$close

Filtrid

Kuva tulemused

PPE programmid Otsi top PPE programme siin! - PPE

Matemaatika, loodusteaduste ja sotsiaalteaduste valdkonna üliõpilaste harilik kraad on magistrikraad. See aste pakub selliste ainete intensiivset õpet ja aitab õpetlastel ette valmistada rohkem tulutoovaid töökohti ja intensiivseid doktoriõppeprogramme. Mis on PPE-ga seotud magistrikraad? PPE tähistab "filosoofiat, politoloogiat ja majandust". Selles interdistsiplinaarses õppevaldkonnas… Loe edasi

Matemaatika, loodusteaduste ja sotsiaalteaduste valdkonna üliõpilaste harilik kraad on magistrikraad. See aste pakub selliste ainete intensiivset õpet ja aitab õpetlastel ette valmistada rohkem tulutoovaid töökohti ja intensiivseid doktoriõppeprogramme.

Mis on PPE-ga seotud magistrikraad? PPE tähistab "filosoofiat, politoloogiat ja majandust". Selles interdistsiplinaarses õppevaldkonnas püüavad programmi osalejad mõista sotsiaalseid nähtusi erinevate analüütiliste raamistike kontekstis. Filosoofia annab õpilastele unikaalse loogika ja eetika tausta mõtteid ja mõtlemist. Poliitika aitab inimestel näha maailma institutsioone ja juhitavat ühiskonda laias perspektiivis. Majandus on meie kaasaegse maailma ja sotsiaalse struktuuri oluline osa. Nende kombineeritud uuringute kraadiprogrammiga saab õppijaid koolitada, et hinnata ja analüüsida meie ühiskonna eetilisi ja majanduslikke valikuid.

Inimesed, kellel on kõrgelt arenenud PPE valdkonnas, on tavaliselt väga analüütilised mõtlejad, kes võivad aidata neil tulevikus karjääris. Selles astmes on paljud teadlased orienteerunud detailidele ja arendavad tugevaid keele- ja kirjutamisoskusi.

Kuigi magistrikraadi saamine võib võtta aega ja raha, võib selle väärtuseks olla potentsiaalne kasu. Nii paljud kolledžid ja ülikoolid, mis asuvad üle kogu maailma, saavad õpilasi igal ajal õppida peaaegu kõikjal. Nende programmide maksumuse leidmiseks soovitatakse huvitatud isikutel rohkem teavet saada üksikute koolide kohta.

PPE kõrgeltarenenud kraad hõlmab sageli karjäärivõimalusi arvukates tööstusharudes. Paljud võivad kaaluda pangandus- või finantstöödega seotud majanduspõhiseid positsioone. Ka karjäärivõimalused on ka õiguskeskused ja sotsiaaltöö. Selle valdkonna õpilased on õppinud, poliitikat, ajakirjandust, raamatupidamist, reklaami ja palju muud.

MSc teenimine võib olla tõhus viis oma karjääri edenemiseks. Haridusasutused asuvad kogu maailmas ja paljud pakuvad veebiklasse. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Näita vähem
Muud võimalused selles õppevaldkonnas: 
$format_list_bulleted Filtrid
Järjestus:
Soovitatud Viimatised pealkiri
University of Groningen
Groningen, Holland

Meie tänane maailm seisab silmitsi keeruliste väljakutsetega, mida ei saa lahendada ainult üks distsipliin. Vajame lähenemist, mis ületab piire. Meie valikuline üheaastane fil ... +

Meie tänane maailm seisab silmitsi keeruliste väljakutsetega, mida ei saa lahendada ainult üks distsipliin. Vajame lähenemist, mis ületab piire. Meie valikuline üheaastane filosoofia, poliitika ja majanduse magistriõpe (PPE) pakub seda interdistsiplinaarset lähenemist. Programmi eesmärk on ambitsioonikad üliõpilased, kellel on lai valik huvisid - üliõpilased, kes soovivad uurida poliitiliste ja majanduslike probleemide filosoofilisi mõõtmeid ning arendada ja rakendada oma kriitilise mõtlemise tööriistu. -
MSc
Täiskoormus
English (UK)
01 sept 2023
01 Mai 2023
Ülikool