Filter
Teadusmagistrikraadid
Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Moedisain programmid Otsi top Moedisain programme siin! - Moedisain

Kõrghariduse hierarhias on magistrikraad järgmine samm bakalaureuseõppe kohal. Õppekava lõpeb umbes ühe kuni kahe aastaga ja see viib teid teie konkreetsele õppevaldkonnale. Kraadi omandamine aitab teil oma karjääri edendada.

Mis on moedisaini magistrikraad? Programm valmistab teid ette tööle kiire ja konkurentsivõimelise tööstusega. See õpetab õpilastele oskusi, mis on vajalikud disaini ja innovatsiooni õitsenguks muutuvas keskkonnas. Kursused hõlmavad mitmesuguseid teemasid, sealhulgas moe- ja disaini põhialuseid, rõivaste disaini, brändi juhtimise põhimõtteid ja tehnoloogiat. Paljud programmid annavad üliõpilastele võimaluse töötada ettevõtetega, et saada tööstuses töökogemust.

Moodatööstus on igal aastal tabanud tuhandeid ja lootustandvaid taotlejaid. Mood Disaini magistrikraadiga saate silma oma konkurentide seas. Selline aste on kasulik ka siis, kui soovite oma karjääri edendada. Paljud tööandjad hindavad neid, kellel on ulatuslik haridustase.

Sõltuvalt teie taotlusest võtab moodne disaini programm aega umbes üks kuni kaks aastat. Registreerimise maksumus varieerub koolist koolini. Õppemaksu ja tasude määramiseks võtke ühendust oma eelistatud kolledžiga.

Lõpetajad leiavad, et on olemas karjäärivõimalused nii moetööstuses kui ka väljaspool seda. Kuigi mõned leiavad tööd moe või tekstiilide disaineritena, töötavad teised jaemüügiettevõtetes juhtimis- või kaubandusasjadega. Teatri, filmi ja televisiooni kujundajatele on ka töökohti. Lõpuks on meedia- ja kirjastustööstusel sageli võimalused moeloojate, stilistide ja kirjanike jaoks. Kuna moedisainiprogramm õpetab õpilastele paljusid väärtuslikke oskusi, on lõpetajatel neile paljude karjäärivõimaluste valik.

Moodustruktuurid pakuvad palju rahvusvahelisi koole, samuti on saadaval online kursused. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

 

Loe edasi Näita vähem

1 Tulemused Moedisain

Grenoble Ecole de Management

Programmi lõpuks on õpilased omandanud võtmepädevused moe-, disaini- ja luksusfirmade edukaks juhtimiseks ning suudavad areneda professionaalselt nende tööstusharude jaok ... [+]

Ülevaade

Programmi kestus: Üks õppeaasta (ülikoolilinnakus) Lõplik juhtimisprojekt (saab töötamise ajal teha eemalt)

Riiki sisenemise nõuded: bakalaureusekraadi bakalaureusekraad mis tahes ainevaldkonnas. Fluency inglise keeles

Täielik programmitasu: 23 450 €

Ülikoolilinnaku asukohad: Pariis, Grenoble, Prantsusmaa

Keel: inglise keel

Miks valida magistrikraad moe-, disaini- ja luksuskorralduse programmis?

Moe-, disaini- ja luksusjuhtimise magistrantuuri eesmärk on pakkuda nendes tööstusharudes tegutsevatele rahvusvahelistele ettevõtetele profiile, mida nad vajavad keerulises keskkonnas väga konkurentsivõimeliseks. Moe-, disaini- ja luksustööstus on disainimahukas ja innovatsioonile orienteeritud tööstusharu, pakkudes hüperkonkurentsivõimelises keskkonnas väga häid kasvuvõimalusi. Sel põhjusel soovivad nende tööstusharude ettevõtted värvata eksperte, kes tunneksid nende valdkondade spetsiifilisi dünaamikaid ning suudaksid ettevõtteid juhtida ja kaubamärke edukalt arendada.... [-]

Prantsusmaa Grenoble Île-de-France
September 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles