavet majanduse erialade kohta ja ainulaadse võimaluse valida kolme ülikooli kur ... [+]

Magistriõpingud majanduses

Majandus on ühiskonna majandustehingute üldise ja süstemaatilise arusaamise aluseks. Lisateavet majanduse erialade kohta ja ainulaadse võimaluse valida kolme ülikooli kursused.

Meie eriala pakub teile tasakaalustatud laiaulatuslikku perspektiivi ja sügavat ülevaadet majandusteooriast. Õppekava eesmärk on sobitada nõudlus professionaalsed majandusteadlased äri-ja valitsus.

Pärast ülikooli lõpetamist teile

Valmis tegutsema kiiresti muutuvas kontekstis Koolitatud majandusandmete kasutamiseks Ekspert oma tulemuste tutvustamisel Võimeline visualiseerima majanduse ja mõju poliitika suuremat konteksti

Asjaomased faktid... [-]

Soome Helsingi
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles