Filter
Teadusmagistrikraadid
Euroopa Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

MTÜ Euroopas - MTÜ programmid MTÜ Euroopas

MSc, ehk teadusmagistri kraad, on üks kahest kõige populaarsemast bakalaureusekraadist. Rahvusvaheliselt tunnustatud MSc kraad omistatakse tavaliselt peale nelja aastat põhjalikku õppetööd, tavaliselt reaalteadustega seotud aladel.

MTÜ tavaliselt töötab, et aidata riike ja kogukondi, kes on hädas, et ellu jääda, sest üleujutused, nälg, haigused või sõda või puudumise tõttu mugavusi, nagu haridus ja tervishoid. MTÜ õpilased õpivad, kuidas töötada erinevate kultuuride anda asjakohased ja vajalikud leevendust.

Kõigil on üle 4000 kõrgkoolide Euroopas pakkudes laia valikut kursusi bakalaureuse-, magistri-ja doktoriõppe tasemel. Rohkem ja rohkem neid organisatsioone, kes pakuvad inglise keele haridus vähemalt osa oma kraadi programmid, Euroopa ülikoolid on nüüd kõrgema kvaliteediga kui kunagi varem. Euroopa ülikoolid pakuvad sõbralik teretulnud välisüliõpilastele ning anda muidugi teadmisi, mis vastab nende elukutse vajab tänapäeva globaalne nõudlus.

MTÜ Euroopas - Võtke MTÜ Euroopas. Saad kõik MSc programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kooli otse siin!

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:
MScMTÜ

1 Tulemused MTÜ, Euroopa

University of Stirling

See sotsiaalettevõtete magistriprogramm aitab lahendada käimasolevaid väljakutseid seoses ärilise elujõulisuse, innovatsiooni ja jätkusuutlikkusega. See on uus ja põnev k ... [+]

Ülevaade

See sotsiaalettevõtete magistriprogramm aitab lahendada käimasolevaid väljakutseid seoses ärilise elujõulisuse, innovatsiooni ja jätkusuutlikkusega. See on uus ja põnev kursus, mis on suunatud spetsialistidele, kes töötavad sotsiaalettevõtetes, nõustajad, ametnikud, arendusjuhid ja sektori esindajad. Kursus on ka hea valik kõigile, kes soovivad arendada karjääri või huvi sotsiaalse ettevõtte vastu.

Keskendudes ühiskondlikele ettevõtetele olulistele teemadele, saate teada, kuidas pakkuda kvaliteetset teenust ja kõrget sotsiaalset väärtust, luua ja säilitada sidusrühmade toetus, kindlustada rahastamine ning mõõta ja edastada edu. Need on määratletud laiemas kontekstis, milles sotsiaalsed ettevõtted tegutsevad, sealhulgas poliitiline, turu- ja kogukondlik kontekst. Kursuse paindlikkus võimaldab teil omandada teadmised konkreetsetest sektoritest või funktsionaalsetest ärivaldkondadest sõltuvalt teie isiklikest nõuetest või teie organisatsiooni vajadustest.... [-]

Suurbritannia Segamine
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
12 - 20 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles