Filter
Teadusmagistrikraadid
Holland Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

PPE Hollands - PPE programmid Hollands PPE

Hariduselt tähistab Master of Science. See on kraadiõppe haridus kapten 's kraadi andnud ülikooli paljudes riikides. Aste on tavaliselt uuritud teadused ja vahetevahel sotsiaalteadused.

Filosoofia, poliitika ja majandus (PPE) programm aitab õpetada õpilasi, kuidas ideoloogiad, valitsused ja turustab kõigi koosmõju üksteisega seotud. See on hea viis, kuidas neile, kes soovivad õppida ökonoomika ja politoloogia silmaringi laiendada.

Holland on komponent riigi Madalmaade Kuningriik, mis koosneb kaheteistkümnest provintsides Loode-Euroopa ja kolm saart Kariibi mere piirkonnas. Inglise keelt õpilased ei ole probleeme leida sobivaid kursusi. Rahvusvahelistele üliõpilastele kohaldatakse Madalmaade ülikooli, mitu stipendiumid on saadaval.

PPE Hollands - Võtke MSc Hollands. Kõik MSc programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kool siin!

Loe edasi Näita vähem
MScPPE

1 Tulemused PPE, Holland

Muud võimalused selles õppevaldkonnas:
University of Groningen

Filosoofiateaduskonna pakub kvaliteetset inglise keele magistriõppesse PPE riiklikele ja rahvusvahelistele üliõpilastele. Kapteni IKV Ülikooli Groningen pakub interdistsi ... [+]

Filosoofiateaduskonna pakub kvaliteetset inglise keele magistriõppesse PPE riiklikele ja rahvusvahelistele üliõpilastele. Kapteni IKV Ülikooli Groningen pakub interdistsiplinaarne määral ambitsioonikaid õpilastele erinevad huvid ja taustad, pakkudes erialast koolitust mõistmisel sotsiaalse maailma. Avalik kord nii palju kui kaubandus nõuab üha laiemalt ja integreeritud teooriaid ja metoodikaid. Programm pakub süstemaatilist koolitust arengu analüüsi ja kvantitatiivsete oskusi, samuti tugeva tausta teoreetilised ja ajaloolised teadmised PPE. Selle eesmärk on julgustada avatust ja vastutavad otsuste tegemisel, ja kuigi see on tõeliselt interdistsiplinaarne, siis on väga selge ja eristatav identiteet, keskendudes meetodeid ühendab kolme erialade filosoofia, politoloogia ja majanduse. Programm on avatud üliõpilastele bakalaureuse kraadi filosoofias, politoloogia ja majandusteaduse, samuti üliõpilastele bakalaureuse kraadi ajaloos, rahvusvaheliste suhete, sotsioloogia, psühholoogia, kui nad tunnevad piisavalt vähemalt üks kolmest põhivaldkonna ( filosoofia, politoloogia, majandus). Sisseastujale Nõuded välisüliõpilased... [-]

Holland Groningen
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles