Filter
Teadusmagistrikraadid
Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

MTÜ programmid Otsi top MTÜ programme siin! - MTÜ

Master of Science, või MSc on üks kahest kõige levinum magistrikraadi nimetusi; teine ​​on Master of Arts. Üldiselt saavutatakse 2-3 aasta pärast, paljud õpilased valida tööd selle määral suurendada karjäärivõimalusi ja teenimisvõimalusi.

Just see, mida on hariduselt MTÜ? Mittetulundussektor on kogenud märkimisväärset kasvu viimastel aastatel, mis on mitmeid valdkonnas jätkata magistriõpinguid, mille abil edendada oma karjääri. See suhteliselt uus magistrikraadi programm rõhutab oskuste olulised spetsialistid, kellel juhtimises ja juhtivatel ametikohtadel jooksul mittetulundussektor. Kuigi on olemas teatud määral variatiivsus mittetulunduslik organisatsioon magistrikraadi programmid, peaksid õpilased ootavad põhjaliku ülevaate ja uuringu valdkondades nagu strateegiline rahandus, raamatupidamine, Mittetulundusühingute, eetika ja inimressursside kaalutlustel ja mittetulundusühingute valitsemistava ja avaliku muu hulgas valdkondades.

Enamik Master of Science in mittetulunduslik organisatsioon kraadi omanikud teenida kõrgemat palka kui need, valdkonnas bakalaureuse kraadi või kellel ei ole kraadi. Nad on ka suurema tõenäosusega oletada, kõrgema taseme ametikohtadele mittetulunduslik organisatsioon ja sellega seotud valdkondades kui need, kellel puudub arenenud kraadi. Lõpetajad need programmid on ka valmis oma haridusteed jätkata ja jätkata doktorikraade, kui soovitud.

Seal on äärmiselt erinev kulu mittetulunduslik organisatsioon ja juhtimine magistrikraadi programmid. Õpilasi julgustatakse nõu igas koolis nad kaaluvad praeguse õppemaksu määrad ja teavet.

Arvu nonprofit ja heategevuslike ühingute maailmas on viimastel aastatel plahvatuslikult, soodustada töökohtade väljavaated need arenenud mittetulunduslik organisatsioon või juhtimise kraadi.Paljud lõpetajad need programmid minna tööle haridus-, sotsiaal-, kogukonna arengu ja planeerimise või valitsus. Teised hakata ettevõtjaks või toetajad erinevate mittetulundusühingute või sotsiaalteenuseid pakkuvad organisatsioonid.

Bakalaureusekraad valdajate huvitatud edendada oma hariduse ja laiendada oma karjääri mittetulundussektor julgustatakse uurida meie andmebaasis olemas nonprofit magistrikraadi programmid kogu maailmas. Otsi oma programmi alla ja otse ühendusse sisseveo office koolis oma valik täites juhtima kujul.

 

Loe edasi Näita vähem
MScMTÜ

3 Tulemused MTÜ

University of Baltimore, Merrick School of Business

Ülikooli Baltimore MS Mittetulundusühingute Management and Social Entrepreneurship tasakaalustab teadmisi Merrick School of Business and College of Public Affairs, et pak ... [+]

üheskoos pakkusid Merrick School of Business and College of Public Affairs

Mittetulundusühingute nägu unikaalne väljakutseid. Kuna nende arv kasvab kogu riigis, valmistada ennast nende tõhusaks haldamiseks.

Ülikooli Baltimore MS Mittetulundusühingute Management and Social Entrepreneurship tasakaalustab teadmisi Merrick School of Business and College of Public Affairs, et pakkuda Teile põhjaliku hariduse, mis tegeleb mitte ainult tõhus juhtimine, kuid edumeelsed algatused sotsiaalne ettevõte.

[-]
Ameerika Ühendriigid Mount Vernon
August 2019
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Stirling

See sotsiaalettevõtete magistriprogramm aitab lahendada käimasolevaid väljakutseid seoses ärilise elujõulisuse, innovatsiooni ja jätkusuutlikkusega. See on uus ja põnev k ... [+]

Ülevaade

See sotsiaalettevõtete magistriprogramm aitab lahendada käimasolevaid väljakutseid seoses ärilise elujõulisuse, innovatsiooni ja jätkusuutlikkusega. See on uus ja põnev kursus, mis on suunatud spetsialistidele, kes töötavad sotsiaalettevõtetes, nõustajad, ametnikud, arendusjuhid ja sektori esindajad. Kursus on ka hea valik kõigile, kes soovivad arendada karjääri või huvi sotsiaalse ettevõtte vastu.

Keskendudes ühiskondlikele ettevõtetele olulistele teemadele, saate teada, kuidas pakkuda kvaliteetset teenust ja kõrget sotsiaalset väärtust, luua ja säilitada sidusrühmade toetus, kindlustada rahastamine ning mõõta ja edastada edu. Need on määratletud laiemas kontekstis, milles sotsiaalsed ettevõtted tegutsevad, sealhulgas poliitiline, turu- ja kogukondlik kontekst. Kursuse paindlikkus võimaldab teil omandada teadmised konkreetsetest sektoritest või funktsionaalsetest ärivaldkondadest sõltuvalt teie isiklikest nõuetest või teie organisatsiooni vajadustest.... [-]

Suurbritannia Stirling
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
12 - 20 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Johns Hopkins University, Advanced Academic Programs

Johns Hopkinsi teadusuuringute administreerimise MS-i eesmärk on saada kasu teadustöötajatele, kaasa arvatud praegu kõrghariduses töötavatele, valitsusasutustele ja sõltu ... [+]

Johns Hopkinsi teadusuuringute administreerimise MS-i eesmärk on saada kasu teadustöötajatele, kaasa arvatud praegu kõrghariduses töötavatele, valitsusasutustele ja sõltumatutele sihtasutustele, samuti neile, kes soovivad alustada karjääri uurimistöös. Õpilased uurivad, kuidas uurimisettevõte on organiseeritud ja juhitud kogu USA ja rahvusvahelisel tasandil. Mõlemat mittetulunduslikku ja kasumit teenindavat sektorit uuritakse, et esile tuua kõik sarnasused ja / või erinevused. Õpilased saavad ka teada sponsoreeritud uurimisprogrammide haldamisest finantseerimise, infotehnoloogia ja õiguslike, eetiliste, regulatiivsete ja nõuetele vastavuse kaalutlustega seotud valdkondades.... [-]

Ameerika Ühendriigid Washington
September 2019
Inglise
Osakoormus
1 - 5 aastat
Online
Loe edasi eesti keeles