Filter
Teadusmagistrikraadid
Suurbritannia England Gloucester Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Majandusuuringud Gloucester - Majandusuuringud programmide Gloucester Majandusuuringud, Gloucester

Hariduselt tähistab Master of Science. See on kraadiõppe haridus kapten 's kraadi andnud ülikooli paljudes riikides. Aste on tavaliselt uuritud teadused ja vahetevahel sotsiaalteadused.

Majandus ning haldus on hübriideriala, mida õppivad tudengid uurivad nii mikro- kui ka makromajandust. Ajaloo analüüs ning majanduslike põhimõtete mõistmine, lisaks rahanduse, avaliku poliitika ning ärindusega seotud teemade tundmine võimaldavad ekspertidel nii lühi- kui ka pikaajalisi soovitusi teha.  

Haridus Ühendkuningriik ametiisikule küsimust igast riigist on Suurbritannia, millel on eraldi süsteemid eri valitsused: Ühendkuningriigi valitsus vastutab Inglismaal ja Šoti valitsus, kõmri valitsuse ja Põhja-Iirimaa Executive vastutavad Šotimaa , Wales ja Põhja-Iirimaa puhul.

Gloucester on koduks üks neli ülikoolilinnakud University of Gloucestershire. Faculty of Applied Sciences asub seal alates 2002. Omaselt Inglismaa, Gloucester on tuntud paljudes kirikutes ja katedraal ehitati piiskop John Hooper.

Majandusuuringud Gloucester - Võtke MSc Gloucesters. Saad kõik MSc programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kooli otse siin!

Loe edasi Näita vähem

2 Tulemused Majandusuuringud, Gloucester

Kraadid
Asukoht
Suurbritannia
England
Gloucester
Õppe tüüp
Tempo
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:
University of Gloucestershire

Kõige uuemate andmete ja reaalmaailma näidete abil saate seda kursust kohandada oma õppimisega ja valmistada ette registreerima finantstööstuse kutseorganisatsioonid. ... [+]

Kõige uuemate andmete ja reaalmaailma näidete abil saate seda kursust kohandada oma õppimisega ja valmistada ette registreerima finantstööstuse kutseorganisatsioonid.

Kasutate tipptasemel tarkvara ja reaalajas andmeid, et arendada teadmisi ja teadmisi, mida on vaja rahanduse karjääri jätkamiseks. Kursus on kooskõlas värskeimate turunõuetega; üliõpilased võivad enne või pärast lõpetamist taotleda registreerimist tööstusorganisatsioonidega, nagu Chartered Financial Analyst (CFA) Instituut ja Professional Risk Managers 'International Association (PRMIA). Aktiivse õppimise abil arendate välja kogemusi ja pädevust, mis on vajalikud kõrgemal tasemel rahandusmaailmale sisenemiseks. Praktilised töötoad, probleemide lahendamine, juhtumiuuringud ja ärimudelid tugevdavad teie teadmisi.... [-]

Suurbritannia Gloucester
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Gloucestershire

... [+]

Moodulid Finantsaruandluse Strateegiline juhtimine Raamatupidamine Contemporary Issues in Accounting [-]
Suurbritannia Gloucester
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles