Filter
Teadusmagistrikraadid
Euroopa Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Moekorraldus Euroopas - Moekorraldus programmid Moekorraldus Euroopas

Master programmid annab sama pealkirja kraadi - Master. Magistriõpingutele nagu Masters of Science on lühendatud MSc. Master of Science in Management programm või Master of Science of Management haridus on kraadiõppe programmide ühise juhtimise alla. See tähendab, et õpilased saavad akadeemilise hariduse koos põhjaliku arutelu ja abstraktsioon. Masters tavaliselt saab liigitada Master of Science (MSc) või populaarne Master of Arts (MA). Master of Science (MSc) tavaliselt on antud edukalt saavutada kraadiõppe programmide teaduse või tehnika koondumispunktiks.

Moemajanduse valdkond hõlmab moetööstuse jae- ja turundussuhteid, kusjuures täiendav keskendumine sotsiaalse meedia ja ajaveebide kaasamisele uue vanusega seotud turundustegevusele. Kursused sellel teemal õpetavad üliõpilasi mood-ja outs of moe-äri.

Euroopas on suuruselt kuues kontinent ja hõlmab 47 riigis ja assortii sõltuvused, saartel ja territooriumid. Ta piirneb Vahemere lõuna, Aasia itta ja Atlandi ookeanist läänes.

Moekorraldus Euroopas - Võtke Moekorraldus Euroopas. Saad kõik MSc programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kooli otse siin!

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

4 Tulemused Moekorraldus, Euroopa

IPAG Business School

Seda programmi õpetatakse prantsuse keeles. Pariisi IPAG Business School erialad pakuvad üliõpilastele ja spetsialistidele ainulaadset võimalust oma äritegevuse kasvu tän ... [+]

Seda programmi õpetatakse prantsuse keeles.

Pariisi IPAG Business School erialad pakuvad üliõpilastele ja spetsialistidele ainulaadset võimalust oma äritegevuse kasvu tänapäeva dünaamilises ja konkurentsivõimelisel turul.

Need programmid sobivad üliõpilastele ja spetsialistidele, kes soovivad alustada või jätkata oma karjääri riiklikes, piirkondlikes või rahvusvahelistes äriprojektides.

See prantsuse programm on kavandatud suunama õpilasi, arendama oma teadmisi ja mõistma erinevaid ärivaldkondi enne karjääri valimist.

Programm ühendab nii teooria kui ka juhtumiuuringud, julgustades õpilasi strateegiate väljatöötamist reaalsetes äriseadetes.... [-]

Prantsusmaa Pariis Tore
Võta kooliga ühendust
Prantsuse
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Rome Business School

Rome Business School magistrikraad Fashion Managementis on suunatud kõigile vajalikele vahenditele, et tõlgendada, prognoosida ja jälgida selle sektori etappe ja suundumu ... [+]

Tipptaseme koolitamine, tasustatud praktika, karjäärinõustamine, rahvusvahelised võrgustikud ja paljud teised eelised teie professionaalseks ja isiklikuks arenguks. Koolituse valemid iga nõudluse jaoks.

Alguskuupäev: igal aastal märtsis ja oktoobris.

Maailma moeturg on igal aastal umbes kolm triljonit USA dollarit, mis moodustab 2% maailma sisemajanduse kogutoodangust. Selle rikkaliku tööstusharu alamvaldkondade seas on peamised konkurendid naisterõivad (621 miljardit), meeste rõivad (402 miljardit), lasteriided (186 miljardit) ja spordirõivad (90,4 miljardit).

Et saada ettekujutus loodud väärtuse üldisest suurusest, pidage lihtsalt silmas, et pulmakleidid omakorda tekitavad 57 miljardi USA dollari suuruse müügimahu, rääkimata kõigist nendest tegevustest, mis on tavaliselt ainult osaliselt seotud moemaailmaga, näiteks ilutooted ja mõned trendikad kodutarvikud.... [-]

Itaalia Rooma Itaalia online
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Lincoln

MSc mood Management eesmärk on toota lõpetajate, kes suudavad analüüsida tarbijate ja muude suundumuste ühiskonnas, et arendada tõhusaid ostu-, jaemüügi-ja reklaami strat ... [+]

Kursus

MSc mood Management eesmärk on toota lõpetajate, kes suudavad analüüsida tarbijate ja muude suundumuste ühiskonnas, et arendada tõhusaid ostu-, jaemüügi-ja reklaami strateegiad.

Programm sobib kandidaatidele, kes soovivad jätkata juhtimiskarjääri moetööstuses. Võimalike rollide näited hõlmavad poehaldurit, kaubamärgi esindajat, moeostjat, suundumuste prognoosi ja turundusjuhtkonda.

Taotlusi on teretulnud paljude erialade, sealhulgas disaini-, äri-, kunsti- ja sotsiaalteadused.

TähtsündmusedProgrammi õpetab rahvusvaheliste akadeemikute meeskond. Lisaks sellele kasutab kursus külalisesinejaid, kes on moe- ja muude tegevusvaldkondade spetsialistid.

... [-]

Suurbritannia Lincoln
August 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
IESEG School of Management Lille - Paris

Liituge meie MFMiga: üheaastane magistriõpe õpetatakse inglise keeles, keskendudes moejuhtimisele ühes Pariisi ülikooli ülikoolis. ... [+]

IÉSEG MSc in Fashion Management on üheaastane magistriõpe, mis on täielikult õpetatud inglise keeles, mis on mõeldud andekatele inimestele, kes soovivad spetsialiseeruda Fashion Business'ile ja saavutada rahvusvahelise karjääri moetööstuses.

Programmi eesmärgid

Programmi eesmärk on valmistada ette moeettevõtete tulevasi juhte, kes suudavad toime tulla konkurentsivõimelise globaalse keskkonda ja edendada kogemuste ja parimate tavade vahetamist rahvusvahelisel moel.

Lõpetanute karjäärivõimalusi võib leida kõikides valdkondades, mis on seotud moetööstuse juhtivate rollidega, sealhulgas ostjaga; tootejuht; müük

Programmi eelised

· Juhtumiuuringute, ettevõtete külastuste ja külalisesinejate segu moe- ja luksuskaupade tööstusest.... [-]

Prantsusmaa Pariis
September 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles