Filter
Teadusmagistrikraadid
Euroopa Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Masinõppimine Euroopas - Masinõppimine programmid Masinõppimine Euroopas

Hariduselt tähistab Master of Science. See on kraadiõppe haridus kapten 's kraadi andnud ülikooli paljudes riikides. Aste on tavaliselt uuritud teadused ja vahetevahel sotsiaalteadused.

Euroopas, üks maailma 's seitse mandrite on tavaliselt tuntud kui kõige läänepoolsem poolsaar Euraasia. Teine väikseim mandril, 10180000 (km2), ala koondatakse 50 riigis.

Masinõppimine Euroopas - Võtke Masinõppimine Euroopas. Saad kõik MSc programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kooli otse siin!

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

3 Tulemused Masinõppimine, Euroopa

University of Bath

Õppige kasutama uusi teadmisi, et lahendada keerulisi masinõppe ja autonoomse süsteemi probleeme. Sa arendate välja erinevaid oskusi, sealhulgas masinaõpetuse teooriat, t ... [+]

Õppige, kuidas uurida, kujundada ja arendada masina õppimist ja autonoomsete süsteemide tehnoloogiaid. Sa oled valmis eri tööstusharude jaoks.

Intelligentsed ja autonoomsed süsteemid on üha olulisemad kõigis inimelude ja tegevusvaldkondades, alates meditsiinist ja kosmoseuuringutest kuni põllumajanduse ja meelelahutuseks.

Autonoomsete süsteemide mõistmine ja arendamine hõlmab mitmesuguseid oskusi ja teadmisi, sealhulgas interaktiivsete süsteemide väljatöötamist nii inimeste kui masinaelementide ning modelleerimise ja ehitamise süsteemide jaoks, mis mõjutavad ja õpivad.

Masinatreening on autonoomsete ja intelligentsete süsteemide, sealhulgas arvutivaate ja robootika keskmes. See toetab ka mitmete valdkondade andmeanalüütikute hiljutisi arenguid.... [-]

Suurbritannia Claverton Down
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Tampere University

Masinõpe on inseneriprogramm, kus eriline rõhk on rakendusekeskse fookusega masinõppe algoritmide rakendamisel, mis on seotud pildistamise, heli või muude andurite andmet ... [+]

Tee suured mõtted suurte andmetega

Suurandmed ja andmepõhised meetodid on tänapäevase infotehnoloogia, statistika ja arvutitehnika keskmes ning tagavad suuri lubadusi ka tulevikus.

Andmete analüüsimiseks vajalikke eksperte on vaja selliste väljakutsuvate andmepõhiste probleemide lahendamiseks nagu tekstidokumentide mõistmine, vestlus ja sotsiaalmeedia; intelligentsete otsingumootorite loomine; andmepõhiste teadmiste leidmine ühiskonna, majanduse ja kultuuri nähtuste kohta; luues andmepõhiseid lahendusi meditsiinilistele ja bioloogilistele probleemidele ning võimaldades isesõitvaid autosid ja autonoomseid roboteid.

Tampere University pakub kolme seotud rada, mis hõlmavad analüüsi, modelleerimist, ennustamist ja suurandmetega arvutamist: Data Science (M.Sc.) ja Statistics Data Analytics (M.Sc.) lood keskenduvad arvutuslikele ja statistilistele algoritmidele andmekaeve ja masina jaoks erineva rõhuasetusega õppimine, masinõppe (M.Sc. Tech) rada keskendub täpsete ennustavate masinõppe mudelite konstrueerimisele.... [-]

Soome Tampere
August 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Loe edasi eesti keeles
University of Surrey

Kui teid huvitab tehisintellekt, robootika rakendamine ja masinate loomine, mida saab 'näha', siis on see magistrikursus teie jaoks. ... [+]

Miks valida see kursus

Kui teid huvitab tehisintellekt, robootika rakendamine ja masinate loomine, mida saab 'näha', siis on see magistrikursus teie jaoks.

Meie MSc arvutinägemise, robootika ja masinõppe alal õpetavad meie nägemis-, kõne- ja signaalitöötluskeskuse (CVSSP) õppejõud. Keskus on rahvusvaheliselt tunnustatud teadusuuringute eest arvutinägemise, multimeediumisignaalide töötlemise ja masinõppe alal. Rohkem kui 120 teadlasest koosneva mitmekesise kogukonnaga on nad Ühendkuningriigi üks suurimaid ja austatumaid visiooniuuringute rühmi.

Mida sa õpid

Meie arvutiõppe, robootika ja masinõppe magistrant pakub teile põhjalikku koolitust ja praktilisi õppimiskogemusi. See sobib hästi kõigile, kes on huvitatud karjäärist teadusele orienteeritud asutustes või teedrajavates tehnoloogiaettevõtetes, mis on spetsialiseerunud süva- ja masinõppele, robootikale ja automatiseerimisele ning pildi- ja videoanalüüsile.... [-]

Suurbritannia Guildford
Oktoober 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 5 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles