Filter
Teadusmagistrikraadid
Hispaania Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Materjaliteadus Hispaanias - Materjaliteadus programmid Hispaanias Materjaliteadus

Hariduselt tähistab Master of Science. See on kraadiõppe haridus kapten 's kraadi andnud ülikooli paljudes riikides. Aste on tavaliselt uuritud teadused ja vahetevahel sotsiaalteadused.

Materjaliteaduse valdkonnas ühendatakse erinevaid erialasid, nagu näiteks tehnika, keemia, biokeemia ning muud tehnoloogiad eesmärgiga uurida ning arendada välja tootmises kasutatavaid uusi materjale. See kasvav valdkond valmistab tudengeid ette töötamaks selle nimel, et lahendada globaalseid probleeme, kuna loodusvarude hulk aina väheneb.

Hispaania (Spanish: España) on mitmekesine riik jagada Pürenee poolsaare Portugal juures Lääne lõpus Vahemerele. Hispaania peetakse eksootiline riik Euroopas tänu oma sõbralik elanikud ja pingevaba eluviisi. Tavaline kestus Ülikooli kursused Hispaanias on 4 aastat, välja arvatud meditsiin ja topelt kraadi, mis on 6. Madrid ja Barcelona on tuntud linnades üle maailma oma köök, vilgas ööelu ja maailmakuulus folkloor ja pidulikud.

Materjaliteadus Hispaanias - Võtke MSc Hispaanias. Kõik MSc programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kool siin!

Loe edasi Näita vähem
Muud programmi võimalused Euroopa

1 Tulemused Materjaliteadus, Hispaania

Muud võimalused selles õppevaldkonnas:
Advanced Materials Science and Engineering

AMASE Master on rahvusvaheline magistriprogramm materjaliteaduses ja inseneriteaduses. Õpid kahes neljas Euroopa ülikoolis kahes eri riigist (Saksamaa, Prantsusmaa, Hispa ... [+]

Master Advanced Materials Science and Engineering - AMASE on rahvusvaheline magistriprogrammi materjaliteaduse ja tehnika.

Programm on suunatud üliõpilastele materjaliteaduse ja tehnika alal ning sellega seotud valdkondades, näiteks matemaatika, füüsika, keemia või füüsikaline keemia. Õpilased õpivad kahes neljast ülikoolist ja õpivad kohalikus keeles.

Praegu ei rahastata programmi Erasmus Munduse kaudu. Kui stipendiume saab 2021/2022. Aastaks, teatame sellest siin ja meie veebisaidil.

Programmi tutvustus

AMASE lühidalt:

Õppekava

AMASE - Advanced Materials Science and Engineering... [-]

Hispaania Barcelona
Oktoober 2020
Inglise,Saksa,Prantsuse,Hispaania
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles