Filter
Teadusmagistrikraadid
Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Muusika programmid Otsi top Muusika programme siin! - Muusika

Magistrikraadi omandamine on suur saavutus. Kuid mis toimub magistrikraadi saamiseks? Tavaliselt õpib magistrikraad kraadi eeldab võttes kursuste ja eksamid. See võib hõlmata ka uurimistöö lõpetamist või väitekirja kirjutamist ja kaitsmist.

Mis on muusikateaduste magister? Need õppekavad aitavad maitsestatud muusikuid saada ekspertideks heliloojateks ja esinejateks. Mõnikord peavad koolid sisenemisel õpilastel esitama muusika esitlust, mis näitab nende võimekust koos muusikaportfelliga, mis näitab varasemat tööd. Õpilastele antakse üldjuhul ülesandeks muusika esitamine, sealhulgas klassikaline, džäss ja pop. Sõltuvalt õppetööst võib õpilased saada muusikateoste ja -toote eest hoolitsemist. Kompositsiooniuuringud liiguvad sageli ümber struktuuri ja teooria, samas kui tootmise koolitus õpetab arvutipõhist salvestamist, segamist ja mastering.

Paljud lõpetajad naudivad karjääri oma valitud valdkonnas. Samuti võivad nad sageli leida, et nende taseme teenimine on neid muusikatööstuses või akadeemilistes ringkondades kasumlikumaks ja austatud positsioonideks.

Kuigi muusikakõrgkooli väärtus on hindamatu, on kraad endiselt hinnasilti. Programmide maksumus sõltub siiski institutsioonist ja geograafiast. Lisateavet programmi tasude ja õppemaksu kohta saate otse valitud ülikooli vastuvõtu esindajale.

Keskastmejärgsetest muusikakoolitajatest orkestrite dirigentidele on paljude magistrikraadide muusikakõrgkoolide õpilaste haridust omandanud. Lisaks sellele on paljud vilistlased oma muusikavõistluse karjääri suurendanud oma hariduse ajal pakutavat kokkupuudet ja koolitust. Kuna paljud programmid pakuvad õpetust tootmises, võtavad mõned õpilased ette ka karjääri salvestusvaldkonnas. Mõelge, kuidas muusikateaduste magistrikraad võib oma muusikakarjääri tuua.

Kui olete alati ette kujutanud magistriprogrammi Music programmi sisenemist, on nüüd aeg näha oma unistusi. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

 

Loe edasi Näita vähem

2 Tulemused Muusika

Staffordshire University

Töötada sügav mõistmine tehnoloogiate ja põhimõtete taga kaasaegse muusika tootmist ja levitamist. Loe arenenud salvestamise tehnikat, akustika, mastering, digitaalne hel ... [+]

MSc in Music Technology

Töötada sügav mõistmine tehnoloogiate ja põhimõtete taga kaasaegse muusika tootmist ja levitamist. Loe arenenud salvestamise tehnikat, akustika, mastering, digitaalne heli sünteesi, muusika tarkvara arendamise ja helikujundus.

Lühikirjeldus

MSc Music Technology õpilased saavad suurepärase ressursse, sealhulgas lipulaev salvestamise ja segamine stuudio SSL AWS 900. Meil on ka Avid Learning Partner, nii õpilastel on võimalus võtta Pro Tools Akrediteerimine kuni Avid 210M.

Õpetas moodulite hulka:

Audio salvestamine Mastering ning signaali töötlemise Akustika Kaasaegne Koostis Täpsem Pro Tools tehnika elektroonika Elektroakustilise koostis Koolilõpetaja sihtkohtadesse ... [-]
Suurbritannia Stoke-on-Trent
August 2019
Inglise
Päevane õpe
12 - 32 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Politecnico di Milano

Muusika ja akustiline ehitus on kaheaastane magistriõppekava, mis kuulub infotehnoloogia valdkonda (Itaalia haridusministeeriumi, ülikooli ja teadusuuringute valdkonna re ... [+]

Muusika ja akustiline ehitus on kaheaastane magistriõppekava, mis kuulub infotehnoloogia valdkonda (Itaalia haridusministeeriumi, ülikooli ja teadusuuringute valdkonna referentsdistsiplinaarne ala) on LM-32, mis vastab arvutiteadusele ja Ehitus).

See MS programm on kaks rida, Acoustic Engineering identifitseeritud MCR ja Music Engineering identifitseerib MMI. MCRi rada pakutakse Cremona ülikoolilinnakus ja keskendub eelkõige arvutus-, vibratsiooni-, muusika- ja ruumiakustikale. ME rada pakutakse Milano Leonardo ülikoolilinnakus ja on rohkem seotud kõigi muusikalise informaatika aspektidega; heli ja multimeedia signaalide töötlemine; Muusika teabe hankimine ja otsimine; ja muusika tootmise tehnoloogiad.... [-]

Itaalia Milan Cremona
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles