MTÜ programmid Otsi top MTÜ programme siin! - MTÜ

Master of Science, või MSc on üks kahest kõige levinum magistrikraadi nimetusi; teine ​​on Master of Arts. Üldiselt saavutatakse 2-3 aasta pärast, paljud õpilased valida tööd selle määral suurendada karjäärivõimalusi ja teenimisvõimalusi. Just see, mida on hariduselt MTÜ? Mittetulundussektor on kogenud märkimisväärset kasvu viimastel aastatel, mis on mitmeid valdkonnas jät… Loe edasi

Master of Science, või MSc on üks kahest kõige levinum magistrikraadi nimetusi; teine ​​on Master of Arts. Üldiselt saavutatakse 2-3 aasta pärast, paljud õpilased valida tööd selle määral suurendada karjäärivõimalusi ja teenimisvõimalusi.

Just see, mida on hariduselt MTÜ? Mittetulundussektor on kogenud märkimisväärset kasvu viimastel aastatel, mis on mitmeid valdkonnas jätkata magistriõpinguid, mille abil edendada oma karjääri. See suhteliselt uus magistrikraadi programm rõhutab oskuste olulised spetsialistid, kellel juhtimises ja juhtivatel ametikohtadel jooksul mittetulundussektor. Kuigi on olemas teatud määral variatiivsus mittetulunduslik organisatsioon magistrikraadi programmid, peaksid õpilased ootavad põhjaliku ülevaate ja uuringu valdkondades nagu strateegiline rahandus, raamatupidamine, Mittetulundusühingute, eetika ja inimressursside kaalutlustel ja mittetulundusühingute valitsemistava ja avaliku muu hulgas valdkondades.

Enamik Master of Science in mittetulunduslik organisatsioon kraadi omanikud teenida kõrgemat palka kui need, valdkonnas bakalaureuse kraadi või kellel ei ole kraadi. Nad on ka suurema tõenäosusega oletada, kõrgema taseme ametikohtadele mittetulunduslik organisatsioon ja sellega seotud valdkondades kui need, kellel puudub arenenud kraadi. Lõpetajad need programmid on ka valmis oma haridusteed jätkata ja jätkata doktorikraade, kui soovitud.

Seal on äärmiselt erinev kulu mittetulunduslik organisatsioon ja juhtimine magistrikraadi programmid. Õpilasi julgustatakse nõu igas koolis nad kaaluvad praeguse õppemaksu määrad ja teavet.

Arvu nonprofit ja heategevuslike ühingute maailmas on viimastel aastatel plahvatuslikult, soodustada töökohtade väljavaated need arenenud mittetulunduslik organisatsioon või juhtimise kraadi.Paljud lõpetajad need programmid minna tööle haridus-, sotsiaal-, kogukonna arengu ja planeerimise või valitsus. Teised hakata ettevõtjaks või toetajad erinevate mittetulundusühingute või sotsiaalteenuseid pakkuvad organisatsioonid.

Bakalaureusekraad valdajate huvitatud edendada oma hariduse ja laiendada oma karjääri mittetulundussektor julgustatakse uurida meie andmebaasis olemas nonprofit magistrikraadi programmid kogu maailmas. Otsi oma programmi alla ja otse ühendusse sisseveo office koolis oma valik täites juhtima kujul.

Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas: 
University of Stirling
Stirling , United Kingdom

See sotsiaalettevõtete magistriprogramm aitab lahendada käimasolevaid väljakutseid seoses ärilise elujõulisuse, innovatsiooni ja jätkusuutlikkusega. See on uus ja põnev kursus ... +

See sotsiaalettevõtete magistriprogramm aitab lahendada käimasolevaid väljakutseid seoses ärilise elujõulisuse, innovatsiooni ja jätkusuutlikkusega. See on uus ja põnev kursus, mis on suunatud spetsialistidele, kes töötavad sotsiaalettevõtetes, nõustajad, ametnikud, arendusjuhid ja sektori esindajad. Kursus on ka hea valik kõigile, kes soovivad arendada karjääri või huvi sotsiaalse ettevõtte vastu. -
MSc
Päevane õpe
Osakoormus
12 kuud
Inglise
September 2020
ülikoolis