Filter
Teadusmagistrikraadid
Palestiina Õppe tüüp: Kõik Tempo: Kõik

MSc Palestiinas - MSc programmid Palestiina - MSc Palestiina

MSc, ehk teadusmagister, on akadeemiline saavutus, mis omistatakse neile, kes läbivad edukalt ettenähtud kursused reaalteadustega seotud erialal. MSc kraad suurendab tihtipeale karjääri- ning teenimisvõimalusi.

Mitmed kõrgkoolide ilmunud viimastel aastatel kogu Palestiina aladel ja Gaza sektoris. Kuigi noored, need vahendid on võimalik pakkuda erinevaid programme kohaliku ja rahvusvahelise õpilastele.

MSc Palestiinas - Võtke MSc Palestiinas. Kõik MSc programmi ja kooli kohta. Säästa aega ja kontaktandmed kool siin!

Loe edasi Näita vähem

tulemust

Palestine Polytechnic University

Ühine kapten Vahemere algatusi taastuvenergia ja säästva energia (Jamila) on ühisprojekt kaheksa ülikoolid, millest kolm on Euroopa riikides ja viie Vahemere riikide raha ... [+]

Ühine kapten Vahemere algatusi taastuvenergia ja säästva energia (Jamila) on ühisprojekt kaheksa ülikoolid, millest kolm on Euroopa riikides ja viie Vahemere riikide rahalist toetust Euroopa Liidu (EL) katuse all TEMPUS projekte.

Projekti eesmärgiks on luua ühine magistrantuuris (õppekavade reform) on Taastuvenergia ja jätkusuutlikkus (MRES), mis peaks olema turu vajadustele nende õukondlaste tõhusalt kasutada taastuvaid energiaallikaid ja toetamiseks jätkusuutlikkus nende allikate ja kohaliku keskkonna.

Project Leader

Sapienza Ülikooli Rooma, Itaalia

Koostööpartnerid

Palestiina Polütehniline-PS, Al-Quds Ülikooli-PS, Northumbria Kõrgkoolide ja Suurbritannias, University of Cadiz-Hispaanias, Alexandria Ülikooli-Egiptus, Ain Shams Ülikooli-Egiptuses ja Suessi Ülikooli-Egiptus. ... [-]

Palestiina Hebron
August 2020
Inglise,Arabic (Jordan)
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles