Filter
Teadusmagistrikraadid
Euroopa Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

Organiseerimine Euroopas - Organiseerimine programmid Organiseerimine Euroopas

Master of Science või MSc on kraadiõppe kraadi tavaliselt valdkondades Teaduste ja sotsiaalteadused. MSc võib muidugi põhinev, teaduspõhise, või nende kahe segust.

Seal on rohkem kui neli tuhat kõrgkoolid Euroopas juhtivate teadusasutuste väikestele, õppetöö orienteeritud ülikoolides. Euroopa ise ei ole nii palju teistsugune kui teistel kontinentidel, ulatudes polaarjoonest Aafrika rannikul.

Organiseerimine Euroopas - Võtke Organiseerimine Euroopas. Saad kõik MSc programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kooli otse siin!

Loe edasi Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas:

2 Tulemused Organiseerimine, Euroopa

Aarhus University

Homses tärkava äriringkonna juhi ja töötajana tegutsemiseks ja oma panuse andmiseks on vajalikud strateegiliste, organisatsiooniliste ja juhtimisprotsessidega seotud osku ... [+]

Programmi kohtaKeel: inglise keelÕppekoht: AarhusAlgus: august / september (talvel ei ole suvi)Sissejuhatus

Äriringkondades on see muutuste aeg koos kasvava globaliseerumise, tiheneva konkurentsi ning oluliste sotsiaalsete ja tehnoloogiliste muutustega.

Homses tärkava äriringkonna juhi ja töötajana tegutsemiseks ja oma panuse andmiseks on vajalikud strateegiliste, organisatsiooniliste ja juhtimisprotsessidega seotud oskused. Need protsessid on selles programmis fookuses, mis annab õpilastele asjakohaseid teadmisi, teadmisi ja käitumisoskusi. Päriselu protsessid on sageli rahvusvahelise ulatusega, mis kajastub programmi erinevate kursuste sisus.

Pakume teemapõhist, praktika- ja protsessikeskset ning järk-järgult üles ehitatud õppeprogrammi, mida toetavad kaasaegsed ja tehnoloogiliselt uuendatud õppemeetodid. Õppeprogrammi iseloomustab üliõpilaste kõrge kaasatus ja vastutus omaenda õppimise eest.... [-]

Taani Århus
August 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
VU University Amsterdam, Graduate School of Economics and Business Administration

Strategizing muutuvas maailmas: üleilmastumine, koostöö ja ümberkujundamine. ... [+]

21. sajandil, organisatsioone, mille eesmärk on saavutada ja säilitada konkurentsieeliseks on vaja saavutada ülemaailmne energiatõhususe ja kohaliku reageerimisvõime, samas hõlmates loovaid lahendusi ja mujal maailmas õppimist. Master spetsialiseerumine Strategy & Organization keskendutakse neile juhtimise probleemid ja on üles ehitatud kolmele teemale: üleilmastumine, ühendatud maailma ja pidevat muutumist. Nagu magistrant spetsialiseerunud strateegia ja organisatsiooni, siis uurib probleeme juhtimisega seotud rahvusvahelise tegevuse rahvusvaheliste ettevõtete ja ettevõtluse ettevõtted tegutsevad piiriüleselt. Sul on vastamisi küsimustele nagu: mis otsustusprotsessides sõita välismaale ja nearshoring R & D, IT ja äriprotsesside? Kuidas valida parim koht oma tootmisrajatised või ettevõtte peakorter? Millised on parimad strateegiaid täiskäigu kasvu ja laienemist? Kui olete läbinud kõik komponendid magistriõppes, siis on tiitel Master of Science in Business Administration koos viitavad oma spetsialiseerumine diploma supplement. See aste on rahvusvaheliselt tunnustatud. ... [-]

Holland Amsterdam
Võta kooliga ühendust
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles