$close

Filtrid

Kuva tulemused

Museoloogia programmid Otsi top Museoloogia programme siin! - Museoloogia

Magistrikraadi saamine on tohutu akadeemiline saavutus, mida paljud õpilased soovivad. See tähistab antud valdkonnas konkreetset saavutuste taset ja aitab avada täiendavaid karjäärivõimalusi. Mis on magistrikraad museoloogias? See hõlmab muuseumi uurimist, sealhulgas nende arengut ja arengut. Kursuse harjutused on tavaliselt õppekava osa, nagu ka külastajate ligitõmbamise ja harimise k… Loe edasi

Magistrikraadi saamine on tohutu akadeemiline saavutus, mida paljud õpilased soovivad. See tähistab antud valdkonnas konkreetset saavutuste taset ja aitab avada täiendavaid karjäärivõimalusi.

Mis on magistrikraad museoloogias? See hõlmab muuseumi uurimist, sealhulgas nende arengut ja arengut. Kursuse harjutused on tavaliselt õppekava osa, nagu ka külastajate ligitõmbamise ja harimise kursused. Väljaõppekohad ja praktikakohad võivad olla ka kursuste osaks ja õpilastel on võimalus õppida parimaid tavasid erinevates institutsioonides. Kui õpilased tunnevad huvi konkreetse valdkonna vastu, võib olla kasulik võtta täiendavaid kursusi, näiteks kunstiajalugu või teadust, et täiendada oma museoloogia kursuste tööd.

On mitmeid põhjuseid, miks üliõpilased valivad museoloogia alal kõrghariduse. Programm saab õpetada olulisi planeerimise, turustamise ja kriitilise mõtlemise oskusi. Täiustatud kraad võib aidata ka ülikoolilõpetajatel muuseumi tõhusamalt juhtida.

Magistriõppe maksumus museoloogias võib kõikuda kooli, asukoha ja programmi kestuse alusel. Kõigi õppe- ja registreerimiskulude kinnitamiseks on soovitatav rääkida vastuvõtva ametnikuga kõikides institutsioonides, mida te kaalute tõsiselt.

Pärast kraadiõppe lõpetamist on mitmeid erinevaid muuseume, kus õpilased võivad leida tööd. Mõned kõige tuntumad institutsioonid kuuluvad ajaloo, kunsti, teaduse ja spordi kategooriasse. Paljud ajaloolised hooned toimivad ka muuseumidena ja vajavad kaarte, mis aitavad säilitada oma kogusid. Täiendavaid töövõimalusi võib leida ka mitmetest eklektilisematest institutsioonidest, sealhulgas võlukunsti, mänguasjade ja tsirkuse muuseumidest.

On olemas lai valik kohalike ja rahvusvaheliste koolide, kellel on magistrikraad museoloogia programmides. Meie põhjalik andmebaas on ideaalne koht oma teadustöö alustamiseks. Online-klassid võivad olla parimad võimalused vähem paindlike ajakavadega õpilastele. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Näita vähem
$format_list_bulleted Filtrid
Järjestus:
Soovitatud Viimatised pealkiri
University of Stirling
Segamine, Suurbritannia

Meie interdistsiplinaarne magistrikursus on ideaalne siis, kui olete juba pärandisektoris töötanud või otsite karjääri selles valdkonnas. See pakub ideaalse tasakaalu pärandi ... +

Meie interdistsiplinaarne magistrikursus on ideaalne siis, kui olete juba pärandisektoris töötanud või otsite karjääri selles valdkonnas. See pakub ideaalse tasakaalu pärandi ja poliitika praktiliste ja intellektuaalsete elementide vahel. -
MSc
Täiskoormus
Osakoormus
12 - 24 kuud
Inglise
Ülikool