Filter
Teadusmagistrikraadid
Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Molekulaarne bioteadus programmid Otsi top Molekulaarne bioteadus programme siin! - Molekulaarne bioteadus

Magistrikraadi omandamine võib võtta aastaid rasket tööd ja pühendumist. Palk saab selle väärtust, kuna paljud kõrgharidusega kraadiõppes osalevad kvalifitseeritud karjääris, kus on palju hüvitisi ja mitmekesised karjäärivõimalused.

Mis on molekulaarbioloogia teaduse magister? See kraadiõppe programm, mis tavaliselt teenib umbes kaks aastat täistööajaga koolitust, annab õpilastele teadmisi sellistest teadusharudest nagu biokeemia, rakubioloogia, molekulaarbioloogia ja biotehnoloogia, et valmistada üliõpilasi ette tulevasteks karjäärideks teaduslikes uuringutes ja haridus. Õpilased loevad kirjandust, osalevad klassides, täidavad uurimisprojekte ja töötavad laboris, kuna nad viivad oma hiljuti omandatud oskused ja teadmised sisse praktilistes ülesannetes.

Magistrikraadi saamine võib olla kasulik lõpetanutele, kuna see aste on tõendiks, et õpilased on hoolas ja pühendunud inimesi. Konkurentsivõimelises tööturul võib kõrghariduse omandamine õpilasi, keda tööandjad on kõrgelt nõudnud.

MSc omandamine võib varieeruda sõltuvalt sellistest teguritest nagu kooli asukoht või kui kiiresti õpilased suudavad sooritada nõutavat kursuste tööd. Õpilased peaksid rääkima tulevaste koolidega, et saada praegust õppemaksu teavet.

Paljud õpilased, kes teenivad molekulaarbioloogia teaduskonna, valisid karjääri uurimistöös, farmakoloogias, meditsiinis, keskkonnakaitses, energiakonsultatsioonis ja eluslooduse säilitamises. Mõned kõrgkoolid valivad akadeemilistesse ringkondadesse siirdumise ja ülikoolide õppejõudude või teadustöötajatega liitumise, samas kui teised võivad siseneda mitte-avalikus sektoris ja töötada eraomandis olevate korporatsioonide jaoks. Teised kõrgkoolid võivad jätkata doktoriõpinguid, et veelgi suurendada oma teadmisi ja oskusi.

Kui soovite oma karjääri edendada, oma teadmisi täiendades ja paremate võimaluste leidmist, on MSc teenimine hea algus. Lisateabe saamiseks otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

 

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

2 Tulemused Molekulaarne bioteadus

Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

Meie kõrgelt hinnatud MSc Biomolecular and Biomedical Sciences programm valmistab teid praktiliste oskuste teadusliku uurimise ja väärtuslik kogu akadeemilisi teadmisi, m ... [+]

Biomolekulaarsed ja biomeditsiiniteadused on keerukad, nõudlikud entusiastlikud, juhitud üliõpilased. Muidugi pakuvad need tipptasemel väljad ka positiivset mõju - ja olulist karjääri.

Biomeditsiini teadused pakuvad lootust haiguste ravimiseks ja inimeste tervise ja heaolu parandamiseks kogu maailmas. Iga avastus kujundab tulevikku. Iga panus soodustab ühist kasu.

GCU on järjestatud Ühendkuningriigi top 20-s maailma juhtivate standardite (Research Excellence Framework) raames sooritatud terviseuuringute jaoks. Meie kõrgelt hinnatud MSc Biomolecular and Biomedical Sciences programm valmistab teid praktiliste oskuste teadusliku uurimise ja väärtuslik kogu akadeemilisi teadmisi, mida teavitavad uusimad uuringud valdkonnas.... [-]

Suurbritannia Glasgow
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Southern Denmark

Aastal magistriõppesse molekulaarsed bioteadused õpid rakkude reaktsioone, valgud ja nende ülesanded ja geenid organismid. Need on keskne ... ... [+]

Et võeta vastu magistriõppesse molekulaarsed bioteadused, peate täitma asjakohased bakalaureuse programmi.Aastal magistriõppesse molekulaarsed bioteadused õpid rakkude reaktsioone, valgud ja nende ülesanded ja geenid organismid. Need on keskne valdkondades teadus- nii vähi, diabeedi ja nakkushaigused. Osakonna teadlased koostööd suurimate biotehnoloogia ja ravimifirmad, ja programm annab teile võimaluse ühendada akadeemilise väljakutsed võitlevad haigus.

Research in Biokeemia ja Molekulaarbioloogia

Biokeemia ja Molekulaarbioloogia University of Southern Denmark keskendub oma uurimistööd:

Ehitus ja korralduse geenid Määruse geeni aktiivsuse Kuidas geeni informatsioon teisendatakse valgu abil RNA ... [-]
Taani Odens
September 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles