Filter
Teadusmagistrikraadid
Ameerika Ühendriigid California Santa Clara Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Majandusuuringud Santa Clara - Majandusuuringud programmide Santa Clara Majandusuuringud, Santa Clara

Master of Science (MSc): Need programmid on kraadiõppe inimestele, kes on hiljuti lõpetanud bakalaureuse õpinguid ja soovivad parandada oma teadmisi sügav ja teaduslik tase.

Majandust ja haldust õppinud spetsialistid mõistavad nii suuremat majanduse struktuuri kui ka väiksemaid individuaalseid trende. See on interdistsiplinaarne valdkond, kus õpetatakse kaaluma ning analüüsima nii avaliku kui ka privaatsektori erinevaid komponente ning tegema soovitusi põhinedes nii praegustele kui ka potensiaalsetele olukordadele.  

Haridus Ameerika Ühendriikides on peamiselt ette nähtud avaliku sektori jaoks, kontrolli ja rahastamise pärit kolmel tasandil: riigi, kohalike ja föderaalsete, selles järjekorras.Ühised nõuded õppida kõrghariduse tasemel Ameerika Ühendriigid hõlmavad oma ülestunnistusi essee (tuntud ka avalduse eesmärk või isikliku avaldusega), õiend, soovitus / viide tähti, keele testid

Santa Clara asub California (südames Silicon Valley), Ameerika Ühendriigid. Santa Clara on kodus paar tuntud ülikoolide ja Santa Clara raamatukogu. Hi-tech ettevõtte 's toota palju töövõimalusi kohalikele tudengitele. "

Majandusuuringud Santa Clara - Võtke MSc Santa Claras. Saad kõik MSc programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kooli otse siin!

Loe edasi Näita vähem

1 Tulemused Majandusuuringud, Santa Clara

Kraadid
Asukoht
Ameerika Ühendriigid
California
Santa Clara
Õppe tüüp
Tempo
Leavey School of Business

... [+]

. [-]
Ameerika Ühendriigid Santa Clara
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
10 - 24 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles