Filter
Teadusmagistrikraadid
Suurbritannia England Birmingham Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Majandusuuringud Birmingham - Majandusuuringud programmide Birmingham Majandusuuringud, Birmingham

MSc, ehk teadusmagister on rahvusvaheliselt tunnustatud akadeemiline kraad, mis näitab teatud valdkonnaga seotud oskuste ning teadmiste omandamist. Enamuse MSc programmide läbimiseks kulub umbes neli aastat, peale mida suunduvad paljud inimesed tööle, kuid on ka neid, kes jätkavad oma haridusteed. 

Majandus ja administratsioon on põnev ja unikaalne valdkond, kus uuritakse nii laialdasemat majandust kui ka individuaalset käitumist selle majanduse sees. Sügavad teadmised majanduses ning lisaks ka ärinduse, rahanduse ja avaliku korra teadmised võimaldavad kasutada mitmeid karjäärivõimalusi, mis eksisteerivad organisatsioonides nii avalikus kui ka erasektoris.

Suurbritannia Suurbritannia ja Põhja-Iiri Ühendkuningriigi, üldtuntud kui Suurbritannia ja Inglismaa, on suveräänne riik asub off looderannikul mandri-Euroopas.Kaks kõige kuulsam (ja vanim) ülikoolid Oxford ja Cambridge (sageli nimetatakse Oxbridge paljud britid) Inglismaa on ka mitmeid teisi maailmatasemel institutsioonide, sealhulgas mitu Londonis (eriti Imperial College, London School of Economics, University College London ja King 's College London, kõik on osa London University)

Birmingham on koduks kuus ülikooli suurim kõrgkooli Suurbritannias, kolm ärikoolides ja kolm usuõpetus kolledžites. Pole ime, et see on teine ​​kõige rahvaarvuga Briti linn, muu kui London.

Majandusuuringud Birmingham - Võtke MSc Birminghams. Saad kõik MSc programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kooli otse siin!

Loe edasi Näita vähem

12 Tulemused Majandusuuringud, Birmingham

Muud võimalused selles õppevaldkonnas:
BPP University

Our MSc Accounting and Finance is a unique programme which has been designed to provide you with the key knowledge and skills to enter a range of different careers, as we ... [+]

Our MSc Accounting and Finance programme is aligned to the Professional level syllabus of the Association of Chartered Certified Accountants (ACCA) qualification. You can take ACCA professional level exams during, or after, the programme. You can also apply to the CIMA Master’s Gateway programme, an accelerated route to achieving the CIMA Qualification.

This programme offers the option to join our 18-month programme which includes our Academic and Career Skills (ACS) module, providing you with an opportunity to complete your Master's programme with up to six-months work experience.

The MSc Accounting and Finance degree is awarded by BPP University

Key Information You will be prepared to undertake the ACCA Professional level examinations either during the programme or once you have graduated As the teaching is delivered by a mix of practitioner and academic staff, you will be well-prepared for accountancy or finance as a profession On completion of the programme, you will be able to demonstrate a wide range of new, commercially-valuable professional skills, making you attractive to employers English language support provided as part of the programme if required The optional 18-month programme which includes the Academic and Career Skills (ACS) module, designed to enhance your employability and prepare you to complete your Master’s with potential work experience. Learning materials are provided by BPP Learning Media, an ACCA-approved provider for content You will have access to our comprehensive online learning resources and support to supplement your face-to-face tuition Our programme enables you to apply for the CIMA Master’s Gateway, an... [-]
Suurbritannia Manchester London Birmingham
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
12 - 18 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Birmingham Business School, University of Birmingham

Meie MSc on mõeldud lõpetajate kvantitatiivse tausta, kes on piiratud teadmisi raamatupidamise, majanduse või rahanduse. See annab teadmisi ja oskusi, mida on vaja tööd f ... [+]

Keskmes iga riigi majanduse, rahanduse pakub maailma huvitav, keeruline ja väga tulus karjääri. See muudab konkurentsi töökohtadele tugev eriti finantsjuhtimist. Meie MSc on mõeldud lõpetajate kvantitatiivse tausta, kes on piiratud teadmisi raamatupidamise, majanduse või rahanduse. See annab teadmisi ja oskusi, mida on vaja tööd finantssektoris kui ka neid, mis võib anda teile olulise eelise selle konkurentsiga globaalses sektoris.

Finantssektoris keskmes on majanduse igast rahvusest. Töökohti on huvitav, keeruline ja väga tulus. Kuid konkurents töökohtadele on sageli väga intensiivne, eriti valdkonnas finantsjuhtimise. See programm varustab õpilaste laiem, sügavam, erinevaid teadmisi ja oskusi, et töökohti kui üheski omalaadne praegu olemas - väärtuslik konkurentsieelise.... [-]

Suurbritannia Birmingham
August 2019
Inglise
Päevane õpe
12 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Birmingham Business School, University of Birmingham

See programm, õpetatakse koos School of Mathematics ja Department of Economics, annab oskusi, mis võimaldavad tehniliselt võimeline lõpetajate (sealhulgas matemaatika, lo ... [+]

See programm, õpetatakse ühiselt School of Mathematics ja Department of Economics, Annab oskusi, mis võimaldab tehniliselt võimalik lõpetajate (sealhulgas matemaatika, teaduse ja tehnika) rakendada kvantitatiivset väljaõpet finantsanalüüs.

Enamasti me eeldame, et lõpetajate Masters võtab kohtadel kvantitatiivne analüüs (või sarnane) suuremates finantsasutustes, nagu City. Programm valmistab teid õpingute jätkamiseks ülikoolides.

Riiki sisenemise nõuded

Hea Autasud esimese astme (või ülemere samaväärne) matemaatika või seotud mõtlemisega teema nagu füüsika või ehitus või sellekohane ühine Autasud kraad tööstus matemaatika.

Hea õpilastele, kelle bakalaureuse kraadi ei valmistada neid piisavalt MSc matemaatika, võivad kaaluda School of Mathematics Pre-Masters Certificate in Mathematics. Õpilased saavutada keskmiselt vähemalt 60% võib MSc järgmisel aastal; neid saavutada 64% või rohkem saada 20% soodustusega kohta MSc.... [-]

Suurbritannia Birmingham
August 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Birmingham Business School, University of Birmingham

MSc Raha, Pangandus ja rahandus on osakonna MSc programm, mis meelitab enamik õpilasi. ... [+]

Majandus ja rahandus on juhtide meie globaalse heaolu ja on märkimisväärne nõudlus kogu maailmas tehnilisi teadmisi rahalises majanduse ja rahanduse. Enamik lõpetajate see programm liikuda highranking karjääri globaalse finants- keskused.

Õppimine See programm annab teile suurepärase komplekti spetsialisti ja ülekantavad oskused. Teile antakse täiendõpet põhivaldkondades majanduse ja siis saavad ka erialast koolitust valdkondades vastavalt programmi.

Seal on ülemaailmne nõudlus nende koolitatud valdkondades Raha, pangandus ja rahandus, mis ei näita vähenemise märke.

MSc Raha, pangad ja rahandus on osakonna MSc programm, mis meelitab enamik õpilasi.

... [-]
Suurbritannia Birmingham
August 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Birmingham Business School, University of Birmingham

Korrelatsioon makroökonoomika, pangandus, rahvusvahelise rahanduse ja finantsturgude uuritakse kogu seda muidugi annab teile hea ülevaate ja arenenud teadmised ülejäänud ... [+]

Korrelatsioon makroökonoomika, pangandus, rahvusvahelise rahanduse ja finantsturgude uuritakse kogu seda muidugi annab teile hea ülevaate ja arenenud teadmised ülejäänud maailmas globaalse äri ja rahvusvahelise rahanduse ja finantsturgude.

Me koolitame õpilasi karjäär majandusteadlased või juhid kaubanduse, tööstuse, panganduse, finantsteenuste või avalikus sektoris. Selle programmi eesmärk on varustada teid erinevaid metoodilisi ja probleemide lahendamise oskusi ja erialaseid teadmisi asjakohaste rahvusvaheliste raha-, pangandus-.

See programm täiendab MSc Raha, pangandus ja rahandus, ja kuna selle programmiga, on eriti huvi pakkuda neile, kes soovivad jätkata karjääri finantsteenuste sektoris. See annab teile arenenud teadmised sellega seotud erialade makroökonoomika, pangandus, rahvusvahelise rahanduse ja finantsturgude. ... [-]

Suurbritannia Birmingham
August 2019
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Birmingham Business School, University of Birmingham

Globaliseerumine on maailma majanduses tähendab, et rahvusvahelise majanduse mängib tähtsat rolli ka mitmesuguseid karjääri. MA International Economics on õpetanud kraadi ... [+]

Globaliseerumine on maailma majanduses tähendab, et rahvusvahelise majanduse mängib tähtsat rolli ka mitmesuguseid karjääri. MSc rahvusvahelise majanduse on õpetanud kraadiõppe programmi, mis annab spetsialiseerunud ja täiendõpet rahvusvahelise majanduse, saavutada kohaletoimetamise erikursused kaubanduse teooria, kaubanduspoliitika ja ökonomeetria.

Peegeldavad meie õpetamise ja teadustöö tugevaid külgi selles tähtsas valdkonnas ökonoomika, see MSc annab teile selge arusaam meie maailma majanduses. Kokkupuude mitmesuguste teoreetilised ja empiirilised analüüsid selle sub-distsipliini, samuti muid põhilisi ja valikmoodulid, siis tuleb varustada analüütilise ja kvantitatiivse oskusi vaja uurida hiljutised arengud maailmamajanduses - eriti need, kellel on mõju poliitika .... [-]

Suurbritannia Birmingham
August 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Birmingham Business School, University of Birmingham

... [+]

Ainete miinimumnõuded on keskmise tasemega mikroökonoomika, makroökonoomika, ökonomeetria, finants- ja matemaatika (või statistika) teooria.

[-]
Suurbritannia Birmingham
August 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
12 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Birmingham Business School, University of Birmingham

Kliimamuutus, raadamise ja ressursside pillavat kasutamist on kõik küsimused ülaosas keskkonnaalast tegevuskava. Arusaamine koostoimeid keskkonna ja majanduse on oluline ... [+]

Kliimamuutus, raadamise ja ressursside pillavat kasutamist on kõik küsimused ülaosas keskkonnaalast tegevuskava. Arusaamine koostoimeid keskkonna ja majanduse on oluline arendada asjakohaseid poliitikaid globaalsete küsimuste pikemas perspektiivis.

Keskkonna ja loodusvarade majandusteadlased tegeleda iga päev kõige keerulisem probleeme Inimkonna globaalse kliimamuutuse, keskkonna saastatus, metsade hävitamine, bioloogilise mitmekesisuse kadumine, veepuudus ja toidupuudus, kui nimetada vaid mõned.

Keskkonnakaitse ja loodusvarade ökonoomika MSc programmi on ainulaadne, et see ühendab tugeva aluse olulistes valdkondades ökonoomika, spetsialiseeritud valdkonnas kursused.... [-]

Suurbritannia Birmingham
August 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Birmingham Business School, University of Birmingham

Peegeldavad meie tugevusi nii teoreetilise kui ka rakendusliku poliitikavaldkondades, see MSc annab teile selge arusaam majandusest ja tärkava arengumaades. Sa toetatakse ... [+]

Sügav arusaam majandusest on võti meie jätkuvat funktsiooni maailmamajanduses, mis aitavad luua edukas kaubandus, rahandus- ja sotsiaalpoliitika kogu meie riiki. Spetsiaalsed kursused majandusteooria ja ökonomeetria teile kogenud mõistmist poliitika küsimusi nagu sul ette valmistada oma karjääri tööstuses. Õppimine on üks osakond MSc programmide annab teile suurepärase komplekti spetsialist ja ülekantavaid oskusi.

Teile antakse täiendõpet põhivaldkondades majandus, mida kasutatakse laialdaselt ökonoomika seotud elukutseid ja olenevalt sellest, milline programm õpite, siis saavad ka erialast koolitust seotud valdkondades oma programmi ja võtta võimalusi ka teistes valdkondades mis teile huvi.... [-]

Suurbritannia Birmingham
August 2019
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Birmingham Business School, University of Birmingham

MSc Development Economics pakub analüütilised ja tehnilise koolituse vaja uurida mitmesuguseid küsimusi seoses majandusliku arengu nii arenenud kui ka arengumaades. ... [+]

Tärkava ja areneva majandusega on kiiresti muutumas jõud, millega tuleb arvestada globaalsel areenil. Ametlik ja tehnilise analüüsi nende majandused on oluline osa jätkuv kolmanda maailma arengut. Spetsiaalsed kursused arengu teooria, arengupoliitika ja ökonomeetria hone oma analüütilist, tehnilised ja teadustöö oskusi nagu te valmistuda oma karjääri tööstuses.

MSc Development Economics on üks osakond uuemad õpetanud MSc programmide ja peegeldab meie kasvav tugevus nii teoreetilise kui ka rakendusliku poliitikavaldkondades, eriti kui need on seotud arengumaadega.

Miks uurida selle kursuse

Õppimine on üks osakond MSc programmide annab teile suurepärase komplekti spetsialist ja ülekantavaid oskusi. Sulle antakse täiendõpet põhivaldkondades ökonoomika et kasutatakse laialdaselt ökonoomika seotud elukutseid ja olenevalt sellest, kumb Õppekava õpite edasi, siis saavad ka erialast koolitust olulistes valdkondades oma programmi ja võtta võimalusi teistes valdkondades, mis teile huvi pakkuda.... [-]

Suurbritannia Birmingham
August 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Birmingham Business School, University of Birmingham

... [+]

Hea auhind (2: 1 või kõrgem) või magistriõppe diplom Ühendkuningriigi ülikoolist või samaväärne.

[-]
Suurbritannia Birmingham
August 2019
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Birmingham Business School, University of Birmingham

... [+]

Raamatupidamis- ja finantsosakond omab ka väärtpaberite ja väärtpaberite harukindlustuse instituudi (CISI) rahandusalase õpetamise kullastandardit tippkeskusena.

[-]
Suurbritannia Birmingham
August 2019
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles