Masinaehitus programmid Otsi top Masinaehitus programme siin! - Masinaehitus

Masinaehitus programmid Otsi top Masinaehitus programme siin! - Masinaehitus

Masinaehitus

Magistrikraad või MSc, on arenenud akadeemilise kraadi, et õpilased saavad, kui nad on näidanud meisterlikkust konkreetse valdkonna uuringu. MSc in Mechanical Engineering on sageli püüdnud, et lõpetajate saada kiiremini parim kohtadel konkurentsivõimeline valdkonnas masinaehitus.

Üliõpilased, kes küsivad: "Mis on hariduselt Mehhaaniline ehitus?" Leiavad, et vastus on väga lai, hõlmates paljusid aspekte uuring. Nende hulka kuuluvad täiustatud uuringu disain, analüüs, arendus, loomise ja hooldamise mehaanilised süsteemid. Need süsteemid võivad kasutada sellistes tööstusharudes nagu transport, automatiseerimine, energia tootmiseks, ja kosmosetööstus. Programmid hõlmavad tavaliselt inseneri kursused ja tehniliste valikained. Mõned näited koolitused hõlmavad Design Engineering, Management, mehaanika ja materjalid, Biomehaanilised ehitus ja Aeronautical Engineering.Õpilased töötavad sageli koos nõustaja luua oma konkreetseid lugusid õppida.

See edasijõudnud on kasulik õpilastele, sest see valmistab neile põhjalik, kaasaegne õpet ja oskusi, mida nad vajavad, et konkureerida valdkonnas Mehhaaniline ehitus. Edasijõudnud ja kogemusi, et õpilased saavad õpingute ajal tihti avatud uste eest, et õpilased ei pääse.

Sarnaselt teiste maailma programmide kulude täites käesoleva programmi erineda ühest koolist teise. Õpilased peaksid suutma leida kooli ja programmi, mis sobivad nende vajadustele.

Lõpetajad selles valdkonnas on sageli vastutavad ideede elu. Nad võtavad teoreetiline kujunduse visandid paberile füüsilisse eksistentsi.Lõpetajad võivad leida töövõimalusi piirkondades arhitektuur, alternatiivsete energiaallikate, nanotehnoloogia ning keemiliste, riigikaitse, ehituse ja farmaatsiatööstusele. Mis edasijõudnud masinaehitus, lõpetajad leiavad, et neil on juurdepääs palju põnevaid ja produktiivne karjääri.

Seal on võimalusi õppida selles valdkonnas üle kogu maailma. Hakka informeeritud võimalustest, vaadates meie saatekava ja täites juhtima vormi sellel veebilehel. Otsi oma programmi alla ja kontakt otse vastuvõtu kontoris koolis oma valikut täites juhtima kujul.

Loe edasi

Magistriõpe mere- ja offshore-tehnoloogia valdkonnas

University Of Stavanger
ülikoolis Täisajaga õpe 2 aastat August 2019 Norra Stavanger

See magistriprogramm merenduse ja offshore-tehnoloogia eesmärk on rahuldada kasvavat nõudlust kvalifitseeritud spetsialistid mere-ja offshore-tööstuses. [+]

Ülevaade

Ookeanid katavad üle 70% maapinnast. Kuid need on veel palju uurimata. Umbes 97% maa-alusest veest asub ookeanides ja kõik mered, mis moodustavad tohutu vee massi. Merekeskkonna keerukus muutub ülioluliseks, kui omandada ja avastada kõik ookeanid, mida saab selle protsessi käigus tekkida võivate erinevate probleemide lahendamiseks.

See magistriprogramm merenduse ja offshore-tehnoloogia eesmärk on rahuldada kasvavat nõudlust kvalifitseeritud spetsialistid mere-ja offshore-tööstuses.

See MSc programm on tugev rahvusvaheline profiil üliõpilastega üle kogu maailma.

Mere- ja offshore-tehnoloogia lõpetajad on varustatud parimate teoreetiliste ja praktiliste vahenditega, kuna meil on selle valdkonna üks maailma tugevamaid akadeemilisi töötajaid.... [-]


Ms tekstiil insener

Philadelphia University
ülikoolis Täisajaga õpe Osaajaga 2 aastat September 2019 Ameerika Ühendriigid Philadelphia + 1 veel

MS Textile Engineering programmi eesmärk on arendada lõpetanud õpilaste teadmisi arenenud valdkondades tekstiil teaduse ja tehnika. [+]

MS Textile Engineering

Info Program

MS Textile Engineering programmi eesmärk on arendada lõpetanud õpilaste teadmisi arenenud valdkondades tekstiil teaduse ja tehnika.

Programm pakub laia valikut tekstiili insener kursusi, mis valmistab õpilasi märkimisväärse panuse arenenud tootmistehnoloogia ja tekstiilmaterjalidest tehnoloogia. Hoolikalt integreeritud koolitus pakkumisi Ülikool võimaldab üliõpilasel tuleb kokku puutuda paljude erihariduse võimalused. Nurgakiviks väitekirja töökogemust lõppedes programm.

Teavet selle kohta vastuvõtu tingimused ja rahalist abi palun kirjuta professor Brian George direktor Graduate Tekstiili Engineering programmid on Georgeb@philau.edu või lõpetaja Sisseastujale kontoris GradAdm@PhilaU.edu... [-]


MS lennunduse ja kosmosetööstuse juhtimise võrgus

Purdue Polytechnic Institute – Center for Professional Studies
Online Täisajaga õpe Osaajaga 11 kuud Avatud registreerimine Ameerika Ühendriigid West Lafayette + 1 veel

Purdue MS Aviation & Aerospace Management aitab teil arendada olulisi juhtimisoskusi ja juhtimisoskusi, kui soovite läbi minna keerulises, spetsialiseeritud lennundusmaailmas. [+]

Purdue MS Aviation & Aerospace Management aitab teil arendada olulisi juhtimisoskusi ja juhtimisoskusi, kui soovite läbi minna keerulises, spetsialiseeritud lennundusmaailmas.

Meie erialal hariduse ja töökogemuse õpetanud tsiviillennunduse, sõjaväe lennundus ja riiklikud rollid on meie tööstusharu kursused valmistavad ette palju lennujuhtimisrolli.

Majandusprognoosid näitavad, et reisi- ja õhutranspordi reisijate nõuete pidev suurenemine toob kaasa lennundustööstuse järsu laienemise ja eeldab olemasoleva lennutranspordisüsteemi arhitektuuri täielikku ümberkorraldamist. See tööstusharu kasv tekitab lennundussektoris laia valikut juhtimisvõimalusi üksikisikute jaoks, kellel on lennundus- ja lennundusjulgestuse juhtimise oskused, nagu tegevusanalüüs, turvasüsteemide arendamine, projektijuhtimine, süsteemide integreerimine, keskkonnasäästlikkus ja nendega seotud interdistsiplinaarsed oskused.... [-]


Komposiitmaterjalid / komposiitide Master of Science (KTM)

PFH Private University of Applied Sciences
ülikoolis Täisajaga õpe Osaajaga 3 semestrit October 2019 Saksamaa Stade + 1 veel

Magistriõppes "komposiitide / Composites" on suunatud inseneride ja matemaatikas ja loodusteadustes lõpetajate töökogemus, kes soovivad saada valdkonnas komposiitmaterjalid on osalise tööajaga. Fookus programmi on eriti süsinik-sarrustatud plastid (süsinikplasti, mida tuntakse "Carbon"), samuti klaaskiuga tugevdatud plastiku (kiudplast). [+]

ülikoolilinnakComposites / CompositesMaster of Science (KTM)

Magistriõppes "komposiitide / Composites" on suunatud inseneride ja matemaatikas ja loodusteadustes lõpetajate töökogemus, kes soovivad saada valdkonnas komposiitmaterjalid on osalise tööajaga. Fookus programmi on eriti süsinik-sarrustatud plastid (süsinikplasti, mida tuntakse "Carbon"), samuti klaaskiuga tugevdatud plastiku (kiudplast).

Uuring võite osaleda saksa või inglise keeles. Mis magistrikraadi te avavad suurepäraseid karjäärivõimalusi. Sest ainult tööstuse CFK aastane kasv 10 protsenti on ennustanud. Seetõttu suur nõudlus komposiitide spetsialistid jätkab kasvamist tulevikus on kindel.

teie eelisedEuroopas ainulaadne programmBest karjäärivõimalusi õhusõidukite, sõidukite, masinaehitus, tuuleelektrijaama ehitamiseks ja paljudes teistes tööstusharudesTöökeskkonna uuringud plokk ja nädalavahetusel sündmusedHiljutine sisu kogenud professoridPartnerid nagu Airbus, DLR ja Fraunhoferi lähedal campusValitud juhtimise sisu uuringuIndividuaalset tähelepanu väikestes rühmadesOsalise tööajaga spetsialiseerumine võti tehnoloogia valdkonnas Süsinikplastosad... [-]

Magister masinaehitus (ms ja mina)

Inter American University of Puerto Rico
ülikoolis Täisajaga õpe 2 aastat January 2019 Puerto Rico Bayamón

Department of Mechanical Engineering pakub kahte kord magistrikraadi: Master of Science (MS) in Mehhaaniline ehitus ja Master of Engineering (ME) masinaehitus. Igas modaalsus kahe spetsialiseerumise pakutakse: Lennundus- ja energia. [+]

Department of Mechanical Engineering pakub kahte kord magistrikraadi: Master of Science (MS) in Mehhaaniline ehitus ja Master of Engineering (ME) masinaehitus. Igas modaalsus kahe spetsialiseerumise pakutakse: Lennundus- ja energia.

Need programmid on ette valmistada õpilasi oskused ja hoiakud vajalik teha nii tõhus spetsialistid kosmose ja energia erialasid. Energia spetsialiseerumine õpilased on koostatud uuringu fossiilsete ja taastuvate energiaallikate kasutamist. Lennukitööstuses spetsialiseerumine; õpilastele pakutakse teadmisi vaja täita edukalt kosmosetööstuses.

[-]

M.Sc. kosmosetehnika valdkonnas

Technische Universität Berlin, Chair of Space Technology
ülikoolis Täisajaga õpe 2 aastat April 2019 Saksamaa Berlin

MSE õppeprogrammi pakub kosmosetehnoloogia õppetool, üks neljast Technische Universität Berliinis asuvast lennunduse ja astronautika osakonna juhatusest. [+]

Mis on MSE?

Rahvusvaheline täiskoormusega magistriõppe programm

MSE on kosmosetehnoloogia magistriprogramm, mis algab igal aastal aprillis Technische Universität Berliinis. Programmi eesmärk on harida süsteemide insenerid, kes on varustatud kosmosetööstuse juhtideks saamiseks.

Berliini TÜ kosmosetehnoloogia õppetoolis

Kursust pakuvad Berliini Technische Universität kosmosetehnoloogia õppetool, mis ühendab suurepärase kosmosetehnoloogia õpetamise projektijuhtimise ja kultuuridevaheliste oskustega. Kogu programmi, üle nelja semestri, õpetatakse inglise keeles.

Äärmiselt projektipõhine magistriõppe programm

Magistriõppe programm, mis koosneb 120 ainepunkti kogusummast, on väga projektipõhine ja mõeldud õpilaste ettevalmistamiseks globaalse kosmose tööstuse vajadustele. Õpilastel on võimalus osaleda keerulistes satelliitprojektides, kes töötavad kultuuridevaheliste meeskondade raames. Eriti on neil kasu TU Berlin'i ülemaailmne juhtiv kogemus ja võrk väikeste satelliitide valdkonnas. Interdistsiplinaarsed teemad, nagu projektijuhtimine, sidekoolitus, ettevõtlus ja innovatsiooni juhtimine, täiendavad õppekava.... [-]


Magistriõpe Aerospace Engineering

Technische Universität München Asia (TUM Asia)
ülikoolis Täisajaga õpe 24 - 24 kuud August 2019 Singapur Singapore

Auhinnatud Technische Universität Müncheni (TUM), magistrikraad Aerospace Engineering annab lõpetajale põhjalikke teadmisi valdkondades aerodünaamika [+]

TUM Asia magistrikraad Aerospace Engineering (MSc in AE) on programm, mis näeb ette kõrgelt kvalifitseeritud inseneride, kes täidavad üha kasvavat nõudlust üha kasvavas lennundusfoorumis Singapuris, Euroopas ja kogu maailmas.

Saksa keeleaeg

Saksamaad tuntakse ideede liiduna ja mõiste "saksa tehnoloogia" seostatakse kvaliteedi, tipptaseme ja tehnilise võimega. Kombineerige seda Aasia - Hiina ja India konteksti, mis moodustavad juba kolmandiku maailma tarbijarühmadest - ja Aasia tarbijate hulgas on laialdaselt kasutusel olev tehnoloogia. Meie kraadiõppeprogrammid pakuvad õpilastele konkurentsieeliseid turusuundumuste mõistmisel.

Mügieeni tehnikaülikool (Saksamaa), kellel on TUMi filiaalide ülikoolilinnakus TUM Asia kursused Singapuris. Kursus viiakse läbi inglise keeles.... [-]


Magistriõpe kosmosetööstuses ja tehnosüsteemides

The Skolkovo Institute of Science and Technology (Skoltech)
ülikoolis Täisajaga õpe 2 aastat September 2019 Venemaa Moscow

See programm ühendab keeruliste inseneritehniliste süsteemide ehitamise üldpõhimõtete uuringu, kus osalevad satelliitside-, droni- ja robotsüsteemide ehitamise projektid. Me õpetame õpilastel leida loovaid lahendusi kosmose- ja robootika tööstuste suurimatele väljakutsetele. [+]

See programm ühendab keeruliste inseneritehniliste süsteemide ehitamise üldpõhimõtete uuringu, kus osaleb satelliit-, droni- ja robotsüsteemide ehitamise projektides. Me õpetame õpilastel leida loovaid lahendusi kosmose- ja robootika tööstuste suurimatele väljakutsetele.

Režiimid ja kestus: 2 aastat (täistööajaga)Avalduse esitamise tähtaeg: 16. juuli 2018Õppemaksud: valimisprotsessi läbinud taotlejatele õppemaksu ei makstaKeel: inglise keelAsukoht: Moskva, Venemaa

Meie lõpetajal on fundamentaalsed teadmised süsteemide kavandamise ja praktiliste oskuste kohta keerukate süsteemide loomisel. Nad saavad:

selgitada kosmoseülesannete ja -süsteemide terviklikku vaadetkasutada ruumiandmeid teenustele / rakendustele, nagu navigatsioon, EO, TLCkujundada, rakendada ja kasutada kosmosesüsteeme, rõhuasetusega kosmoseanduritele, koormatele ja pardal olevatele süsteemideleteha uusi kosmoseuuringuid ja mõõtmisimehitatud kosmoseuuringute võimalusedehitada karjääri või luua kosmosetööstuse ja robootika tööstuse käivitamineProgrammi struktuur:... [-]

MSc mehaanika valdkonnas

Tufts University - School of Engineering
ülikoolis Täisajaga õpe Osaajaga August 2019 Ameerika Ühendriigid Medford

Magistriõppekava eesmärgiks on anda üliõpilastele võimalus oma tehnilise tausta tugevdamiseks edukaks professionaalseks karjääriks inseneri uurimis-, arendus- ja juhtimisalases tegevuses. [+]

Eesmärk magistriõppes (MS) kraadiõppe programmi eesmärk on anda üliõpilastele võimalus tugevdada oma tehnilist taustaga edukaks professionaalse karjääri saavutamiseks inseneri uuringute, arendamise ja juhtimise. Taotlejad võtavad vastu selle programmi oma haridusalase kvalifikatsiooni alusel. Vastuvõtmise võtme nõue on tugev akadeemiline taust masinaehitus või sellega seotud tehniline distsipliin. Osakond nõuab ka kõigilt taotlejatelt, et nad esitaksid oma hiljutised üldarvestuse eksamid (GRE).

Taotlemise nõudedTaotluse tasuCV / CV jätkamineIsikliku avalduseGRE pole nõutav praeguste kursuste bakalaureuseõpilastele, kes taotlevad MS kraadiõppe programmiGRE-skoori võidakse loobuda osalise tööajaga üliõpilastele, kellel on viieaastane tööstusharu kogemus ja kes on USA kodanikud või alalised elanikud.Ametlik TOEFL või IELTS, kui see on kohaldatavÄrakirjadSoovituse kolm soovitust [-]

MSc in Mechanical Engineering

Magdeburg-Stendal University of Applied Sciences
ülikoolis Täisajaga õpe 3 semestrit April 2019 Saksamaa Magdeburg

Magistriprogrammi eesmärk on õpetada üliõpilastele ulatuslikke põhiteadmisi, mis annavad lõpetajatele võimaluse rakendada neid teadmisi praktikas, teadustöös või õpetamises ning laiendada seda pidevalt. [+]

Uuringute alustamine Programm algab igal suve semestril. Välisriigis kehtivate sertifikaatide taotlejad palume esitada 31. jaanuariks uni-help eV kaudu. Programmi eesmärgid

Magistriprogrammi eesmärk on õpetada üliõpilastele ulatuslikke põhiteadmisi, mis annavad lõpetajatele võimaluse rakendada neid teadmisi praktikas, teadustöös või õpetamises ning laiendada seda pidevalt. See on seotud õppeainete ja ühiskondlike pädevuste õpetamisega, oskuste ja meetoditega teaduslikult töötamiseks ja eelkõige õpilastele juhtimisülesannete täitmise tagamiseks.

Mehhaanikainstrumentide teadmiste kiire arengu tõttu on osa sellest ka laiendatud teadmiste omandamine erinevatele töövaldkondadele ja spetsialiseerumisele. Magistriprogrammis on see seotud tegevustega, mis keskenduvad valdkondadele... [-]


Master of Science in Mechanical Engineering

California Polytechnic State University, San Luis Obispo
ülikoolis Täisajaga õpe September 2019 Ameerika Ühendriigid San Luis Obispo

Cal Poly mehaanikaprogrammi magistriprogramm on ette nähtud selleks, et valmistada teid tööle teadustöös või tootearenduses. See pakub teadmiste süsteemi tasemel alustalasid ja õpilased saavad valida rõhuala, mis põhineb nende konkreetsel tehnoloogilise huvi valdkonnal. [+]

Master tootearenduse oskused

Tere tulemast Graduate Education California Polütehnilise Riigiülikoolisse San Luis Obispo, California

Cal Poly mehaanikaprogrammi magistriprogramm on ette nähtud selleks, et valmistada teid tööle teadustöös või tootearenduses. See pakub teadmiste süsteemi tasemel alustalasid ja õpilased saavad valida rõhuala, mis põhineb nende konkreetsel tehnoloogilise huvi valdkonnal. Kraadi kandidaadid saavad valida väitekirja või mitte-thesis valikut. Lõpetajad arendavad arenenud matemaatika pädevust, kujundavad süsteemitaseme probleemide lahendusi ning arendavad tõhusaid kommunikatsiooni- ja projektijuhtimise oskusi. Karjäärivõimalusi leiate autotööstusest, arvutid, elektroonikast, lennukist, kaitsepidamistest, ventilatsiooniseadmetest, nafta-, toiduainete tootmise ja paljudest teistest valdkondadest.... [-]


Masinaehitus

International Accelerator
ülikoolis Täisajaga õpe Osaajaga September 2019 Ameerika Ühendriigid Boston

Master of Science (MS) in Mehhaaniline ehitus programm on suunatud poole, andes õpilastele ja praktiseerivad insenerid edasijõudnutele mitmele erialale. Aste on saadaval kas väitekirja või mitte-väitekirja programmi. [+]

masinaehitus

Kuidas te tunnete oma vanemprojektijuht esitletav ta Smithsonian National Air and Space Museum Washingtonis? Team "FIUAV" tõi oma autonoomne lennuk kõrglahutusega kaamerad ja täis pardaarvuti muuseumi 2012. aasta aprillis.

Tulemuseks kaks semestrit tööd neli Mehhaaniline ehitus pensionärid, see süsteem ka läks AUVSI konkurentsi Madrid.

Lisaks sellele tähe projekti, loovust ja teadus masinaehituse eriala mõju tervisele, uurimine, tootmine ja tehnoloogia. Masinaehitus on kriitiline kosmoseuuringud, keskkonna kontroll, kaitse-, transpordi- ja biotehnoloogia.

Magistrikraad Mehhaaniline ehitus

Loovust ja teadus masinaehituse eriala mõju tervisele, uurimise, tootmise ja kõrgtehnoloogiliste tööstusharude kogu maailmas. Masinaehitus on ja jääb kriitiline nii erinevates valdkondades nagu kosmoseuuringud, keskkonna kontroll, kaitse-, transpordi- ja biotehnoloogia.... [-]


Magistriõpe Mehhatroonikas

Tallinna Tehnikaülikool
ülikoolis Täisajaga õpe 2 aastat September 2019 Eesti Tallinn

Programmi eesmärk on anda üliõpilastele kutsealaseid teadmisi ja oskusi edukaks karjääriks tulevikus, mis on orienteeritud IKT intensiivsetele insenertehnoloogiatele, nagu mehhatroonika, robootika ja automaatika, mis eeldavad professionaalseid oskusi integreerida, käituda ja juhib keerukaid inseneriprojekte, mis integreerivad nutikat IKT-d ja riistvara tehnoloogiad praktiliste probleemide lahendamiseks ja uue ettevõtte käivitamiseks. [+]

Programmi eesmärk on anda üliõpilastele kutsealaseid teadmisi ja oskusi edukaks karjääriks tulevikus, mis on orienteeritud IKT intensiivsetele insenertehnoloogiatele, nagu mehhatroonika, robootika ja automaatika, mis eeldavad professionaalseid oskusi integreerida, käituda ja juhib keerukaid inseneriprojekte, mis integreerivad nutikat IKT-d ja riistvara tehnoloogiad praktiliste probleemide lahendamiseks ja uue ettevõtte käivitamiseks. See programm on tugevalt orienteeritud praktilistesse praktilistesse projektidesse ja praktiliste oskuste arendamisele, mida toetavad mehhatroonika, robootika, masina nägemise, automaatika jms laboratooriumid ja arvutiklassid.

Eriala

Enamik kursusi on projektipõhiselt toetatud teoreetiliste materjalidega. Esimesel aastal on mitmeid praktilisi projektikursusi, mis sisaldavad masinakontrolli, autonoomse ja tööstusliku robootika ning mehhatroonika ja sensorsüsteemide teemasid, mille eesmärk on töötada reaalsete tööstuslike rakendustega, mille lõpuks esitatakse konverentsipaberi reeglina. Selliste projektide näideteks on "koostööprojektide robotite arukas kontroll", "robotite jaoks mõeldud 3D-visioon" ja "UAV-ja UGV juhtimismultimis- ja riistvarasüsteemid" jne.... [-]


Magistriprogramm säästva tootmise masinaehitus

LUT University
Online Täisajaga õpe 2 aastat August 2019 Soome Lappeenranta

Õppimise ajal õpid nägema säästva tootmise võimalusi ja piiranguid. Te arendate oskusi, mis võimaldavad teil osaleda toote- ja tootmisdisaini globaalsete ülesannete täitmisel. Sul on võimalik simulatsioonitarkvara kasutades ka keerulisi tootmisülesandeid analüüsida. [+]

Säästvama ühiskonna arendamiseks peame paremini mõistma, kuidas reageerida keskkonna-, sotsiaalsetele ja majanduslikele väljakutsetele ja muuta tööstuslik käitumine.

Kaasaegset insener-tehnoloogiat saab rakendada sadade erinevate tootmistehnikatega, mis on väärtusahela viimased lingid enne toote turustamist kliendile. Optimaalse tellimuse ja tarneahela ning kasumliku äritegevuse tagamiseks on võimalik valida sobivad tootmistehnikad koos nende professionaalse kasutamisega.

Töötlev tööstus seisab silmitsi uute väljakutsetega, kuna klientide vajadused muutuvad, kuna kasvab teadlikkus säästvatest tootmismeetoditest ja uute arenenud materjalide arendamine. Selles programmis omandate oskused ja teadmised, mis on vajalikud töötleva tööstuse reformimiseks ja konkurentsivõime suurendamiseks säästva tootearenduse kaudu.... [-]


M.Sc. Aerospace Engineering

Warsaw University of Technology
ülikoolis Täisajaga õpe 18 - 24 kuud October 2019 Poola Warsaw

Valmib Aerospace Engineering on teadmised, mis võimaldab neil läbi viia teadusuuringute ja disain, optimeerimine, moderniseerimine ja hooldus lennukid ja muud sõidavad sõidukeid. Lõpetajad on hästi ette valmistatud töö on seotud lennukite ja lennukimootorite disain, nad võivad töötada teaduslaborid ja hooldus keskused. Nad võivad võtta ka Ph.D. uuringud [+]

Energeetikateaduskonna ja Aeronautical Engineering

Ehitusinsener

1,5-aastase või 2 aastat magistriõppesse pakutakse valdkonnas:

Aerospace Engineering (1,5-aastane) - koos PEGASUS tipptasemel diplomi Energeetikateaduskond (1,5-aastane) Tuumaelektrijaama ehitus (2-aastane) Robootika (2-aastane)

Kõik programmid annavad õpilastele arenenud teooria ja tehnilised meetodid. Õpilased õpivad tundma hiljutised saavutused on erialade samuti umbes meetodeid ja vahendeid, et valmistada neid ette juhtivatel ametikohtadel või teadusvaldkondades. Viimane poolaasta programm on pühendatud uurimisülesande lahendamiseks probleemi. Probleem avalduse ja lahendus on elemendid M.Sc. Töö, mis on esitatud lõpus uuringud. ... [-]