Organisatsioonihaldus programmid Otsi top Organisatsioonihaldus programme siin! - Organisatsioonihaldus

Magistrikraad või magistrikraad on akadeemiline kraad, mida antakse üliõpilastele, kes on omandanud kraadiõppe ja näitasid kõrgtasemelist arusaamist konkreetsest valdkonnast. Sellise kraadi teenimine nõuab tavaliselt seda, et üliõpilane pühendaks täiskoormusega õpinguteks aasta või rohkem. MSc lõpuleviimine võib hõlmata tervikliku eksami sooritamist või väitekirja koostamist. M… Loe edasi

Magistrikraad või magistrikraad on akadeemiline kraad, mida antakse üliõpilastele, kes on omandanud kraadiõppe ja näitasid kõrgtasemelist arusaamist konkreetsest valdkonnast. Sellise kraadi teenimine nõuab tavaliselt seda, et üliõpilane pühendaks täiskoormusega õpinguteks aasta või rohkem. MSc lõpuleviimine võib hõlmata tervikliku eksami sooritamist või väitekirja koostamist.

Mis on magistrikraad organisatsiooni halduses? Selle kraadi eesmärk on aidata õpilastel ette valmistada juhtivtöötajaid. Nad võivad õppida suhtlemistaktikat, juhtimistehnikaid ja planeerimisstrateegiaid. Õpilased võivad hõlmata selliseid teemasid nagu mitmekesisus ja kaasatus, suhtlemine, avalikud suhted, juhtimisfondid, meeskonna loomine ja innovatsioon. Kursused hõlmavad tihti õigusprotsessi uuringut, organisatsioonide strateegilist planeerimist, avaliku sektori eelarvestamist ja finantsjuhtimist, organisatsiooni käitumist ja teooriat ning juhtimise mõtlemise arengut.

Organisatsioonijuhtimise programmid võimaldavad õpilastel tavaliselt uurida, arendada ja rakendada erinevaid elu- ja karjääri juhtimise oskusi. Näiteks koolilõpetajatel on tavaliselt väljaarendamise oskus, ajakava koostamine ja tähtaegade loomine ja pidamine. Need oskused võivad inimestel võimaldada kõrgemaid tasustatavaid töökohti.

Kuna organisatsiooni halduse magistrivõistlust pakutakse mitmesugustes ülikoolides ja mõnede kursuste juurde pääseb kaugele, võivad kulud kõikuda. Uurige iga programmi põhjalikult ja võtke otse ühendust ülikoolidega, et saada üksikasjalikumat kulude ootust.

Magistrikraad organisatsioonilise halduse lõpetajal võib leida end kvalifitseeritud, et hoida positsioone erinevates valdkondades: inimressursside juhtimine, finantsteenused, kõrgharidus, valitsus ja mittetulundusühingud. Lõpetajad võivad jätkata karjääri ka kontorihaldurite, inimressursside haldajate või meditsiinitöötajate juhtidega. Ükskõik milline positsioon, mis nõuab võimeid luua, juhtida või kontrollida meeskondi või hallata rajatist või ettevõtet, sobib tavaliselt organisatsiooni administratiivse astmega isiku jaoks hästi.

Magistrikursuste programme organisatsiooni haldamiseks pakutakse paljudes ülikoolides üle maailma ja üliõpilased võivad saada seda kraadi online. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas: 
Johns Hopkins University, Advanced Academic Programs
Washington, Ameerika Ühendriigid

Johns Hopkinsi teadusuuringute administreerimise MS-i eesmärk on saada kasu teadustöötajatele, kaasa arvatud praegu kõrghariduses töötavatele, valitsusasutustele ja sõltumatut ... +

Johns Hopkinsi teadusuuringute administreerimise MS-i eesmärk on saada kasu teadustöötajatele, kaasa arvatud praegu kõrghariduses töötavatele, valitsusasutustele ja sõltumatutele sihtasutustele, samuti neile, kes soovivad alustada karjääri uurimistöös. Õpilased uurivad, kuidas uurimisettevõte on organiseeritud ja juhitud kogu USA ja rahvusvahelisel tasandil. -
MSc
Osakoormus
Inglise
Online
 
Warsaw University of Life Sciences - SGGW (WULS-SGGW)
Warsaw, Poola

Annab õpilastele laia akadeemilisi teadmisi ning hõlbustab neil arendada oskusi, mis valmistab neid ette karjääri dünaamiline globaalne ärikeskkond.

Annab õpilastele laia akadeemilisi teadmisi ning hõlbustab neil arendada oskusi, mis valmistab neid ette karjääri dünaamiline globaalne ärikeskkond. -
MSc
Päevane õpe
4 semestrid
Inglise
Ülikool
 

NÄPUNÄIDE! Kui esindate kooli ja soovite oma programme meie loenditesse lisada, võtke meiega ühendust siin